Merkel nie zgodziła się z Netanjahu - Niemcy są odpowiedzialni za Holokaust

Kategorie: 

Odpowiedzialność za Holocaust leży na Niemczech. Stosowną deklarację złożył rzecznik kanclerz Niemiec Angeli Merkel po słowach Netanjahu o roli palestyńskiego muftiego w organizowaniu kampanii eksterminacji Żydów, donosi Reuters.

 

Seibert nazwał masowe mordowanie Żydów zerwaniem z cywilizacyjnością. Powiedział również, że historia Holocaustu nie może być nigdy zapomniana i musi być przypominana w szkołach. Wiemy, że odpowiedzialność za to przestępstwo przeciw ludzkości - to jest nasza odpowiedzialność, która ciąży na Niemcach"- stwierdził rzecznik.

„Wszyscy Niemcy są świadomi morderczej nazistowskiej idei wyższości rasowej, która doprowadziła do Holokaustu" - powiedział Steffen Seibert”.

Wcześniej, w dniu 21 października br., premier Izraela Benjamin Netanjahu mówił o roli byłego muftiego Jerozolimy w organizacji Holokaustu.

„W tamtym czasie Hitler nie chciał zniszczyć Żydów. Chciał ich wyrzucić. Haj Amin al-Husseini przyszedł do Hitlera i powiedział:

„Jeśli ich przegonisz, wszyscy tu wrócą.”

„To co mam z nimi zrobić?" - Zapytał Hitler.

„Spal ich" - powiedział mufti” - taką historię opowiedział premier państwa żydowskiego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika lokis

Ale w tym jest troszkę prady

Ale w tym jest troszkę prady ponieważ Hitler na początku chciał ich wysłać na madagaskar, ktoś jednak podsunął mu inny pomysł. Samo wysłanie tyle mln żydów na madagaskar wiązało się z wielkim przedsięwzięciem logistycznym na które nie mogłu sobie pozwolić nazistowskie Niemcy w tamtym czasie, a kto zmienił plany Hitlera na takie.. Można tylko snuć domysły bo historia tamtych lat jest do dzisiaj zakłamywana.

Portret użytkownika Rodak

Natanjahu  przybył  do

Natanjahu  przybył  do  Niemiec  aby  negatywnie  nastawić  Niemców  do  imigrantów, żeby  spowodowac  konflikt  między  przybyszami , a  Niemcami  na  dużą  skalę.
Należy  współpracowac  z  imigrantami  i  wyjaśniac  im, że  mny  nie  jestesmy ich  wrogami  i zwalczać  tych opłaconych prowodyrów  aby  nawoływali  do  nienawiści  wśród  iumigrantów  lub  europejczyków.
Tylko wspóraca  pozwoli  pokazać  tych , którzy ich  zmanipulowali po  to aby wywołać  konflikt  na  duża  skalę,a  oni  wkrocza  jako  zbawcy, bo oni  sami wywołuja  ten  propblem, a  potem chca  go  likwidować. Tak  chcą  wprowadzić  rządy  NWO. Nie dajmy  sie  oszukiwac  tym  manipulatorom  z  Iluminatów  i banksterów.

Portret użytkownika Trak

Jacy Nieemcy? Jacy Niemcy? Ta

Jacy Nieemcy? Jacy Niemcy? Ta Merkel nie czyta gazet.
Niemcy i Izrael to bratnie narody.
Naziści i Hitlerowcy - dwa narody spowodowały holokaust.
Zostały rozbite doszczętnie a reszta, co została, dożywa swoich dni pod troskliwą opieką polskich pielęgniarek za ojro.

Portret użytkownika michał

Chciałbym przedstawić bardzo

Chciałbym przedstawić bardzo ważną rzecz może najważniejszą w obecnym czasie na którą w przededniu wyborów i jej gorącej atmosfery prawie nie ma.. Nie chciałbym aby po "wyborach" stał się numerem 1. Otóż największym jak dotychczas od czasów II wojny światowej zagrożeniem Europy i cywilizacji jest Islam!!! Niestety żadna partia nie opowiada się za kategorycznym zakazem przyjęcia do Polski "imigrantów" i to może się okazać największym błędem a co za tym idzie konsekwencją dla każdego Polaka bez wyjątku! podaję link do wywiadu o którym mowa co to jest islam a wypowiada się człowiek z islamu , który przeszedł na chrześcijaństwo polecam.http://www.fronda.pl/a/islam-w-europie-to-dzihadczekamy-na-sygnal-do-rzezi,58808.html Przy okazji dla przypomnienie bo naprawdę jest na czasie!http://www.zbawienie.com/3ws.htm Niech Bóg ma nas w swojej opiece!

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Mylisz się Michał...

Mylisz się Michał... Największym zagrożeniem dla Europy i świata są Żydzi. Gdyby nie oni, nie byłoby imigracji i islamizacji kontynentów, bo nie byłoby wojen ani biedy...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem