Media głównego nurtu zajęły się kwestią dziwnych dźwięków

Kategorie: 

A więc jednak mainstreamowe media zajęły się kwestią dziwnych odgłosów. Brytyjska stacja ITN wyemitował w materiale reporterskim kilka filmów z dźwiękami oraz zadała sobie trud sięgnięcia do wiedzy naukowej.

 

W efekcie dowiadujemy się sie, że dziwne dźwięki według naukowca mogą być nieznanym fenomenem atmosferycznym, który właśnie stał sie częstszy. Inna teoria, to ta, że dźwięki generują linie wysokiego napięcia. To całkiem zgrabne wytłumaczenie, ale czy ktoś z słyszał ryczące linie energetyczne? Jeśli kiedyś takiego głośnego dźwięu nie emitowały to i tak pozostaje pytanie, dlaczego linie energetyczne nagle miały zrobić się tak głośne.

 

Inna teoria podawana w dokumencie twierdzi, że te odgłosy to dźwięk przejeżdzających pociągów. Spalinowe silniki pociągów w istocie potrafią być głośne a ich odgłos jest oparty o jakąś stałą harmoniczną. Jednak wydaje się mało prawdopodobne, że jest to wyjaśnienie tej zagadki. Poza tym ludność szybko przyzwyczaja się do odgłosu ciężkich pociągów i zwykle nie ma problemów z ich lokalizacją oraz identyfikacją.

 

Pada też teoria, że dźwięki powoduje instalacja HAARP i spiker bez emocji mówi nawet o tej opcji jako bardzo prawdopodobnej, bo Amerykanie od dawna "eksperymentują z jonosferą". W materiale nie padła oczywista teoria czyli wyjaśnienie, że większość dźwięków to oszustwa. To bardzo ciekawe dlaczego o tym zapomniano.

 

a tymczasem w Brazylii 18 stycznia ...

 

w Niemczech 22 stycznia ...

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika oli

co do pedalow najlepsze jest

co do pedalow najlepsze jest to ze podupcza sie i zgina - ale najgorsze jest gdy chca sobie dzieci adoptowac i wychowywac bo co z takiego dziecka wyrosnie? kolejne stracone pokolenie?wszyscy jestesmy straceni  bo nas ruchaja a my sie nie buntujemy! I co powiemy pod koniec tego wszystkiego ze chcielismy miec tylko swiety spokoj , mieszkanie i jedzenie i troche pieniedzy na wycieczke? To kur.a jest uposledzenie! niemoc niewolnictwo

Portret użytkownika ANTYBARAN

Na razie to jest Show

Na razie to jest Show dźwiękowy po to armie waliły w bębny, psy wyły kobiety płakały serca meszczyzn zaczynały szybciej bić itd... Mogą być efekty wizualne zorze i burze z piorunami. Trzeba sie śmiać nie bać jak by przegięli pałę schować sie do piwnicy i bedzie git.Grozne jest jedynie manipulowanie pogodą dla rolnictwa ale nic na to nie zrobimy no chyba ze własnego harpa. To nie egipt i numery z zaćmieniem słońca.  Nikt nie wie jak naprawdę zbudowane jest serce harp, nie jedna noc tego szukałem, jeśli główny nadajnik jest na jakiś magicznych wojskowych tranzystorach mocy to tungulskiej nie sa wstanie powtórzyć. Jak by sie ktoś czegoś kiedyś dowiedział to prosze o info. Ludzi szukających prawdy odsyłam do sztuki z lotnika w denver ja odbieram to jako najprawdopodobniejszy scenariusz tego co się wydarzy w godzine 0. Wracając do dźwięków,jeśli dzięki były by dźwiękami pochodzącymi z wnętrza ziemi były by to bardziej trzaski skwierki coś podobnego do trzasków klasycznych cewek tesli. Te dźwięki z neta to w większości dźwięki które są sztuczne. Łączy je jedna cecha. Silne oddziaływanie psychologiczne wzmagają niepokój.Ruski takie coś robili jak wywalił Czarnobyl podobno największa katastrofa! to dlaczego wszystkie bloki energetyczne do dziś działają i pracuje tam tysiące ludzi?. Jak był nakręcany temat czarnobyla to Ruski nadawali sygnał woodpekera na ELF czyli ekstremalnie niskiej częstotliwości około 7.8 hz . Anteny stoja do dziś koledzy krótkofalarze maja nagrania.Macie linki skrót o denver http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-the-denver-international-airport/link do ruskiego woodpekera http://www.youtube.com/watch?v=hH6C0kun5DU&feature=relatedZabawy z dźwiękami usa mogą zwiastować również że naprawdę ci debile będą starali sie wykonać fałszywą inwazje ufo lub że to wnętrze ziemi spowodowało jakiś kataklizm.Mam nadzieje że wyjaśnienia jakie podałem układają się w jakąś logiczną całość i będziecie mniej się przejmowali ich grą.

Użytkownik AntyBaran za wyzwiska i prowokacje na czacie został zbanowany - Moderator.

Portret użytkownika ANTYBARAN

Widze że narescie ktoś ma

Widze że narescie ktoś ma troche pojecia o elektonice.6-7 lat temu też bym podpieral sie i elektroda. Boże jak ja sie nimi oczarowałem same asy od elektroniki myslełem że nigdy ich nie dogonie;) . Eletroda jest super jak sobie dvd naprawiasz w monecie gdy dotykasz głebszych tematów chłopy wymiekaja pisza takie bzdury że głowa boli ale co sie dziwić tego ich nauczono prawo ohma pojecie przewodnika izolatora,Sprawności elektrycznej która nie możę być większa od jedności. Tesl miał racje że nie który nie powinni za wiele wiedzieć. Dzieciaki bawią sie od tylu lat cewkami i nic z tego nie mają kompletnie nic nie zrozumieli jak to działa .Wazne że świeci i gra z ipodem. W grudniu wyrwaliśmy światło z próżni a tu beton beton dwa metry muru,żadnych przemyśleń o elektronach z nicości. Zdecydowane podtrzymuje moje twierdzenia gdyż nie za bardzo chciało mi sie wchodzić w szczegół, powiedziałem o głosniku plazmowym bo jest to najbliższe zrozumiałe dla laików .Z decydowanie wiem jaki to dzwiek bo mam kilka takich na złomie zapomnianych na tl 494. Dziwięk z głośników w którym są fizycznie elektrody będzie trzeszczący wysoki z mała domieszką średnich tam masz przyjmijmy 0.1 cm3 powierzchni plazmy . Dźwięk uzyskany w jonosferze będzie powiedzmy sobie szczerze co zaskakujące zdecydowanie lepszy od  np 10 hz do 20 Khz i wiecej tylko kto to usłyszy.  masz sciane (placek) zjonizowanego gazu o średnicy powiedzmy 75km i możesz walnąć takim basem że sie wszyscy posikaja. Co do tungulskiej sądze że to zdecydowanie tesla.Nie pisze tego bo jestem upartym baranem tylko że mam mocne podstawy by tak twierdzić i nie sa to bynajmniej rozważania teoretyczne. W jednym sie zgadzamy ze tungulsa to zdecydowanie nie meteoryt.Przestańcie sie bać tajemniczych dźwięków i szykujcie się na show usa show acta juz macie  .

Użytkownik AntyBaran za wyzwiska i prowokacje na czacie został zbanowany - Moderator.

Portret użytkownika Zenon z Alei

14 kwietnia 1912Mężczyźni:

14 kwietnia 1912Mężczyźni: Najpierw kobiety i dzieci.25 lat temu:Kobiety: Chcemy równości płci!15 lat temuKobiety: Będziemy walczyć z seksizmem!5 lat temu:Kobiety: Żądamy równości płci!13 stycznia 2012Kobiety: To skandal! Niektórzy mężczyźni wchodzili do łodzi ratunkowych przed kobietami! Tak pozwolę sobie skwitować całą dyskusję. Wszystko opera się na szacunku do drugiego człowieka. Można by rozpocząć dyskusję o równouprawnieniu kobiet - przykład zrównanie wieku emerytalnego - dlaczego kobiety są niezadowolone z wprowadzonych zmian - w końcu od lat walczą o równouprawnienie a teraz kiedy je dostają nagle jest źle.  I pozostaje ważniejsze pytanie - dlaczego zazwyczaj o braku tolerancji mówią osoby najmniej tolerancyjne wobec innych? Słyszeliście moze kiedyś o marszu osób z podwyzszonym lub zbyt niskim BMI?Wszyscy jesteśmy wobec siebie równi a każdy ma inne spojrzenie na świat więc po co udowadnianie że moja racja jest mojsza niż twojsza?

Nie bój się jutra. Niech jutro obawia się Ciebie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
 ____      _   ___ 
| ___| _ __ | |_ ( _ )
|___ \ | '_ \ | __| / _ \
___) | | | | | | |_ | (_) |
|____/ |_| |_| \__| \___/
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII