Manifestacja w Groznym zakończyła się wspólną modlitwą

Kategorie: 

W centrum Groznego odbył się masowy protest przeciwko publikacjom karykatur proroka Mahometa. Według rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, w manifestacji  wzięło udział ponad 800 tysięcy osób. Z kolei według korespondenta BBC, w wiecu w Groznym uczestniczyło około 200 – 300 tys. osób.

 

Wielu ludzi miało ze sobą transparenty z napisami: „Ręce precz od naszego ukochanego Proroka Mahometa", „Kochamy proroka Mahometa" i "Prorok Mahomet - najlepszy z ludzi”.

Na początku spotkania Ramzan Kadyrow, szef Czeczeni powiedział, że „muzułmanie Rosji nie pozwolą się wykorzystywać, żeby komplikować sytuację w kraju. Zawsze byliśmy niezawodnymi obrońcami Rosji, a dziś jesteśmy w stanie dać silny opór przeciwko każdemu wrogowi naszego kraju”.

Po tych słowach protestujący zaczęli skandować „Allah Akbar".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  "Allah Akbar"   Alllah - to

 
"Allah Akbar"
 
Alllah - to też - al-LA(c)H - zwany też LECH, LACH czy LICH (LICHO z LASU)
(ten sam LECH to TEŻ ZAŁOŻYCIEL POLSKI z mitów i legend (czerwone na fladze i to orłopodobne godło to jego odnośniki, białe Stwórcy), to wiąże nas jako Naród z tym dlaczego od NAS odrodzi się chrześcijaństwo nie mające nic wspólnego z żydowskimi, watykańskimi bredniami i dlaczego KRÓL (rządzący światem) BĘDZIE (Z) POLSKI a nie jakiś gestapowski bałwochwalczy żydek jak se to naziści umyślili).
 
Inna nazwa Allaha to Marduk - tak ten kult tam trafił wraz ze słowiańską ekipą deratyzującą żydów po jakiej została Fenicja (stąd skradziono nazwę israel choć powinno ASRAEL jako jeszcze inne imię odnoszące się do Marduka), Frygia i rzeczone państwo NowoBabilońskie skąd "allah" ze swojej świątyni pochodzi (od świątynnych zapisków stamtąd arabowie zaczeli się też wyzywać per SEMICI).
 
Inna nazwa Marduka to DUCH BOŻY - bo walczył o pokój na Ziemi czyszcząc ją z żydowskiej, nazistowskiej stonki Z WOLI I NA ŻYCZENIE BOGA (STWÓRCY).
 
Inna nazwa Marduka to SZATAN (LUCYFER) bo żydostwo za sprawą jego działań doznało sromotnej klęski i na około 200 lat był spokój w Mezopotami z ich nazizmem zwanym judaizm. A od jego synonimu IESU (kłamliwie i dla zwodzenia gojów przerobionego na jezus) pochodzą Jeźdźcy Apokalipcy (IESU to INSYGNIA Jeźdźców, 1 litery ich IMION) ci sami jacy wtedy wyrezali "upadłe bałwochwalcze żydki" z oblicza Bliskiego Wschodu i jacy i tym razem też to dokonają. Tylko znacznie SKUTECZNIEJ wraz z innymi czcicielami żydowskiego bałwochwalstwa. IESU to też wskaźnik na Archaniołów (też ich imiona).
 
Ciekawe też czy rozmodlone turbany choć w jakimkolwiek minimalnym stopniu się orientują, że ich przeżycie spotkania z NAMIESTNIKIEM ŚMIERCI (to też nazwa Marduka podobnie jak "czaszka i piszczele" jego emblemat) zależy LI TYLKO I WYŁĄCZNIE OD WSTAWIENNICTWA za tymi podrobami (podróbami) żydowskiego nazizmu zwanego judaizm przez CHRZEŚCIJAN - potomków POLAN jacy wraz z krucjatami też na tamte tereny zawędrowali.
 
Pewnie im tego nie powiedziano podczas "modlitewnego" szczucia na ich "średniego brata" za sprawą żądnych władzy i chciwych światowych bogactw żydów (kapłani wszelkich odżydowskich religi są tacy sami i są NOSICIELAMI demona jaki ich "kazaniami" steruje w zależności od pozycji przejętego mośka, ten sam demon jest sprawcą tego iż wszyscy (amerykańskie badania psychiatryczne z 1972) "żydzi są pierdolnięci na umyśle" (cierpią na schizofrenię paranoidalną czytaj "SĄ OPĘTANI")). Łatwiej jest pójść ze zapachem JUDAszowych szekli (bo JUDA to i = żyd i JUDA to też = zdrajca, tak go w bibli opisali).
 
PS.
To co określane jest TORA (hinduska KALI) to też odnosi sie do MARDUKA czyli POLSKIEGO LECHA bo żydki są tak samo tępe w tych sprawach jak ich młodsi bracia w religijnym kretyniźmie zwani arabami.
 
 
Ciekawe teź czym się skończy dla świata wyginięcie potomków POLAN. Ja stawiam na rozwaleniu całej planety do stanu podobnego temu latającemu za Marsem. Mordujcie czy wyzyskujcie ich dalej .... a będziecie mieli taki "jerusalem" iż będziecie po wsze czasy przeklinać i każdą komórkę waszego parchatego cielska jak i wszelkich przodków jakich "krew was zrodziła". To nie od dziś w przekazach od allaha wiadomo. Nie z jednej zapowiedzianej "Apokalipsy" wam wolą Boga pisanej bałwochwalcy czapkujący yahwe/ jehowie.
 
A po za tym "robta co umieta"..... i tak już jesteście OSĄDZENI.
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem