Manewry chińskie na Morzu Wschodniochińskim

Kategorie: 

Oficjalny rządowy kanał telewizji chińskiej pokazał materiał filmowy z manewrów chińskiej marynarki wojennej na Morzu Wschodniochińskim. To akwen w obrębie, którego leżą wyspy Senkaku, o które toczy się spór terytorialny z Japonią.

Chiny wykazują zdecydowaną postawę w kwestii wysp Sendaku. Bardzo możliwe, że nagranie rzekomych manewrów przez oficjalną propagandę chińską miało na celu wysłania sygnału, że Chiny gotowe są do odebrania wysp siłą.

 

Według stacji CCTV w manewrach brały udział okręty, amfibie, helikoptery a nawet czołgi wypływające z okrętów. Pokaz możliwości desantowych okraszono kilkoma miłymi dla oka wybuchami, które zatytułowano testem systemu rakietowego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Ciekawe jaki front

Ciekawe jaki front przygotowany jest dla Rosji? Pakistan, Indie? Może Polska? Tego się nie dowiemy ale myślę, że to jest bardzo wygodne dla masonerii by odciągnąć te państwo od sytuacji w Iranie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Na to wygląda, że Stany

Na to wygląda, że Stany specjalnie Chiny wplątali w  tą zadymę, żeby samemu zająć się Iranem. Dwa fronty to nie jeden a Japońcom potrzeba terytorium bo ich jest skażone a i złoża ropy by się przydały żeby odbić się od dna po wybuchu w elektrowni. Ciekawe jest to, że właścicielem tej elektrowni jest Rokefeler a konstrukcja i plany pochodzą od jego inżynierów. Możliwe, że i sam wybuch był spowodowany umyślnie przez masonerie jak zawsze pod fałszywą flagą.

Portret użytkownika Ihsen777

Jak to specjalnie wplątały ?

Jak to specjalnie wplątały ? Chiny zjadłyby Japonie na śniadanie ale cała reszta świata oficjalnie by zaprotestowała ... to wszystko wygląda jak odpowiednio rozlożone pionki na szachownicy i nikt ruchu nie zrobi bo zaraz inna figura się ruszy ... tak na prawdę kto ma władzę? Ci co maja pieniądze? Nie ...Ci co steruja tym systemem... gdy we władaniu masz banki, firmy farmaceutyczne, firmy produkujące żywność, energetyke i reszte przemysłów ... a tak jest obecnie to reszta to gra pozorów. Tak naprawdę to wszystko wielka szopka a ludzie nie potrafią się zgrać w jeden organizm ... zaraz usłyszymy w telewizji że zły kraj oj zły zaatakował na bezbronny kraj a nastepnie zobaczycie wyniki sondaży że to niby większość głosowała za wysłaniem pomocy militarnej! Nic sie nie zmieniło poza bajkami wmawianymi ludziom.Eh szkoda gadać na to jak bardzo odciąga się nas od prawdy i jak bardzo bardzo nas się okłamuje ... nie chodzi tu już nawet o takie akce jak smoleńsk czy 11września ...to wbrew wszystkiemu to pryszcz. Jakby musieli wytłumaczyć że teoria darwina to stek bzdur i że już wcześniej była bardziej zaawansowana cywilizacja i upadła (może sami się rozniesli(śmy)) to dalej poszłyby następne pytania. Co było wczesniej ile ziemia ma lat bo badanie metodą węgla czy jak to się nazywa jest kompletnie niedokładne... wg niej moje śniadanie zapewne tez ma mln lat. No mógłbym dużo pisać o tym kłamstwie którego nikt nie widzi a wielu czuje. Pozdrawiam wszystkich szukających prawdy dla siebie i ogółu

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
           _    ___ 
/\/\ /\ /\ /_\ / \
/ \ / //_/ //_\\ / /\ /
/ /\/\ \ / __ \ / _ \ / /_//
\/ \/ \/ \/ \_/ \_/ /___,'
Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII