Madonna: Francja przypomina nazistowskie Niemcy

Kategorie: 

Słynna amerykańska piosenkarka Madonna w wywiadzie dla francuskiej stacji radiowej Europe 1 powiedział, że, jej zdaniem, poziom nietolerancji i antysemityzmu w Europie, zwłaszcza we Francji, jest tak wysoki, że przypomina jej to nazistowskie Niemcy.

 

Według piosenkarki, Francja była kiedyś krajem przyjaznym dla ludzi o różnym kolorze skóry, ale dziś sytuacja zmieniła się radykalnie.

„Francja była krajem, który przyjmuje wszystkich i stoi na straży wolności każdego rodzaju i formy –także artystycznej ekspresji. Obecnie tak już absolutnie nie jest” – powiedziała Madonna i dodała, że żyjemy w zwariowanych czasach.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mat

Gdyby nie stała się

Gdyby nie stała się marionetką satanistyczno-masońskich władców jej umysłu, nie byłaby żadną "gwiazdą". Szkoda kobiety i jej muzycznego talentu. Ale to niestety nie wyjątek. Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam: https://www.youtube.com/watch?v=4kPM8x1lfcU
Wprawdzie to nie bezpośrednio o Madonnie, tylko o jej koleżankach i kolegach z showbiznesu, ale wiele mówi o całej tej machinie. Żal ich wszystkich.

Portret użytkownika słaby5

Krzyż śmierci,narzędzie

Krzyż śmierci,narzędzie zbrodni Człowieka Sprawiedliwego..Każde narzędzie do zabijania Człowieka5 wyznawcy Szatana będą nosić jak talizmany uświęcać JE i walczyć o wolność do uświęcania śmierci.!!

Portret użytkownika słaby5

Krzyż śmierci,narzędzie

Krzyż śmierci,narzędzie zbrodni Człowieka Sprawiedliwego..Każde narzędzie do zabijania Człowieka5 wyznawcy Szatana będą nosić jak talizmany uświęcać JE i walczyć o wolność do uświęcania śmierci.!!

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika norbertos

Czy taka wypowiedź

Czy taka wypowiedź piosenkarki, której sława już przeminęła, zasługuje na artykuł? Jeszcze bym zrozumiał gdyby ktoś otworzył oczy i publicznie się wypowiedział że trzeba się ich pozbyć. Ale to że europejczycy ( ogólnie rozumiani) są dyskryminowani na swojej własnej ziemi nie jest żadną zmianą na ziemi. 

Portret użytkownika JackWolf

Wiecie co? Mam pomysła. A

Wiecie co? Mam pomysła. A wypie...ić tych żydów, arabów i innych którym od zawsze było jest i będzie źle w naszej Europie. Będzie w końcu spokój i nikt nie zarzuci że jesteśmy jacyś anty... bo nie będzie problemu. A jakby komuś przyszło do głowy że moja wypowiedź jest właśnie antysemicka itd. to na początek proponuję wycieczkę do Izraela i keajów arabskich z krzyżykiem zawieszonym na szyi... Dopiero przekonancie się co znaczy kultura na wysokim poziomie i posznowanie innych.

Portret użytkownika lolo

A kto niby miałby to zrobić?

A kto niby miałby to zrobić? Ongiś niejaki Hitler to próbował robić na sposób radykalny ale mu nie wyszło. A co śmieszniejsze był finansowany przez tych co likwidował - likwidowani należeli do innej kategorii finansowej niż zleceniodawcy.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika rich

witam. komentujac ten artykul

witam. komentujac ten artykul i wypowiedz tej pani , moge tylko stwierdzic ze po ostatnim upadku podczas koncert tej pani,  pomieszalo sie jej w glowie i cofnela sie wczasie do innej epoki, widocznie zobaczyla francje w poprzednich  wcieleniach; poniewaz wszystkie wymienione mankamenty ktore wymienila przewijaja sie przez wiekszosc krajow europy od stuleci. pozdrawiam rich.
 
  

Portret użytkownika von Hark

Widocznie została

Widocznie została przekroczona "masa krytyczna" multi kulti. Przyjeli o jednego za dużo. Poza tym, tak się jakoś dziwnie składa, ze Islamski Kalifat Francji, jakos nie pała miłością do innowierców. Albo Republika, albo Kalifat. Republika przyjela za dużo "kasztanów" i powstał Kalifat. Francja jest laicka, ale Żydzi nie. Dlatego nie będzie dla nich miejsca w Kalifacie. Ciekawie tylko, co na to "rodowici biali" (są już chyba w mniejszości). A Madonna, miała na myśli "rasizm" białych Francuzów, czy fanatyzm religijny miejszkańców Kalifatu Franjcji, bo artykuł tego nie wyjaśnia... 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem