Lider ISIS: Rosja, UE i Stany Zjednoczone zapłacą wysoką cenę za atak na „Państwo Islamskie”

Kategorie: 

Abu Bakr al-Baghdadi, lider grupy terrorystycznej „Państwo Islamskie" wystosował nowe groźby przeciwko Rosji, Europie, USA i Izraelowi.

 

Oświadczenie w formie wiadomości audio opublikowano w Internecie w sobotę 26 grudnia br., donosi Deutsche Welle. Obecnie trwa weryfikacja autentyczności 24 – minutowego przemówienia, które nie zostało jeszcze potwierdzone. To pierwszy publiczny apel al-Bagdadiego od siedmiu miesięcy.

Głos z nagrania stwierdza, że żadne międzynarodowe koalicje nie zaszkodzą poważnie „Państwu Islamskiemu”. UE, a także Rosja i Stany Zjednoczone poniosą jednak wysoką cenę za ataki na ISIS. Terroryści nie zapomnieli również o Palestynie, która powinna stać się, ich zdaniem „cmentarzem” dla Żydów. Ponadto, nagranie zawiera także pogróżki pod adresem Arabii Saudyjskiej, która w grudniu ogłosiła utworzenie koalicji 34 krajów w walce z terroryzmem.

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika między bajki

Przemówił z grobu? Nic

Przemówił z grobu? Nic dziwnego że tylko fonia bez wizji, nie żyje od roku a nim zmarł leczył sie w szpitalu w Izraelu. Ciekawe, teraz zmartwychwstał i przemawia Wink Myślałem że tylko Jezus zmartwychwstał w Izraelu a tu proszę przywódca ISIS też. Pewnie wcale nie był Żydem, a ten szpital Izraelski gdzie próbowali go ocalić z ran pewnie nie wiedział że leczy przywódcę ISIS. Ale nas robią w konia te wszystkie media Smile

Portret użytkownika Preston

Jako określanie grupy

Jako określanie grupy terrorystycznej powinniśmy używać nazwy Daesh, a nie ISIS.
Grupa nazwała się Państwem Islamskim w Iraku i Syrii, stąd angielski skrót ISIS. Nazwę wymyślili sami terroryści, bo jest to częścią ich propagandy. To oni chcą, by nazywać ich państwem i do tego islamskim, bo chcą uchodzić w oczach muzułmanów za kalifat, a więc za prawowite przedstawicielstwo władzy proroka Mahometa. Organizacja terrorystyczna nie jest jednak krajem, podobnie jak Al-Kaida nie była krajem, gdy kontrolowała część Afganistanu. Nadanie terrorystom prawa do używania nazwy państwa jest uznaniem ich sukcesów i podporządkowaniem się linii ich propagandy. Poza tym słowo „Isis” z mitologii egipskiej oznacza boginię płodności, opiekunkę rodzin. 

Ciekawostką jest to, że sami terroryści nie lubią słowa "daesh" i nie chcą, by go używać. Słowo "daesh" to akronim powstały z arabskiego skrótu nazwy Państwo Islamskie w Iraku i Syrii. Terroryści go nie lubią, bo jest bardzo podobne do arabskiego słowa „daes” oznaczającego  „niszczycieli” lub "siewców nieporządku", co jest radykalnie sprzeczne z propagandą terrorystów przedstawiających się właśnie jako wprowadzających ład i porządek.

Portret użytkownika achiles

TO WSZYSTKO JEDNA WIELKA

TO WSZYSTKO JEDNA WIELKA ŚCIEMA, TE JEGO ZAPOWIEDZI, BO JAK MOŻE GROZIĆ SWOIM PRZYJACIELOM I OJCOM OD GO I JEGO DZIECKA STWORZENIA. ALE SIĘ OBAWIAM, ŻE MOŻE BYĆ TAKI PLAN, ŻE COŚ TAM ZASYMULUJĄ Z WALNIĘCIEM W IZRAEL, A TEN BĘDZIE MIAŁ ZIELONE SWIATŁO, BY SYRIĘ ZACZĄĆ ROZWALAĆ W SAMOOBRONIE NIBY. Takie FALSE-FLAG W PIDULE, biorąc pod uwagę poniższe wyznanie :
„Przywódcą ISIS okazał się syjonista a samą terrorystyczną organizację utworzyły takie państwa jak Wielka Brytania, USA i Izrael” – takie oświadczenie złożyła dziennikarka telewizyjna egipskiej telewizji „Al – Hayat”, o nazwisku Iman Izz ad – Din.
Przemawiając na wizji dziennikarka powiedziała, że terrorystyczne zgrupowanie „Państwo Islamskie” (ISIS) zostało utworzone przez Wielką Brytanię, USA i Izrael, jako narzędzie do realizacji swoich tajnych operacji na całym świecie a także do wypełniania wszelkiego rodzaju „brudnej roboty”.
„Izraelski Mossad „był odpowiedzialny za utworzenie tej struktury, która powinna była osłabić i podzielić inne kraje i pozwolić Izraelowi wygodnie rozłożyć się w sercu regionu” – takie wyjaśnienie dała ona przed emisją materiału o ISIS.
Dziennikarka jeszcze raz przypomniała jedną z wersji odczytywania anglojęzycznego akronimu ISIS jako „Israel Secret Intelligence Service” (Izraelska Tajna Służba Wywiadowcza). Iman Izz ad – Din uważa, że Izrael rozmyślnie wybrał taką nazwę dla zgrupowania „Państwo Islamskie”.
„Przekonacie się, że Abu Bakr al – Baghdadi to w rzeczywistości żyd i nazywa się Shimon Elliot a wspiera go senator John McCain” – zakończyła ona zapowiadanie emisji materialu o ISIS.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem