Lider brytyjskiej partii aresztowany za cytowanie słów Churchilla na temat Islamu

Kategorie: 

Krytykowanie Islamu jest zabronione w niektórych krajach Europy i uznawane za rasizm, za który można nawet trafić do więzienia. Paul Weston, przewodniczący brytyjskiej partii Liberty GB oraz kandydat w wyborach do Europarlamentu przekonał się o tym na własnej skórze, cytując fragment książki Winstona Churchilla.

 

Cytat pochodzący z książki "The River War", która została opublikowana w 1899 roku, krytykuje sam Islam oraz wpływ, jaki ma ta religia na jego wyznawców. Kilka dni temu, Paul Weston w samym środku dnia stanął na schodach w Winchester Guildhall i zaczął cytować przez megafon fragment książki Winstona Churchilla.
"Jak straszne jest przekleństwo, którym mahometanizm obciąża swoich wyznawców. Oprócz fanatycznej gorączki, która jest równie niebezpieczna jak wodowstręt u psów, jest w nim przeraźliwa, fatalistyczna apatia. [...] Fakt, że według mahometańskich praw każda kobieta musi należeć do jakiegoś mężczyzny jako jego absolutna własność, czy jest to dziecko, żona czy konkubina, opóźnia ostateczne wykorzenienie niewolnictwa, jak długo wiara islamu nie przestanie sprawować przemożnej władzy nad mężczyznami." - brzmi cytat, wypowiedziany przez Paula Westona.
Jednak niedługo potem zjawiło się około siedmiu policjantów, którzy dowiedzieli się, że Weston nie posiada zezwolenia na tego typu przemówienia. Najpierw rozmawiali z osobami znajdującymi się w pobliżu a następnie z samym politykiem. Paul Weston, za cytowanie książki Churchilla przez megafon, został zatrzymany ze względu na "podejrzenia o prześladowaniu na tle rasowym lub religijnym". W związku z tym może mu grozić kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

 

Wydarzenia tego typu dobitnie pokazują, jaka w rzeczywistości panuje wolność słowa. Działa ona w myśl zasady: głoś swoje poglądy pod warunkiem, że nie są one sprzeczne z poglądami władców. Osoby, które otwarcie głoszą swoje całkowicie odmienne zdanie na temat polityki, mogą otrzymać łatkę terrorysty lub tak jak w wyżej wymienionym przypadku - policja może aresztować pod zarzutem nienawiści na tle rasowym lub religijnym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Damian

Na temat Islamu nie można się

Na temat Islamu nie można się wypowiadać krytycznie bo to obraza,
Na temat zboczeń nie można się wypowiadać krytycznie bo to obraza.
A Chrześcijan można i trzeba oplówać..........
Brak słów. Wystarczy przeczytać rozdział Koranu pt Krowa by się dowiedzieć co islam myśli o kobietach...........

Portret użytkownika Pantałyk

Poczekajcie tylko, jak u nas

Poczekajcie tylko, jak u nas zbudują pierwsze meczety i pojawi się coraz więcej "piżamowców". Prawda jest taka, że multikulturalizm nie ma możliwosci przyjęcia się na gruncie kultury staroeuropejskiej (chrześcijańskiej). Wbrew pozorom bowiem, chrześcijaństwo jest dalej hermetyczne i zamknięte (mimo pewnych reform) na innego człowieka. O islamie nie wspomnę.
Multikulturalna Europa marzy się syjonistycznym mącicielom, którzy dzięki temu, chcą kontrolować masy, chcą doprowadzać do niestabilności społecznej i podsycać waśnie religijno- etniczne. To część polityki "dziel i rzadz" której hołdują od wielu lat. Osobiście mam nadzieję że rozsądek i serce zwycięży i wreszcie człowiek nauczy się żyć blisko siebie bez względu na wyznanie, kolor skóry czy preferencje seksualne. Niestety jednak na razie chyba długa droga do tego.

Portret użytkownika 720

Jak się nie opamiętamy, to

Jak się nie opamiętamy, to pewnego dnia krzyż powróci do swojej pierwotnej symboliki, tzn. muzułmanie europejskim chrześcijanom urządzą powtórkę z Via Appia, tzn. z tego co Rzymianie zrobili niewolnikom ocalałym z powstania Spartakusa. Ostatnia niedziela była tego stanu rzeczy potwierdzeniem. Kanonizowano papieży, którzy mówili o "ekumenizmie", który jakby nie bylo jest sabotażem czynionym na Kościele katolickim, bo albo idziemy na cały świat, i chrzcimy narody w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, albo zakładamy, że wszystkie religie są równe, tym samym czyniąc sabotaż na misyjnej działalności Kościoła.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Trzeba zrozumieć, że

Trzeba zrozumieć, że ściąganie do globalistycznych państw europy muzułmanów jest celowa zagrywką.
Chodzi o sterroryzowanie własnego społeczeństwa i wywołanie zamieszek i antagonizmów religijnych. Zważcie, że nie ma antagonizmów religijnych z Judaizmem??
 I wszystko jasne... To wprowadzenie do NWO, aby "jedyna religia" połączyła ocalałych po armagedonie..
 W końcu to Judaizm czeka na przybycie Mesjasza... - Antychrysta...

Portret użytkownika koń który mówi

Miejcie oczy otwarte bo nie

Miejcie oczy otwarte bo nie jest prawdą, że w Polsce nie ma islamu. Meczety powstają bardzo szybko i jest ich już siedem (w tym drugi buduje się w Warszawie). Na dodatek nie muszą być budowane od zera i często robi się adaptacje istniejących budynków.
Dziś jest ich siedem, a jutro będzie siedemdziesiąt i wtedy zacznie się inwazja bo będą mieli gdzie się modlić. Niekoniecznie muszą tu przyjeżdżać dla kasy z zasiłków której nie ma bo mogą po prostu zostać sfinansowani przez odpowiednie środowiska na takiej samej zasadzie jak finansuje się pedryli i lesby i wszelkie ich organizacje służące wbijaniu kija w mrowisko.
Pakują się nawet do Rosji. Islamski dostojnik w Moskwie domaga się, aby każda dzielnica miała własny meczet. Na razie są cztery. Sądzicie, że tutaj będzie inaczej? To są początki ale zmiany nastąpią bardzo szybko. Porównajcie sobie wielką Moskwę z Warszawą - tam są 4, a tutaj już 2.
Zwłaszcza, że kasę mają nie tylko od wielu sponsorów tego cyrku działających w ramach Islamic Relief ale także bezpośrednio od swoich wiernych. Duży meczet może pomieścić nawet 60 tys. ludzi to sobie wyobraźcie jak wygląda tam zbiórka pieniędzy.
 

Portret użytkownika Ariel

A tak na serio, to czego sie

A tak na serio, to czego sie spodziewać jeżeli największymi funduszami na Ziemi dysponują włąśnie petrodolarowcy.
Przecież, przypuścmy, dofinansowywanie w różny sposob lub popieranie różnych "pożytecznych" głupców nawet nie kosztuje tak wiele. Arabowie wiele się nauczyli od Rosjan co do sposobów wywierania wpływów nie wprost.
Rosjanom się udalo, widać to po Brukseli i tzw. EuroUnii która właściwie jest kalką ZSRR.
Dlaczego nie miało by się udać Muzułmanom i za kilkanaście lat EuroUnia zostanie MusliEuroUnią?
 
 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Takitam

Niedługo w UK bezkarnie i w

Niedługo w UK bezkarnie i w biały dzień będą jatki białych. Preludium już było, kiedy na ulicy brudas uciął głowę brytyjskiemu żołnierzowi. Ale na Islam nic złego powiedzieć tam nie można, bo to niezgodne z prawem. Islamiści umiejętnie wymogli to na tamtejszym społeczeństwie. Jak nie zmienią prawa - to islamiści wprowadzą tam swoje. Podobnie będzie w Szwecji, Francji i być może w Norwegii.

Portret użytkownika trunkss23

Widocznie niedługo książka i

Widocznie niedługo książka i poglady Churchilla bedą porównywane do Hitlera i jego książki "Maine kampf" Smile Nie wróżę dobrze Wielkiej Brytanii, kiedyś byłem na północy Anglii w poszukiwaniu auta, a jechałem ze Szkocji. To co zobaczyłem na ulicach, a była wtedy niedziela, przeszło moje najdziwniejsze oczekiwania - po mieście poruszali sie tylko muzułmanie, "białego" nie widzialem wogóle.Czułem sie przerażony i nie mogłem w to uwierzyć. Zero "Angola"! Auto kupiłem tez od ciapatego.

Portret użytkownika mariusz z uk

Jadę sobie ostatnio A45 od

Jadę sobie ostatnio A45 od lotniska w stronę centrum Birmingham jestem już niedaleko dzielnicy Small Heath gdy nagle przy głównej drodze na latarnii spostrzegam wielki i dobrze widoczny znak. Taki jak do zakazu wjazdu tylko że w środku przekreślona czerwoną linią butelka. A pod spodem napis. Alcohol restricted zone. Ta część Birmingham jest zamieszkana w 95% przez muzułmanów. Teraz pytanie. Jeśli oni mogą się afiszować ze swoimi poglądami (chodzi tu o prawo szara tu i opisany przeze mnie znak) to czemu inni nie mogą głośno mówić o tym co myślą. Jednak Brytyjczycy sami zgotowali sobie ten los. Za parę lat wszyscy będą walić czołem o podłogę aż miło. Ja się jednak zdążę ewakuować. Pozdrowienia z UK

Portret użytkownika Mat

Nie chodzi o to, czy

Nie chodzi o to, czy przekonuje, czy nie, tylko w jaki sposób władze GB traktują rodowitych obywateli, którzy wypowiadają się niezgodnie z poprawnością polityczną. Jak islamscy terroryści zarżnęli żołnierza brytyjskiego, to ich usprawiedliwiano, tuszowano sprawę, nawoływano żeby nie wzniecać nienawiści itd. I nie jest to tylko głupota, lecz dzialanie na szkodę największych osiągnięć kulturowych zachodu.

Portret użytkownika jaron22

Islam z tego co wiem nie jest

Islam z tego co wiem nie jest taki zły. Problemem jest fakt, że opisuje on zasady funkcjonowania społeczeństwa z przed 1500 lat. Muzułmanie zaś chcą te same zasady przenosić na grunt współczesny i z tąd wynikają problemy. Chrześcijanie jeszcze 700 lat temu mieli podobne zasady życia jak muzułmanie jednak my ewoluowaliśmy i dostosowaliśmy reguły wiary do współczesnośći. Oni zaś nie.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Chrześcijanie opoeraja się na

Chrześcijanie opoeraja się na nowym testamencie, to stary testament jest podobny do wierzeń muzułmanów. Poza tym od kiedy wiara stała sie "wewnętrzną" sprawa człowieka, to teraz widac ze większość chrzesciajn jesr nimi tylko na papierze i w kościele. Kiedyś bylo bardzo latwo poznać chrzescijan a teraz? Leży na trawniku człowiek i nikt do niego nie podejdzie nawet,bo wszyscy pomyślą że cpun czy pijak. Prawdziwi chrzescijanie, to gatunek na wymarciu. Z jednej strony mohery, którym wiars zostala wtluczona do glowy i w ogole jej nie rozumieją, z drugiej bogacz,ktory nie daje nawet na ofiare w kosciele,gdy jest zbiorka na potrzebujacych. Jezus chcial zeby ludzie za Nim poszli i czynili jak On. Ja widze tylko jak w kosciolach ludzie boja sie mówić wyznanie wiary i obgaduja sie nawzajem z fałszywym usmiechem. To nie jest to czego chcial Jezus od swoich wyznawców. Nie znam Islamu,ale traktuje go jako zagrożenie,gdy patrze na to co sie wszędzie dzieje,jednak podziwiam prawdziwych muzułmanów za ich wiare i dyscypline i nie chodzi mi tu ekstremistow,ktorzy podbili GB i Szwecje, tylko zwyklych ludzi, ktorzy klekaja 3? razy dziennie bez wzgledu na miejsce i sie modla. Niech każdy, ktory deklaruje się chrzesciajninem odpowie sobie tykko na pytanie kiefy byl ostatnio przy spowiedzi, czy kiedy sie rano modlił. Islam nie pozwala sobie w kasze dmuchać, a katolicy, Wszędzie tylko słychać o ksiedzach pedofilach. Wiara wiarą,ale wyznawanie jej tez swoja drogą. Jeżeli wszyscy będziemy bierni, Islam nas zaleje i to za zgodą rządów. Nie mówię Islamowi nie, ale to nie mówię ekstremistom i fanatykom, którzy moim zdaniem powinni być deportowani, gdyż stanowią zagrozenie dla dobra publicznego innych obywateli.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem