Ku Klux Klan szykuje się na nadchodzącą wojnę rasową w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Stany Zjednoczone są skupione głównie na polityce zagranicznej i być może nie spodziewają się zagrożenia, jakie może pojawić się w kraju. Rasistowska organizacja Ku Klux Klan (KKK) zapowiada pierwsze w historii ćwiczenia militarne. Zostaną one przeprowadzone dzięki amerykańskim żołnierzom, którzy w najbliższym czasie mają powrócić do kraju.

 

Mogłoby się wydawać, że KKK miał swoje lata świetności w poprzednim wieku. Wygląda jednak na to, że jest zupełnie inaczej a do rozwoju tej organizacji przyczynia się głównie Internet i media społecznościowe. Za ich pośrednictwem KKK znajduje nowych członków - są nimi zarówno kobiety, mężczyźni jak i nastoletnie dzieci.

 

Obecnie, ta rasistowska organizacja składa się z około 100 różnych ugrupowań, działających niezależnie od siebie. Najpotężniejszą na dzień dzisiejszy grupą są tzw. Biali Rycerze z Missisipi (LWK). Na ostatnim spotkaniu ogłosili oni, że poczynili kolejne kroki w zakresie szkolenia oraz rekrutowania nowych członków, w szczególności dzieci. Liderzy ugrupowania LWK twierdzą, że przygotowują się do nadchodzącej wojny rasowej, jaka ma wybuchnąć w Stanach Zjednoczonych.

 

Ich zdaniem, do wojny dojdzie już w najbliższych latach wraz z upadkiem współczesnego społeczeństwa. W najbliższym czasie do kraju mają powrócić amerykańscy żołnierze, którzy działali w misjach zagranicznych i niektórzy z nich mogą dołączyć do klanu. Liderzy rasistowskiego ugrupowania oświadczyli, że wraz z ich powrotem, planowane są specjane ćwiczenia z myślą o członkach LWK.

 

Stwierdzono również, że w ich klanie znajdują się prawnicy, lekarze a nawet policjanci, co ma oznaczać, że ich liczba jest dość spora i przynależność deklarują różne osoby, bez względu na zajmowane w kraju stanowiska. Ostatecznym celem ugrupowania LWK jest obalenie amerykańskich władz i wprowadzenie własnych rządów, co ma nastąpić w nadchodzących latach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika taksamojakTY

dość pierdzielenia o

dość pierdzielenia o rasistach,kolorowych,pedałach,katolach i innych łatwo dających się skategoryzować i nazwać grup.!!! czy wy wszyscy nie zdajecie sobie sprawy z tego że jadziemy na tym samym wózku zwanym "ZIEMIĄ" i nosimy to samo imie "CZŁOWIEK". Nie dajcie sobie wmawiać, że jest inaczej...

Portret użytkownika heheh

Słowa z amerykańskiej

Słowa z amerykańskiej Konstytucji, "We the People" odnosiły się w swoim znaczeniu do białych kolonistów z Europy. Tzw. afroamerykanie byli niewolnikami, traktowanymi niczym pogłowie bydła. Indianie, to jacyś dzicy, z którymi prowadzono handel wymienny za szklane paciorki i ognistą wodę. Ideał narodu z Konstytucji wyczerpał się. Ile milionów mieszkańców Stanów Zjednoczonych nie ma dokumentu tożsamości, karty ubezpieczenia społecznego, jest poza ramami systemu? Sytuacja społeczno-polityczna kraju przypomina kalderę Yellowstone. Co jakiś czas dochodzi do wstrząsów i wybuchów, ale równie dobrze jakaś iskra może spowodować eksplozję niezadowolenia wykluczonych i rewolucję. Równie dobrze obrońcy tradycji Narodu, rodem z Deklaracji Niepodległości i Konstytucji, biała elita w swoim mniemaniu, może wystąpić przeciw opresyjnemu rządowi centralnemu. Stąd pewnie te wszystkie środki gromadzone przez FEMA i zbrojenia policji. Czas pokaże, co jest pisane "Imperium Americanum".

Portret użytkownika tubylec

Człowiek biały i człowiek

Człowiek biały i człowiek czarny urządzili sobie bijatykę na podwórku u człowieka czerwonego .. a ten tylko siedzi, pali fajkę pokoju i cierpliwie czeka .. aż mu się skończy zawartość fajki i cierpliwość.

Portret użytkownika 3plabc

Obecnośc policji w szeregach

Obecnośc policji w szeregach KKK, akurat mnie nie dziwi:) Wojna to będzie, ale raczej domowo o przetrwanie, każdy z każdym niech tylko pier...nie dolar, ablo Yellowstone.
Zresztą potomkowie indian, zwłaszcza z Am. Łacińskiej w przypadku wojny rasowej wytępią białych tak samo jak biali najeźdzcy wytępili ich przodków na przestrzeni ostatnich 400 lat.

Portret użytkownika Szczerbiec

W przeszłości w KKK też było

W przeszłości w KKK też było pełno policjantów, szeryfów i innych agentów.
To co ostatnio widzimy to zapowiedź ogromnej rasowo-religijnej bitwy.
A do tego częste pomruki Yellowstone nie wróżą nic dobrego.
Nie bez powodu wyłączono rejestry wstrząsów przy yellowstone...
Czyżby Indianie mieliby odbić znów USA? Co ja prawię, przecież Ameryka zawsze była czerwonego ludu.
Biali i czarni są najeźdzcami, ale głównie biali, czarni byli niewolnikami...

"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy."- Jan Mosdorf

Portret użytkownika 3plabc

Słabi z czarnych najeźdzcy,

Słabi z czarnych najeźdzcy, skoro sami zostali siłą porwani i sprzedani do niewoli... przy odrobinie szczęścia jeśli nie umarli przed dopłynięciem do Ameryki... szacunkowo z Afryki uprowadzono tak 25 mln ludzi! Latynosi są potomkami indian i oni właśnie stanowią większą część populacji Ameryki i zrobią W Usa prędzej czy później niezły "Meksyk" Smile

Portret użytkownika 777

zamiast zabijać bezbronnych i

zamiast zabijać bezbronnych i niewinnych ludzi o innym kolorze powinni stworzyć nowe państwo amerykańskie tylko z białymi ludzmi a reszta na zewnątrz i by się okazało kto potrafi utrzymać cywilizację a tamci na zewnątrz i niech robią co chcą ! i te nowe białe państwo powinno być katolickie żeby było prawdziwie dobre albo chociaż chrześcijańskie całkowicie, i kościoły powinni pobudować w nowym kraju

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem