Na Krymie nagrano upadek meteorytu

Kategorie: 

Ujęcia błysku zarejestrowało wiele kamer ustawionych w różnych miejscach 21 listopada o 03:50. Nagranie drogowe pochodzi z trasy Symferopol -Jałta.

 

Niezwykły blask na niebie obserwowało wiele osób. Na jednym z ujęć widać, jak samochód mknie nocą krętą szosą i nagle niebo rozświetla przeraźliwie jasny blask. Zjawisko jest bardzo podobne do tego, jakie miało miejsce w rejonie Czelabińska w Rosji 15 lutego 2013. Świadkowie mówili, że słyszeli silny huk. W Rosji mówią już o upadku, nowego, tym razem krymskiego meteorytu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

Ciekawie to może być od

Ciekawie to może być od połowy stycznia. Wtedy Ziemia wejdzie w ,,środek"  pasma gruzu, który pozostawia po sobie ISON. Ale to z pewnością nie tłumaczy budowania przez Amerykanów i Rosjan schronów. ISON została odkryta w 2012 roku, a te schrony budowano już o wiele wcześniej więc musi istnieć jakieś inne zagrożenie. Czytałam o tym w necie - ,,Kometa stulecia przecina orbitę Ziemi". No chyba, że o ISON wiedzieli wcześniej i tego nie ogłaszali do publicznej wiadomości.

Portret użytkownika stanisław20

Amerykanie budowali ogromne

Amerykanie budowali ogromne kompleksy podziemne już w latach 50-tych. Na youtubie są filmki z wielu stanów tego typu schronów ale raczej z tych budowanych w ciągu ostatnich 10-20 lat. Pozatym w Europie też troche tego jest, w Norwegi, Finlandi czy w Holandi i Niemczech. A Ruskie w górze Yamantau zrobili schron-główną baze dowodzenia rządu która pomieści 60 tys ludzi a robiło ją 30 tys roboli. Pozatym pod Moskwą i w okolicach pod ziemią są dziesiątki schronów dla setek tysięcy ludzi. Tak samo w Chinach m.in. pod Pekinem i Chengdu. Amerykany na to wywalają biliony dolarów a na próżno tego nie robią. Coś wiedzą ale będzie do tajne do ostatniej chwili. Ostatnio było duże poruszenie FEMA i DHS więc może coś sie kroi na przełomie roku 2013 i 2014. DHS ma budżet 60 mld a 2 czy 3 mld wydali na same auta pancerne.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem