Kostaryka "przez przypadek" zalegalizowała małżeństwa homoseksualne

Kategorie: 

Kostaryka właśnie dołączyła do krajów, które zezwalają na małżeństwa homoseksualne. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że doszło do tego "przypadkowo" przy zatwierdzaniu poprawki do nowej ustawy na temat młodzieży.

 

W kraju wybuchł skandal a za wszystkim stoi konserwatywna partia Kostaryki. Jak informują media partia ta, która stanowi większość w parlamencie, zatwierdziła poprawkę do nowej ustawy. Co ciekawe, przed jej zatwierdzeniem deputowani podobno nie zauważyli zmiany w ostatecznej wersji ustawy, która zmienia definicję związków małżeńskich. Parlamentarzyści oczywiście przyznali się do swojego błędu i poprosili prezydent kraju o jej zawetowanie, jednak w tej sprawie się przeliczyli.

 

Prezydent Kostaryki Laura Chinchilla Miranda oświadczyła, że nie zawetuje ustawy, tłumacząc, że "sam fakt, że ktoś może interpretować prawo na swój własny sposób nie wystarczy do jego anulowania". Choć w Kostaryce większość jest przeciwna małżeństwom homoseksualnym, w ten właśnie sposób w czwartek wieczorem zostały one zalegalizowane. Konserwatywni ustawodawcy zapowiedzieli już, że będą kwestionować nowe prawo.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika maciek

Homoseksualiści powinno się

Homoseksualiści powinno się zapewnić podstawowe prawo obywatelskie jakim jest legalne, zgodne z ustawą małżeństwo. Jeśłi są chrześcijanami mają też prawo do ślubu kościelnego. I już. Jeśli tych praw im się odmawia powinni o nie walczyć. Demokracji trzeba bronić i jej zasięg poszerzać. Świat potrzebuje demokracji.

Portret użytkownika devoratus

Zoofilom i nekrofilom

Zoofilom i nekrofilom również.
To skandal, że ktoś nie może poślubić ulubionej kozy - ostatecznie jeśli mamy demokrację, to nie można jej zawężać do własnego gatunku - to by było małostkowe i zaściankowe, dajmy wolność również zwierzętom!!!
 
 Otóż Panie popleczniku demokratycznych dewiacji - wiedz, że:
"W polskim prawie małżeństwo definiuje się jako trwały, egalitarny związek mężczyzny i kobiety powstały z ich woli w sposób sformalizowany określony jako swoista dwustronna czynność prawna zbliżona do kategorii umów. W języku polskim słowo małżeństwo rozumiane jest jako związek kobiety i mężczyzny usankcjonowany prawnie"
 
Jak zatem widać, postulowane przez Ciebie "zgodne z ustawą małżeństwo" - to małżeństwo mężczyzny i kobiety. Nie 2 facetów, nie 2 kobiet, nie faceta z kotem ani kobiety z żyrafą. Zatem 2 dewiantów nie może zawrzeć ze sobą zgodnego z prawem małżeństwa. Koniec i kropka.
 
"Jeśłi są chrześcijanami mają też prawo do ślubu kościelnego"
 
Zasadniczo, homoseksualiści - jeśli są chrześcijanami, to popełniają jeden z najcięższych grzechów i przystępując do spowiedzi muszą go wyznać, zaś ksiądz nie udzieli im zgody na życie w grzechu jakim są związki homoseksualne.
 
"Pismo Święte często powtarza nam, że homoseksualizm jest grzechem (Księga Rodzaju 19:1-13; Księga Powtórzonego Prawa 18:22; List św. Pawła do Rzymian 1:26-17; 1 List św. Pawła do Koryntian 6:9). List do Rzymian 1:26-27 naucza o homoseksualizmie, że jest on wynikiem odrzucenia Boga i nieposłuszeństwa wobec Niego. Kiedy człowiek wybiera grzech i niewiarę, Bóg daje mu najgorsze i najbardziej zdeprawowane grzechy, by pokazać, że życie bez Bożych prawd jest puste i bezsensowne. 1 List do Koryntian 6:9 wyjaśnia, że homoseksualiści nie odziedziczą Królestwa Bożego." 
Podsumowując - doskonale widać jaki jest Twój poziom wiedzy na ten temat. Zerowy.
 
A demokracja jest najgłupszym z ustrojów i powinno się ją jak najszybciej zlikwidować.
 
Życzę owocnego zagłebiania się w mrokach zboczeń i ignorancji...

 

 

Portret użytkownika iko

Ekshibinicjonizm

Ekshibinicjonizm homoseksualny powinien byc karany tak jak jest karane posiadanie narkotyków. Więzienie albo leczenia w zakładach zamkniętych.
 Zbieram podpisy dla wprowadzenia adekwatnej Ustawy przez Sejm

Portret użytkownika iko

Doznałem olśnienia: Nie sam

Doznałem olśnienia: Nie sam homoseksualizm jest obrzydliwy.. obrzydliwi są ludzie obnoszący sie nim i nie dostrzegający swojej obrzydliwości...
To irytuje najbardziej. "Czego oczy nie widzą, uszy nie słyszą to serce nie boli."..
Osoby nie obnoszące się tym są właściwie do zaakceptowania, gdyż widzą, że coś jest z nimi nie tak.. To wzbudza szacunek...

Portret użytkownika Zenek

"Kostaryka "przez przypadek"

"Kostaryka "przez przypadek" zalegalizowała małżeństwa homoseksualne"
 
- w polityce nie ma przypadków bądź są takie jak "LUB CZASOPISMA" w polskiej ustawie medialnej. Teraz pod publiczke jest bełkotanie o "pomyłce prawnej" a przecież nic nie stoi na przeszkodzie by ową ustawe ponownie uchwalić już w poprawionej wersji jeszcze przed podpisaniem i wejsciem w życie tej podobno "przypadkowej" propedofilnej. Myślenie nie boli w przeciwieństwie to mlaskania globalistycznym jęzorem.
 
Swoją drogą Kostaryka jest wypłacalna?
 
 
 
 
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem