Korea Północna popiera niepodległość Szkocji – odnotowano wzrost importu whisky

Kategorie: 

Korea Północna, kierowana przez Kim Dzong Una wspiera niepodległość Szkocji, pisze The Telegraph, powołując się na urzędników w Phenianie.

 

KRLD ma nadzieję na zwiększenie swoich obrotów handlowych. Na razie odnotowano wzrost importu whisky.

„Korea Północna jest bogata w zasoby naturalne, ale ludzie lubią posmakować szkockiej whisky. Tak więc możemy sobie nawzajem pomóc” – powiedział koreański redaktor gazety CMI.

Należy zauważyć, że obywatele Korei Północnej nie są informowani o zbliżającym się w Szkocji referendum, ale wiadomo, że Koreańczycy będą świętować, jeśli Szkocja uzyska niezależność.

„Wierzę, że każdy ma prawo do życia w niepodległym państwie, ciesząc się równością i suwerennością w pokoju. Niepodległość będzie dużym krokiem w dziejach Szkocji "- powiedział ww. dziennikarz.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika darek1

 Szkoda, że nie napisali, że

 Szkoda, że nie napisali, że działaniom niepodległościowym Szkocji kibicuje Państwo Islamskie. Myślę, że taka informacja mocniej uderzyłaby w opinię publiczną Szkocji i zwolennicy odłączenia się od W.B. straciliby parę procent poparcia. No bo o co może chodzić prasie podając taki susz ?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ja tez zdecydowanie popieram

Ja tez zdecydowanie popieram Koreę Północną. To nieszczęśliy naród, który wskutek presji światowego zydostwa został zgnębiony konieczną dyktaturą w obliczu nędzy i kosztownych zbrojeń zapewniających ich suwerenność. Ale to się niedługo skończy i Koreańczycy połączą się w jedno państwo.
 A co wy kuźwa myslicie? Że w Południowej Korei ludzie maja lepiej? Elity tak, ale ludzie sa niewolnikami pracy przymusowej. Mam w sąsiedztwie fabryke koreańską i wiem ile samobójstw popełniaja koreańczycy, bo nie mogą znieść swojej niewolniczej pętli na szyi i rozłąki oraz głodu.
 Myslicie, że ciała tych samobójców są odsyłane do Korei? Zakopują ich gdziekolwiek i po ptokach..
 Tam syjonisci stworzyli posłuszne sobie elity ( patrz buraki z PO) i niewolników

Portret użytkownika koń który mówi

Chyba ludzie Kima lubią

Chyba ludzie Kima lubią posmakować bo zwykli koreańczycy pracują na butelkę kilka miesięcy, a ich jedynym przysmakiem jest mięso dzikiego psa. Są też takie rejony Korei Pn. gdzie nawet psów brakuje i mówi się tam otwarcie o kanibaliźmie.
Mimo wszystko to miło, że nawet Korea dostrzega ruchy wolnościowe w Szkocji. W imieniu myślących Polaków życzę Szkotom sukcesu w drodze do prawdziwej wolności. Oderwanie się od angielskiego pasożyta oznacza także wystąpienie z UE i tego im najbardziej zazdroszczę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem