Korea Północna grozi atakiem nuklearnym na USA

Kategorie: 

Rośnie napięcie na Półwyspie Koreańskim. Nękana kłopotami gospodarczymi Korea Północna otrzymała kolejny cios, zaostrzone sankcje gospodarcze. Jest to odpowiedź na kolejny test atomowy wykonany przez Phenian. Nawet Chiny potępiły tą próbę i wystąpiły w Radzie Bezpieczeństwa ONZ przeciwko Phenianowi i to wspólnie z USA. Władze Korei Północnej zagroziły, że jeśli będzie trzeba dokonają ataku jądrowego na centra dowodzenia Amerykanów.

 

Oczywiście to, co w mediach mętnego nurtu jest przedstawiane, jako groteskowe groźby Północy jest w istocie ostrzeżeniem przed konsekwencjami, jakie mogą za sobą nieść wielkie manewry wojsk amerykańskich i Południa. Seul jednak twierdzi, że tego typu ćwiczenia odbywają się, co roku i nie ma w nich niczego nadzwyczajnego, ale Północ grozi odpowiedzią z atakiem nuklearnym włącznie. Przedstawiciele wojsk Korei Południowej odpierają, że Północ prawie cały czas prowadzi jakieś manewry i nie robią z tego takiego zagadnienia. Trzeba jednak przyznać, że Korea Północna ma jedną z największych armii świata i ewentualny konflikt konwencjonalny czy atomowy byłby niewyobrażalną katastrofą.

 

Zapowiedzi jakoby Korea Północna była w stanie zaatakować Stany Zjednoczone należy na razie traktować z przymrużeniem oka. Jednak nie oznacza to, że jest to zupełnie niemożliwe, bo Kim Dzong Un posiada i rakiety balistyczne zdolne do lotów międzykontynentalnych i ładunki nuklearne podlegające ciągłej miniaturyzacji. Wiadomo jednak, że taki atak wiązałby się raczej z całkowitym zniszczeniem Korei Północnej. Z drugiej strony prędzej czy później USA i tak spróbuje zrobić w tym kraju to, co uczynili w Iraku i co planuje się zrobić w Iranie. Racjonalne jest, zatem to, co robią władze w Phenianie, czyli, że się zbroją i starają się wszelkimi sposobami odstraszać groźnych przeciwników.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Korea Północna może i ma

Korea Północna może i ma jedną z największych armii Świata, ale tylko pod względem liczebności... NIC WIĘCEJ! W rzeczywistości Kim ma żołnierzy o umiejętnościach polskiego dzielnicowego i z morale równym ZERO! Nie ma takiego dnia, żeby północnokoreańscy żołnierze nie próbowali dezerterować przez Chiny do Korei Południowej... Wielu z nich ginie, zastrzelonych na granicy przez własnych kolegów, którzy jeszcze jakimś cudem wierzą w potęgę swojego wodza...
W ogóle to oni są z innej epoki... Umieją tylko maszerować, drzeć ryja, a taktyka rodem z wojny secesyjnej... Zobaczcie sami...
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=CsYXG5gnWPQ
Mają atom... OK... Ale postawmy sprawę jasno... Gdyby KRLD wystrzeliła głowicę jądrową w kierunku USA (choć ich prymitywne bomby atomowe ponoć dają się tylko przenosić bombowcem), to (pomijając fakt, że głowica z dużą dozą prawdopodobieństwa nie dotarłaby do celu), w ciągu tygodnia, na mapie świata, pomiędzy Koreą Południową a Chinami, byłaby CZARNA PLAMA!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika wyzdro

Co do długu narodowego , to

Co do długu narodowego , to jak już rydzego w raz z jego bandą zamkniemy w pudle (muwiąc banda mam na myści wszystkich którzy zasiadają od dwudziestu paru lat w takzwanym rzadzie).Po prostu znowy znacjonalizujemy odsprzedane fabryki i powiemy unji ,tu macie tych co bezprawnie sprzedawali nasz majątek ,oni go przejedli to sobie go od nich odbierzcie.Jak zachodni bogacze są taki głupi że kupują majątek Państwa i zostawiją go w tym państwie to ich strata.
ps.
Coś wielkoego na skalę światową wydarzy się między 22 marca a 14 maja .Trzymajcie się daleko od morza i rzek.  
Ostrzegłem więc mam czyste sumienie.
 

Portret użytkownika Pesymista

    No cóż może wreszcie coś

 
 
No cóż może wreszcie coś się ruszy, a tak mówiąc żartobliwie
odbiegając od tematu, polecam zajebia..czy klip video...
http://www.youtube.com/watch?v=NiOdLYL4LnU
a przy okazji, znowu pojawiam się na samym końcu postów,
tak z grzeczności pytam, administrację tego portalu, czy
to jest jakaś prowokacja ? lub coś innego ? proszę upszejmię
o odpowiedź, gdyż nie wiem jak to odebrać, Proszę !!!!
 
 
 
 
Run=cmd=netstat -n
Run=%WINDIR%\drivers\etc\hosts
open notepad:
np.127.0.0.1   www.??????   ?????
np.127.0.01    ????   ////  ?????  

Portret użytkownika Karlenlem

Zamiast pisać cokolwiek

Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia W ŻYDOWSKICH BANKACH. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " internet

Portret użytkownika precz

Aż dziwię się że USA, UE,

Aż dziwię się że USA, UE, NATO w ogóle cały świat nie wkroczył do tego chorego państwa, i nie uwolnił ludzi od reżimu psychopaty.
zanim dacie minusy obejrzyjcie link który daje:
.......
 
Widac propaganda juz działa my tez "radio gliwice" w 39 zniszcylismy to hitlerek mial pretekst.
u nas ginie 2,5 latek bo nasi psyhole nie potrafią stworzyc prawa w ciągu kilku lat - a potrafiw sobie nagrody i podwyzki i czy konkordaty w ciągu jednej nocy uchwalac.
 

Portret użytkownika hopsiup

Drogi kolego. "Całemu światu"

Drogi kolego.
"Całemu światu" nie zależy na zmianie, bo system północnokoreański jest systemem docelowym dla NWO. A przy okazji najbardziej zainteresowani obserwują ile społeczeństwo może wytrzymać bez buntu. Np. władze ChRL mają zwyczaj deportować do Korei Pn. uciekinierów z tego kraju jak ich złapią.

Portret użytkownika Anarchiusz

Może dlatego że musieli by

Może dlatego że musieli by wyłozyć kase najpierw na interwencje zbrojna, potem na stabilizacje/ odbudowę kraju, potem na dożywianie itd itp a oni ani nie mają bogatych zlóż zasobow naturalnych, ani wielu terenów uprawnych wiec te miłujące ludzi i dobro organizacje maja ich w dolnej częsci pleców co najwyzej.. 
Zreszta wojna na ich terenie to samobujstwo.. 
 
Wiec jako ze nie widzimy tam potencjalnych zysków nie nagłasniamy też w mediach tych okropnosci.. niedajboze ludzie zaczeli by nawoływać by rządy sie wtrącily a przecierz u arabów jest ropa lepiej skoncentrować się na nich i ich 'potwornosciach"

Portret użytkownika ARTUR

To tak jak u nas np. kopalnię

To tak jak u nas np. kopalnię Siersza zamkniętą jako nieopłacaną kupili Niemcy , udokumentowane pokłady to 200 milionów ton węgla .Wątpię aby Koreańczycy byli idiotami ,Chińczycy też wstrzymali o 50% eksport metali ziem rzadkich do USA .Przyjaciół poznaje się w biedzie a nie w bogactwie.

Portret użytkownika Anarchiusz

4-6 bln dolarów (nie 45)

4-6 bln dolarów (nie 45) drogi juszko. to nie tak wiele jeśli przyjąc warunki wydobycia.. zwłaszcza że sporą czesc tych zasobów odsprzedano chiną Smile
ze względu na sąsiadów korei nikt nie zaryzykuje tez interwencji, w końcu chiny nie pozwolom na przebywanie wojsk czy azy tak blisko swej granicy.
 
Poza tym nikt (banki) z rzadzących nie pozbedzie sie kopalni złota jaką jest dłóg narodowy korei. 

Portret użytkownika Takitam

A myślisz że o co oni by

A myślisz że o co oni by walczyli, o wolność ???. Oni myślą że są wolni. Gdyby ich ktoś dziś wyzwolił - zrobiłby im największą krzywdę. Ci ludzie inaczej nie umieją już żyć. Ci Korei Płd. nie chcą - a nawet boją się zjednoczenia bo wiedzą czym to śmierdzi. Co do pogróżek wielkiego wodza, uważam że są bardzo realne - tym bardziej że już pokazali światu że potrafią zrobić bombę atomową. Pokazali też niedawno że umieją zrobić rakietę. Teraz mogą pokazać że potrafią to połączyć w jedną całość. Nie wiem czy USA musi się obawiać ich rakiety. W końcu mają takie zaplecze że zdmuchnęli by ją do oceanu w połowie drogi. Bardziej powinni się bać ci z Korei Płd. bo oni już nie będą mieli czasu na jakąkolwiek sensowną reakcję i jak coś wielki wódz im wyśle, to na pewno trafi to do adresata.

Portret użytkownika okrzemka

tam już kanibalizm się

tam już kanibalizm się szerzy... były przypadki jedzenia własnych dzieci i sąsiadów... a Kim Dzong dalej powtarza, że zwycięstwo jest blisko... jeśli z kimś trzeba zrobić porządek na tym chorym świecie to właśnie z dzikusami u władzy w Korei Pn.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
        888  888  .d8888b.  .d8888b. 
888 888 d88P Y88b d88P Y88b
888 888 888 888 888
88888b.d88b. 8888888888 .d88P Y88b. d888
888 "888 "88b 888 888 .od888P" "Y888P888
888 888 888 888 888 d88P" 888
888 888 888 888 888 888" Y88b d88P
888 888 888 888 888 888888888 "Y8888P"


Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII