Koniec świata w technologii Ultra HD

Kategorie: 

Technologia HD ma już jakiś czas, dlatego nie dziwi nikogo, że producenci telewizorów pracują nad nowymi technologiami, znacznie poprawiającymi, jakość obrazu. Tym razem jednak firma LG posunęła się chyba za daleko w zachwalaniu ultra realności swojej technologii, udało im się przekonać kilku ludzi, że to, co pokazuje ich telewizor to widok kataklizmu.

 

Pomysł speców od marketingu był następujący. Wykorzystano ogromny 84 calowy telewizor Ultra HD i wkomponowano go w ścianę tak, aby wyglądał jak okno. Następnie przeprowadzono fikcyjną rekrutację, na którą zaproszono niczego się niespodziewających kandydatów. Rezultaty takiego pokazu przerosły wszelkie oczekiwania.

 

Widok panoramy miasta, zgodny z tym, który spodziewał się zobaczyć kandydat nagle rozświetla coś, co wygląda na ogromną asteroidę. Po chwili obiekt uderza w miasto a wkręcani udzie słyszą huk i widzą zbliżającą się falę uderzeniową. Potem gaśnie światło, co dodatkowo uprawdopodabnia to, że wszyscy zaraz zginą.

 

Wszyscy uczestnicy tego okrutnego eksperymentu byli bardzo przestraszeni i zszokowani. Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo przecież nie można było wykluczyć nawet kłopotów kardiologicznych oszukanych nieszczęśników, na skutek ogromnego stresu jaki czuli wierząc, że zaraz zginą. Trudno powiedzieć czy taki niemoralny test realności nowego telewizora jest czymś akceptowalnym, wśród normalnych ludzi na pewno nie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jestemtu

Mnie tam jedynie te babki by

Mnie tam jedynie te babki by poasowały, telewizor, slrul hade i te bajery mnie nie ruszają Biggrin
 
Swoją drogą, fejk bo (jak wyżaj pisano) jak można nie odróżnić ekranu od okna? - a nie sory, lemingi pewnie nie odróżnią.
I na chłopski rozum, gdyby ktoś mi taki dowcip zrobił to w ryj by dostał już w drzwiach, zanim by się usmiechnął.

Portret użytkownika dolar1

po co nam telewizory z

po co nam telewizory z rozdzielczością pow full hd skoro na dzień dzisiajszy praktycznie żadna kamera nie dostarcza obrazu w takiej rozdzilczości, oczywiście teoretycznie to i co drugi aparat telefoniczny kręci w full hd ale nie o to chodzi, ustawcie sobie w dobrych grach full hd na maksymalnych detalach i zobaczycie co to znaczy rozdzielczość! kamery mają jeszcze długą droge ewolucji...

Portret użytkownika Ja

Ale tylko idiota nie odróżni

Ale tylko idiota nie odróżni ekranu tv od okna, litości przecież ten film od początku do końca został wyreżyserowany a ci ludzi którzy rzekomo są przypadkowymi osobami to ściema, chyba że patrz początek postu ;]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Nie dziwię się, że użyli

Nie dziwię się, że użyli fikcyjnego kataklizmu do testu. Nic tak nie pobudza zmysłów jak możliwość utraty życia oraz nic innego widzów już nie rusza.
 
Chociaż z drugiej strony gdybym ja chciał przetestować "realność" UHD wybrałbym coś z natury - na przykład atak niedźwiedzia, ale o niego raczej trudno w środku miasta i na dodatek jeszcze w pokoju Wink . Więc, skoro telewizor miał robić za okno, nic innego nie wchodziło w grę, jak tylko kataklizm.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem