Koniec świata przewidziano na przyszłą sobotę

Kategorie: 

Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby myśleć o apokalipsie przepowiedzianej w Biblii, przemyśl to. To nastąpi w przyszłą sobotę. Przynajmniej tak twierdzą zwolennicy organizacji Family Radio z Kalifornii. Od października wyznawcy tej teorii jeżdżą po całych Stanach specjalnymi busami rozgłaszając, że straszne trzęsienie ziemi zaskoczy świat 21 maja 2011.

 

Tego dnia według wyznawców, Jezus podobno ma się pojawić ponownie i ma zabrać ze sobą około 3 procent populacji, prawdziwych chrześcijan dawno wybranych przez Boga. Pozostali ludzie będą się mierzyć ze 153 dniami śmierci i horroru aż zostaną ostatecznie zniszczeni dnia 21 października 2011, kiedy to nastąpi ostatecznie koniec świata.

 

Harold Camping, 89 letni lider grupy Family Radio opiera swoje apokaliptyczne przewidywania na liczbach z Biblii, które uważa za absolutnie warte zaufania. Według biblijnej matematyki Campinga Noe otrzymał od Boga wiadomość w 4990 roku p.n.e. czyli 7000 lat temu. Jeden dzień biblijny według Campinga i odpowiedniego cytatu w Biblii to 1000 ziemskich lat. Kolejną częścią układanki jest data 1 kwietnia 33 roku naszej ery, domniemana data ukrzyżowania Chrystusa. Camping mnoży równanie 5 x 10 x 17 x 5 x 10 x 17, z każdą liczbą mającą inną ważność a to daje wynik 722 500, ilość dni między ukrzyżowaniem i dniem powrotu Jezusa.

 

Zwolennicy Campinga są tak przekonani o prawdziwości tych przewidywań, że wielu zrezygnowało z pracy, rodziny i własności, aby tylko przyłączyć się do trasy objazdowe. Ich oklejone autobusy, plakaty i specjalna odzież marki "Awesome News" pozwala rozprzestrzeniać nowinę, w którą tak wierzą. Podobno jeden 75 latek z Utah zostawił żonę, z którą był od 53 lat, miał z nią 10 dzieci, i przyłączył się do grupy Campera w celu rozpowszechniania tych apokaliptycznych informacji. 

 

Ale czy matematyka może mieć rację? Historia twierdzi, że nie. Koniec świata przepowiadano już wiele razy. Nawet sam Camping dwie dekady temu ostrzegał świat, że koniec nadchodzi 6 września 1994 roku. Gdy do tego nie doszło powiedział, że musiał źle odczytać dane. A teraz wraz z nowymi kalkulacjami popierający go zwolennicy wydają się święcie wierzyć w te ustalenia.

 

Co powiedzą zwolennicy centurii Nostradamusa czy kalendarza Majów, gdy apokalipsa nie przyjdzie w 2012? I co stanie się z wyznawcami grup takich jak Family Radio, gdy będą się kończyć kolejne daty końca?

 

Cóż, aktualne przewidywania mogą być fałszywe, ale wyznawcy końca świata nie muszą się martwić. Liczby zawsze można przeanalizować ponownie … i ponownie i ponownie.

 

 

więcej

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika AmomoSekbom

Witam wszystkich na

Witam wszystkich na zmianynaziemi.pl . Co myślisz o receptury z kurczaka ?rnprzykład:rnKurczak brandy Apple, wykonany z połówki piersi kurczaka , jabłko brandy , śmietana , cebula , masło , wraz z grzybami.rn    4 połówki piersi z kurczakarn  rn    sól i pieprzrn    8 uncji pieczarki krojonern    2 łyżeczki oliwy z oliwekrn    2 łyżeczki masłarn    1 / 3 szklanki jabłkowego brandy , takie jak Apple Jack lub Calvadosrn    4 dymki , posiekanern    1 / 2 szklanki śmietany kremówki lub śmietany kremówkirn    1 łyżeczka świeżych liści tymianku lub 1 / 4 łyżeczki suszonego tymianku liśćrn  rnprzygotowanie:rnSpłaszcz kurczaka ; połówki piersi kurczaka miejsce między kawałki folią i delikatnie funta do przerzedził się i jednakowej wielkości. Posypać solą i pieprzem. W dużej ciężkich patelni, ciepła oliwy z oliwek i masło na średnim ogniu . Dodaj piersi kurczaka. Gotować około 5 minut, aż zrumienią , a następnie skręcić . Dodać grzyby i gotować przez około 5 minut dłużej. Dodaj dymki i brandy jabłko i smażyć jeszcze minutę, aż kurczak jest gotowane przez i grzyby będą miękkie. Dodaj śmietanę i tymianek , gotować na wolnym ogniu , aż zgęstnieje. Smak i doprawić solą i pieprzem w razie potrzeby.rnCzy jeszcze jakieś pomysły? [url=http://freerecipesforchicken.info/]recipes for chicken[/url]

Portret użytkownika Rafał

Wydaje mi się że to kolejna

Wydaje mi się że to kolejna bajka, która ma wprowadzić HAOS Język
Chodz, no ostatnio dzieje się dużo dziewnych rzeczy, japonia, tsunami, przesuniecie biegunów, reaktory, tysiace martwych ryb w gromadach wyrzucone na plarze, ogolne spustoszenie ziemi, przez mieszkających na niej ludzi Smile
Zobaczymy co to będzie, ja i tak żyje każdym dniem tak, jak by miał być ostatni... Język I każdemu tak radze, cieszcie się każdym dniem, ciesz sie tym że idziesz sobie spać i zasypiasz przy jakimś dobrym filmie, ciesz sie gdy siedzisz na ławce i słuchasz szumu drzew Smile
Ciesz się, a będziesz żył dłużej...
wiem że niekiedy trudno, gdy wszystko po koleji idzie nie tak, w pracy, w interesach w rodzinie... ale pomyśl w tedy że są ludzie ktorzy mają gożej... a ty musisz sobie poprostu z tym poradzić...Cały ten rok zaczoł się jakoś dziwnie, Jak nie katastrofa  Kaczorka, to za chwile, inne jaja które cały czas dzieją się na świecie, jak nie tornada w USA, które wybijają tysiące domów, zabiijają ludzi, chodz mowi się o tym mało... bo rozwaliło tylko 2500 domów... W POLSCE JAK przejdzie wichurka to pokazuja w telewizji 3 urwane dachy... Spadający śnieg, w miejscach gdzie nigdy albo przynajmniej bardzo bardzo dawno nie było go w tym czasie... TURCJA... No i Japonia, Tusnami, reaktory, Budzące się wulkany... Kraj na wielkim łancuchu płyt tektonicznych.
 
Wszystko co się dzieje od przynajmniej 2 miesięcy wskazuje na to że, cały czas coś się buzuje we wnętrzu ziemi, i następują kolejne przesunięcia płyt.
 
Smile CO będzie dalej, czas pokaże, Polska to najbespieczniejszy kraj na świecie, gdzie raczej szybko nie zobaczymy Tornada... Trzesień ziemi, Tsunami, i innych anomali które dzieją się na całej półkuli....
 
Więc Panowie i Panie... Smile pozostaje nam tylko czekać co się niebawem wydaży.
 
Pozdrawiam
Rafał...

Portret użytkownika kaziopiwosz

Panie Rafał, po czym wnosisz,

Panie Rafał, po czym wnosisz, że "Polska to najbezpieczniejszy kraj"?

1. Tornada widzimy w Polsce co roku.
2. Trzęsienia ziemi zdarzają się ze sporą częstotliwością.
3. W przypadku dużej katastrofy naturalnej, możemy liczyć na wizytę obcych wojsk, a lista chętnych do złożenia nam wizyty może być długa.

Myślę, że zdecydowanie bezpieczniej jest na Madagaskarze.

Im więcej widzę, tym mniej wiem.

Portret użytkownika kaziopiwosz

Cytuję: "Podobno jeden 75

Cytuję: "Podobno jeden 75 latek z Utah zostawił żonę, z którą był od 53 lat, miał z nią 10 dzieci, i przyłączył się do grupy Campera w celu rozpowszechniania tych apokaliptycznych informacji."

Zapewne ów 75 latek wierzy w to, iż Chrystus uzna go za prawdziwego chrześcijanina.
Co tu dużo mówić, wydaje mi się, że jest to banda świrów, wierząca w to, że przez kilka tygodni uda im się wyprosić u Chrystusa łaskę i miejsce w specjalnym samolocie relacji Ziemia-Niebo. Gratuluję im dobrego samopoczucia.

Obliczenia guru tej jakże ciekawej sekty są tak przezabawne, że ręce opadają (m.in. opierają się na domniemanej dacie ukrzyżowania Chrystusa).

Nigdy nie dowiecie się, kiedy nadejdzie koniec.

A teraz oddać proszę nam wszystkie oszczędności (wszak nie będą wam już potrzebne) i ruszać w świat z dobrą nowiną. Alleluja i do przodu!

Im więcej widzę, tym mniej wiem.

Portret użytkownika gilgamesz

ah ... zagubiłem się już w

ah ... zagubiłem się już w tych wątkach, nie wiem już gdzie są nowe odpowiedzi Wink
podyskutował bym, ale strasznie dużo czasu zajmuje mi rozeznanie się w sytuacji, co kto i gdzie dopisał, adminie może da się zorganizawać komentarze w bardziej przejrzysty sposób ?
dodatkowo w operze coś kiepsko działa opcja "odpowiedz" czasem się otwiera okienko, innym razem nie ...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem