Kolejny sinkhole na Florydzie, mieszkańcy obawiają się o swoje bezpieczeństwo

Kategorie: 

Jak przekonał się mieszkaniec Florydy, Jeff Bush, zapadlisko może dopaść każdego i to nawet w sypialni. Wszystko wskazuje na to, że to, co spotkało nieszczęśnika z USA nie było tylko odosobnionym przypadkiem, dziwactwem, ale raczej kolejnym zdarzeniem z serii. Na mieszkańców okolicy występowania tych nieprawidłowości geologicznych padł strach.

 

Trudno się dziwić wątpliwościom, jakie mają mieszkańcy, bo zapadlisko, które pochłonęło Jeffa nie było jedynym w okolicy. Kolejna dziura w ziemi utworzyła się w miejscowości Seffnere, zaledwie trzy kilometry od śmiertelnego sinkhole pod sypialnią.  Zapadlisko wystąpiło pod płotem oddzielającym dwie działki.

 

Na razie otwór nie jest wystarczająco duży, aby zagrozić pobliskim domom.  Według oficjalnych danych, szerokość zapadliska to około cztery i pół metra, a głębokość około półtora metra. Dla mieszkańców z tego regionu może to oznaczać konieczność ewakuacji. Zresztą sami nie chcą już tam mieszkać obawiając się, że podzielą los sąsiada.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Rasta4Peace

Zaczyna brakować grawitacji

Zaczyna brakować grawitacji "tym" w środku naszej planety, dlatego coraz więcej będzię się takich wielkich otworów pokazywać. Wcześniej gdy było wszystko w porządku z biegunami naszej planety ogromne dziury były tylko na północy i południu, teraz będzie coraz więcej i dziur, i pęknięć.
Zainteresowanych tematem mieszkańców środka naszej planety prosze o własne wyszukanie, powiem tylko tyle że takie otwory są potrzebne do utrzymania równowagi w środku.

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika fakir

czy to czasem nie jest efekt

czy to czasem nie jest efekt wydobycia gazu łupkowego? orientuje się ktoś czy w tamtym rejonie prowadzi się wydobycie gazu lub może innych rzeczy?

jakiś powód musi być... albo skorupa się nam rozłazi... może niedługo u nas? na wiejskiej chociażby byłoby miło bo złodziejom już podobno ciasno i nowy cyrk chcą zbudować... to może sinkhole doda im swobody?

Portret użytkownika MulderXXX

Rozśmiesza mnie,  że o

Rozśmiesza mnie,  że o sinkholes zrobiło się głośno dopiero kiedy zginął człowiek i nikt w mediach (mam na myśli media głównego nurtu) nie przytacza przykładów z przeszłości i różnych miejsc na ziemi, jakby te zjawiska w ogóle nie miały ze sobą nic wspólnego. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem