Kolejny raz tysiące Niemców wzięło udział w antyislamskich marszach w Dreźnie

Kategorie: 

W poniedziałek 12 października br. w niemieckim Dreźnie odbył się wiec przeciwko islamskiej imigracji pod patronatem ruchu publicznego Pegida.

 

Oficjalnie władze nie podają informacji na temat liczby uczestników manifestacji, ale przypuszczalnie wzięło w niej udział od siedmiu do dziewięciu tysięcy osób. Jest to drugi protest, który odbył się w ciągu ostatnich dni. Poprzedni miał miejsce 05 października br.


Ruch Pegida, tj. Europejscy Patrioci przeciwko Islamizacji Europy, rośnie w siłę i zyskuje na popularności wraz ze zwiększonym napływem imigrantów do Niemiec.

 

Uczestnicy wiecu krytykowali m. in. Angelę Merkel, a Tatjana Festerling, jedna z liderek Pegida, nazwała ją „najbardziej niebezpieczną kobietą w Europie. Ponadto, Festerling uważa, że polityka Pani Kanclerz przyczynia się do coraz większego napływu imigrantów.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mister

Faktem jest,ze wiekszosc jest

Faktem jest,ze wiekszosc jest przeciwko islamizacji i trzeba wszystko robic,aby zablokowac ten naplyw.
W tej sytuacji rozne organizacje wykorzystuja ten moment i demonstruja.
Jednak autorze PEGIDA,to nazistowski ruch.Prosze nie manipulowac ludzmi,a odsylam do wikipedii.

Portret użytkownika FOL

Śmiem watpić czy ich fałsze

Śmiem watpić czy ich fałsze beda skuteczne. W obecnej sytuacji geopolitycznej USA za bardzo zależy na "nizinie środkowoeuropejskiej" , aby od tak pozwolić na dalsze władanie niemiec nad nią. W tej chwili USA ma tu zbyt duży interes aby pozoliło wygrac "PełO" czyli "parti córki Niemiec". Nawet TK i  ścierwomedia zaczynają ćwierkć już po PiS-owskiej  myśli propagandowej, czyli raczej pewne jest , ze PiS bedzie miało z te 45 % lekko. Wątpie aby Niemcy podskoczyli USA .  Jezeli USA nie bedzie po drodze z "imigrantami" to poprostu wykoanją telefon do makreli i anulują wszelkie ustalenia kopary-kobry

Portret użytkownika perunvit

Przynajmniej coś robią,

Przynajmniej coś robią, choćby demonstrują. U nas też były marsze, ale słabo zorganizowane i nagłośnione (... media głównego ścieku). Potrafimy się zorganizować i tupnąć, ale zanim do tego dojdzie obawiam się, że może być za późno. 
 
Przecież te masy kiedyś ruszą, wystarczy iskra i Europa zapłonie. Przy takiej ilości roszczeniowo i agresywnie nastawionej obcej kultury musi dojść do zwarcia. Na tę chwilę nie ma niestety dobrego i skutecznego rozwiązania. Najlepsze, co można teraz zrobić, to zatrzymać ten szturm. Pytanie co dalej, bo chyba nikt poważny nie uważa, że tak zwyczajnie uda się ich spakować i odesłać, a przecież i tak wszystkich wyłapać się nie da.
 
Poza tym ktoś, kto to zaplanował przewidział niepokoje społeczne itd. Wpakowano w tę akcję potworne pieniądze i cel musi zostać osiągnięty, manifestacjami kurat się "przejmą". 
 
Wariantów jest wiele, tych dobrych niestety nie widzę. Tutaj wszystko jest możliwe, łącznie z konfliktem na linii Europa - USA, gdyby ujawnione zostało kto jest płatnikiem akcji zalania Europy. To wcale nie jest takie niemożliwe. Europą włada grupa szkodliwych kretynów na usługach USA i Izraela, ale w dużej mierze są oni znani z imienia i nazwiska. Jak tylko w Europie zrobi się gorąco, pierwsi spier***lą. Wtedy może dojść prawdziwej zmiany władzy, a na tym gruncie nietrudno będzie o kolejnego pana z wąsikiem...

"To be... "

Portret użytkownika Marcin_kefir

Dziennikarzy zastapiono

Dziennikarzy zastapiono aktorami, maja czytac z kartki swoja role bo taka to praca. 100% spoleczenstwa mowi stanowcze NIE dla nielegalnych emigrantow a ci co sa na tak to oplaceni idioci i V kolumna. Niestety to oni sa ciagle w telewizji.
NAWET KIEDY DOJDZIE DO ZAMACHU TO I TAK POWIEDZA ZE TO ISIS ALBO PUTIN Smile i dalej beda krecia robote kopac bo taka to praca.

Portret użytkownika inzynier magister

Bohaterski Naród Polski uznał

Bohaterski Naród Polski uznał dzialania Wiktora Orbana i przyznał Węgrom zasłużoną nagrodę !!!!
Grupa mieszkańców Częstochowy postanowiła podziękować węgierskim policjantom za obronę cywilizacji przed islamem. Przekazali ryngraf funkcjonariuszom, którzy pilnowali przejścia granicznego w Roszke.W akcję włączyli się emerytowany policjant, przedsiębiorca i plastyk z Częstochowy.  Ryngraf to rodzaj medalionu pochodzący jeszcze z czasów rycerskich. W naszej symbolice patriotycznej i wojskowej jest niezwykle ważny. To symbol zwycięstwa i obrony cywilizacji chrześcijańskiej przed islamem. Bardzo często ozdabiany był wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej – powiedział Jacek Wrona, emerytowany policjant, inicjator przedsięwzięcia. – Chcieliśmy w ten sposób podziękować węgierskim policjantom za to robią. Chcemy by ten ryngraf przypominał naszym braciom, że jesteśmy z nimi  Dziękujemy im za obronę naszych wartości i granic – podkreśla inicjator akcji. - Znam doskonale ten niewielki wiejski posterunek i dlatego jestem pełen podziwu ich determinacji, by przeciwstawić się zmasowanej fali islamskich uchodźców przez Europę – podkreślał Wrona.Ryngraf wykonano z blachy z 1905 r., która pozostała po pożarze wieży i części bazyliki jasnogórskiego klasztoru. Dar przekazano już konsulowi Węgier w Krakowie, który zadeklarował, że osobiście dostarczy go do Roszke. http://www.pch24.pl/ryngraf-z-jasnej-gory-trafi-do-wegierskich-policjantow--za-obrone-przed-islamem,38763,i.html#ixzz3oWwLXX2M
 
co na to polskojęzycznie folksdojcze z PO-PSL i SLD ?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika WzK

Grupa mieszkańców Lichenia

Grupa mieszkańców Lichenia wysłała list z podziękowaniami do Jordańskich policjantów. Dziekują w nim za obronę cywiliazcji polskiej przed islamem. Podczas spektakularnej akcji, policja Jordańska zatrzymała terrorystę..... Polaka (nie prawdziwego chyba) walczącego w szeregach ISIS.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem