Kolejny przypadek dziwnych odgłosów, tym razem w Kanadzie

Kategorie: 

Powyższy film pochodzi z okolic miejscowości Conklin w prowincji Alberta. Przedstawia on pracowników w środku lasu wsłuchujących się w odgłosy bardzo przypominające te, jakie słyszano już w wielu miejscach na Ziemi, chociażby te z Kostaryki.

 

Dźwięk przypomina odgłos, który nasuwa skojarzenia biblijnych trąb jerychońskich. Jest to bardzo głośny dźwięk łoskotu wydobywający się z pod ziemi. Są raporty na temat podobnych zjawisk na Florydzie, w Ontario, Alberta, Kostaryce, Ukrainie i w wielu innych miejscach. 

 

Jedno jest pewne w tym momencie, nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na pytanie, co to za dźwięk. Czy jest to słyszalny dowód zachodzących zmian geologicznych? Może to dowód na to, że teoria powiększającej się Ziemi jest prawdziwa? Zastanawiające jest też to, że naukowcy nie podejmują prób wyjaśnienia tych dźwiękowych fenomenów.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Siva

February 26, 2012 at 9:02

February 26, 2012 at 9:02 amThis topic confuses me a bit what is an uneitded photo?Is cropping, resizeing or straightening (all photos here are resized) considered editing?Is the HDR (or some other filter) from the camera edited photo?I think that the only uneitded photo is RAW file from the camera But once it is converted to JPG (or some other format) in the camera or in PS, it is already edited photo.What you think?

Portret użytkownika Druidamus

Jest jeszcze jedna

Jest jeszcze jedna ewentualność pochodzenia dziwnych dzwięków. Tak sobie wymyśliłem, że może to jakis tajny projekt rządowy lub wojskowy. Dlatego milczą. Może to ma na celu odwrócenie uwagi. Albo jest to wynik uboczny jakiegoś eksperymentu.

Portret użytkownika kamilos

Na mój gust i rozeznanie w

Na mój gust i rozeznanie w temacie to jest reakcja skorupy ziemskiej na wpływy grawitacyjne z zewnątrz a armagedon to ryzykowna teza bo nawet gdyby duze ciało niebieskie miało taki wpływ to marna szansa ze w tak pustej przestrzeni jak nasz układ słoneczny utrafi wogóle cokolwiek nie mówiąc o Ziemi. Co nie wyklucza oczywiscie trzęsien ziemi czy powodzi itp zjawisk 

Portret użytkownika Jacenta

Uważam, że kwestia odgłosów

Uważam, że kwestia odgłosów została tutaj odpowiednio zdiagnozowana i właśnie po to tutaj podnosi się takie tematy, żeby je rozpracować. Dla mnie argumentem jest mina chłopaka w 1 minucie filmu i kolejne argumenty podawane przez słuchaczy takich odgłosów. Wiadomo, że teraz potoczy się lawina takich odgłosów PO PROSTU DLA JAJ. A że niektóre były słyszalne w całym mieście, to nic dziwnego, jeśli się tam pojawiły. Pozostaje znowu pytanie, co je spowodowało. Niestety głupota ludzi namnażających teraz takie filmiki skutecznie dezinformuje i zamazuje obraz rzeczywistych wystąpień takich dźwięków. Gorzej, gdy przyjdzie się zetknąć w realu z jakimś zagrożeniem i wówczas ludzie nadal będą się śmiać, że to FAKE

Jedynym i niezaprzeczalnym cudem jest Bóg.
Reszta to tylko nasza niewiedza.
Jacenta.

Portret użytkownika gelooss

Mam wujaszka, który pracował

Mam wujaszka, który pracował w górnictwie i twierdzi on że to odgłosy wiercenia w twardej skale. ale wiercenia nie ręczną wiertarką tylko ogromnymi maszynami. Dla mnie jasne jest, że to zakłamane rządy na całym swiecie ryją w ziemi żeby sie ukryć przed TYM. Chowają sie jak szczury w norach szczerząc się do nas przez telewizje. Nie wiem czym jest TO ale nie mogę się już doczekać. Niech każdy spróbuje wsłuchać się we własną intuicję. Mi moja mówi, że coś się zbliża - coś wielkiego (nie rozmiarem ani wagą ale powagą sprawy). A jeśli amerykańsko-europejska mafia zwana ONZ wejdzie do Iranu, to będzie to dla mnie tylko potwierdzenie że bogaci chcą się jeszcze pobawić w gry wojenne zanim nasza matka natura za pomocą TEGO zatrze większość śladów....czy się zgadzacie, czy nie, to są moje przeczucia nasilające się od jakiegoś czasu...

Portret użytkownika Andrzej1

wiercenie w skale w lesie?,na

wiercenie w skale w lesie?,na osiedlu?, na polu?, jeżeli wierci się tunele maszynami o średnicy od 9 do 15m to na powierzchnię przechodzą tylko drgania. Część z tych nagrań jest fałszerstwem i ci którzy wiedzą dlaczego, co generuje te dźwięĸi celowo wprowadzają dezinformację. Poczytaj o http://wolnemedia.net/media/jak-media-wmanipulowuja-swiat-w-wojne/, masz tutaj cytat... "Na początku tego roku, okazało się rząd USA zawarł z HBGary Federal kontrakt na napisanie oprogramowania, które tworzy fałszywe konta na portalach społecznościowych w celu sterowania opinią publiczną i promowanie propagandy na popularnych stronach internetowych. Federalny kontrakt określał oprogramowanie jako pochodzące z Bazy Sił Powietrznych MacDill na Florydzie."Masz mózg to go uruchom połącz z sercem i przemyśl sprawę ale od strony serca wyłączając wszystkie uprzedzenia które będzie podawał ci rozum (na dzień dzisiejszy obarczony prawdą i kłamstwem). Odpowiedź przyjdzie sama, nie zdziw się nią będzie prawdziwa.

Portret użytkownika abracadabra

jakby komus sie chciało to

jakby komus sie chciało to niech wrzuci te filmiki z tymy dzwiekami do dobrego programu do obróbki i niech je porówna , aa i ciekawe czy nie zostały dodane do filmiku, banalnie proste, taka moda na filmik z dziwnym dzwiekiem , jeee kłamstwo powtarzane wiele razy staje sie prawda?

Portret użytkownika Tesla

To jest dźwięk Szofaru, czyli

To jest dźwięk Szofaru, czyli tradycyjnego liturgicznego żydowskiego rogu baraniego .. Dziwna rzecz .. Mi to się kojarzy z Siedmioma Aniołami Apokalipsy, którzy mieli zapowiedzieć nadejście kataklizmów, które zniszczą ziemię .. Chyba czas się zacząć bać .. Poważnie .. Nie ma nic straszniejszego niż gniew Boga..

Portret użytkownika Andrzej1

Dlaczego piszesz, że czas się

Dlaczego piszesz, że czas się zacząć bać?, strach jest bardzo złym doradcą i poprzez niego zniewala się ludzi.
Dlaczego uważasz, że najdoskonalsza istota Bóg jest na tyle ułomny, że będzie się mścił?, wymierzał karę?
Nie mierz Boga skalą człowieka.:)

Portret użytkownika gash

    No tak, Was jak zwykle

  No tak, Was jak zwykle ponosi wyobraźnia Smile A wiecie, że najprostsze rozwiązanie najczęściej są właściwe? To ja mam taką propozycję. Las, w lesie są drzewa, drzewa się ścina. Mnie ten dźwięk przypomina odgłos pił w tartaku bądź przy wycince drzew. Byłem raz świadkiem czegoś takiego. Dźwięk niesie się po cały lesie. Zresztą jak byście się trochę interesowali, to Kanada słynie z wycinki drzew Wink Od cała zagadka :) Zresztą to się tyczy wszystkich tych dźwięków. Autorzy tych filmów często znajdują się blisko jakiejś budowy, pkt przeładunkowego na kolei bądź miejsca innych prac ciężkiego sprzętu tylko specjalnie dają ujęcia, na których nic się nie dzieje, żeby w śród takich "oświeconych" jak Wy snuć panikę :) PozdroRuszcie trochę głową a nie snujcie szalone wizje poprarte tylko własną wyobraźnią.   

Portret użytkownika Pomaton

Heh, ten jak zwykle (gash)

Heh, ten jak zwykle (gash) swoje tępe i ograniczone teorie znów wrzuca.
Użytkownicy wspomnieli o praktycznie takich samych dźwiękach zarejestrowanych wcześniej  na Ukrainie w Kijowie. I co , w takim dużym mieście też wycinka lasów? Ciasnota umysłowa nie zna granic.

Portret użytkownika Souji

Jak dla mnie jest to raczej

Jak dla mnie jest to raczej fake. Otóż, wydaje mi się, że ktoś mógł postawić telefon kawałek dalej. Uprzedzam ewentualne pytania jak odtworzyli- to raczej nietrudne, wystarczy pomyśleć. Napewno też da się znalezć nagranie z takim dzwiękiem w formie mp3. Pozatym, dziwek dochodzi z jednego kierunku, jest troche rozpraszany przez florę, ale raczej wyraznie to słychać. Kolejna rzecz, to wesoła mina pana po lewej w 1:00 Oczywiście to może być czepialstwo, ale w końcu analizujemy filmik?:) Na koniec, nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na 1:08. Albo mi się wydaje, albo coś czarnego przemknęło. Raczej to nie jest artefakt. Weird.

Portret użytkownika Pe

Prośba do krytyków, tudzież

Prośba do krytyków, tudzież sceptyków.Zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie jesli choć trochę używacie 1/10 mózgu który macie na wyposażeniu.Gdyby to był Fake jak niektórzy usiłują przeforsować , to niech mi ktos wytłumaczy dlaczego coś identycznego słyszałem w lasach koło Sulejowa i bynajmniej nie była to piła , czy odgłosy tartaku. Najłatwiej pisać bzdurne komentarze, nie wnoszące nic do dyskusji oprócz ośmieszania i obrażania twórców portalu tudzież admina.Mam nadzieję , że wyraziłem się jasno i czytelnie, zwłaszcza dla tych co nie mając  argumentów używają dużych liter....  

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Image CAPTCHA
Wprowadź powyżej kod z zachowaniem dużych i małych liter