Kolejny przypadek dziwnych głośnych dźwięków w USA

Kategorie: 

Tajemnicze głośne odgłosy znowu występują na terenie USA. Tym razem reporterzy udali się w okolicę gdzie słyszano kilka tych rzekomych eksplozji. Powyższe nagranie zostało wykonane na podstawie rozmów ze świadkami zjawiska w stanie Zachodnia Wirginia.

 

Na dziwne odgłosy skarżyli się mieszkańcy Charleston, Sissonville, Culloden Whitesville, Logan County i Dupont. Wiele osób dzwoniło na policje donosząc o niepokojących drżeniach. Niektórzy opisywali to zjawisko jako szum, który był tak intensywny, że wywoływał drżenie ziemi.

 

Wszystko zaczęło się podobno około 17:30 we wtorek 26 lutego 2013 roku. Świadkowie twierdzą, że wibrowały całe budynki. Nie był to pierwszy wypadek głośnych odgłosów rejestrowanych w różnych miejscach w USA. Nie ma jednak dobrych wytłumaczeń tego zjawiska a USGS zwykle nie potwierdza, aby w okolicy dochodziło do znaczących trzęsień ziemi. Świadkowie twierdzą zresztą, że odgłosy pochodzą z nieba a nie spod ziemi.

 

Być może właściwym tropem są meteory, które przecież spadają ostatnio w wielu miejscach świata. Takie obiekty mogą wywoływać głośne gromy dźwiękowe, ale jak wiemy po przypadku z Czelabińska, zostawiają też smugi i są bardzo jasne. W przypadku tych zjawisk nie ma takich doniesień. Co zatem rozbrzmiewa tak donośnie nad amerykańskim niebem?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika internałta

harpem mozna robić rózne

harpem mozna robić rózne sztuki tylko jest nie dobrze bo jest w łapach psycholi wojskowych byłem w wojskuj to kupa durniów którzy sami nie wiedza czego chcą zwykłe marionetki do sterowania i zabijania wszystkiego co się rusza 

Portret użytkownika uLtra

za co minusy

za co minusy ...ludki...pomyslcie troche...to jest portal dla nawiedzonych...i niech nikt mi nie mowi bym tu zagladal.........wchodze gdzie chce...NWO i tak Was zniszczy,,,trzeba wyeliminowac chwasty....

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem