Kolejny atak na Francuzów - islamista celowo wjeżdżał samochodem w przechodniów

Kategorie: 

We Francji doszło w niedzielę do celowego ataku na przechodniów. Dopiero co informowaliśmy o ataku na posterunek policji - islamista zranił w sobotę trzech policjantów. Natomiast w niedzielę, mężczyzna celowo wjeżdżał swoim pojazdem w przechodniów.

 

Jak donoszą media, islamista prowadząc samochód miał wykrzykiwać słowa "Allah Akbar" i wjeżdżać w losowo napotkanych przechodniów w mieście Dijon. Mężczyzna został później aresztowany, ale zanim do tego doszło, wjechał w przechodniów w pięciu różnych miejscach tego miasta i zranił w sumie 11 osób, w tym dwie poważnie.

 

Wydarzenia tego typu miały miejsce wielokrotnie w Izraelu. Państwo żydowskie potraktowało takie ataki jako zamachy terrorystyczne a izraelska policja strzelała do sprawców. Miejmy nadzieję, że sytuacja we Francji uspokoi się i nie dojdzie więcej do takich incydentów.

 

 

Na podstawie: http://www.bbc.com/news/world-europe-30571911

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  To akurat nie dziwi  bo

 
To akurat nie dziwi  bo zawsze pada takie tłumaczenie w przypadku jak ktoś podnosi rękę na"żydowską głowę". Że musi być wariatem.
 
Ilu to ludzi żydzi (na przykład) pozamykali i powykańczali w rosyjskich psychuszkach tylko dlatego iż nie zgadzały się one z bolszewizmem i Jedną Przewodnią Siłą Bezfiutkową panującą w ZSRR mającą na swoim koncie od dojścia żyda lenina do władzy 66 milionów osób brutalnie zamordowanych w samej Rosji.

Portret użytkownika odważniak

A moze ktos sie podszywa,

A moze ktos sie podszywa, ktoś manipuluje, najważniejsze, by ludzkość nie dała się sprowokować... Pojedyńcze przypadki morderstw karać śmiercią jak się złapie, ale nie dać się medialnej manipulacji....
...Tylko spokój może nas, ludzkość uratować.

Portret użytkownika Zenek :)

  BĄDŹ miłym demonowi yahwe

 
BĄDŹ miłym demonowi yahwe WARIATEM czyli religijne pranie mózgów by tworzyć kolejne watahy zjudaizowanych sadystycznych psychopatów gotowych na rozkaz sanhedrynu wysadzać świat koszernymi bombami:
 
Chrześcijański fundamentalizm a zaburzenia psychiczne
http://pracownia4.wordpress.com/2014/12/20/chrzescijanski-fundamentalizm-a-zaburzenia-psychiczne/
 
Żydochrześcijaństwo z artykułu nie ma nic wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem, jest tylko opracowaną na bazie chrześcijaństwa rasistowską ideologią mającą przerabiać zainfekowanych "wierzących" w bezwolne poddane żydom gollumy gotowe na rozkaz swojego rabiego nienawidzić czy mordować w okrutny sposób każdy wskazany cel jaki jest przeszkodą sanhedrynowi w zaprowadzeniu światowego terroru żydów. Czyli tego z czego wyzwalał świat i ludzi Zbawiciel te około 3400 lat temu.
 
 

Portret użytkownika Zenek :)

  Każda odżydowska "religia"

 
Każda odżydowska "religia" opiera się na technikach niszczenia osobowości wiernego by ulepić z niego bezwolne ciele które albo będzie z radością na ustach znosiło "swoim" kapłanom cały dorobek swojego życia samemu żyjąc jak robak w pyle albo (2 ścieżka "kariery") będzie odmużdzonym, wojującym yahwistą jaki ogniem i mieczem będzie walczył o kościelne łupy od tych jacy chcą żyć w wolności od pustynnego nazizmu (judaizmu) bo tym jest ten bazujący na starożytnych religiach spisany (a nie objawiony zlepek) żydowskiej nienawiści do normalnych, czyli nie obłąkanych etniczną nienawiścią do innych za samo ich ISTNIENIE i tym że im i Stwórca i Zbawiciel dażył, ludzi.
 
Judaizm i zstępne nie jest religią, jest bazującą na pokradzionych innym kulturom religijnych rekwizytach RASISTOWSKĄ IDEOLOGIĄ jaka wykorzystując naiwność wiernych i ich chciwość do dóbr niematerialnych bo obiecywanych po śmierci frajera niszczy świat niewolnictwem, wyzyskiem, lichwą czy wojnami. Jest WZOREM pokazującym w jak łatwy sposób, bazując na samych przyziemnych emocjach, można sobie wychować armię gotowych na każdą zbrodnie bandytów technikami znanymi dziś jako PRANIE MÓZGU czy bardziej faryzeuszowsko (właściwa) "pobożność" (bo ci co nie chcą służyć jako niewolnicy demonowi yahwe szybko są DEHUMANITARYZOWANI łatką POGANIN (albo antysemita), by później łatwiej było na nich naszczuć yahwistyczny motłoch dla ich eksterminacji).
 
I ponieważ, jak głosi przysłowie, "najciemniej pod latarnią" ci co wrzeszczą o "demokracji", "rasiźmie", czy "antysemityźmie" sami mają najwięcej rasistowskich grzechów na sumienie. Przykład nazistowskiego, żydowskiego reżimu kijowskiego i jego publicznych nawoływań do EKSTERMINACJI ludności Noworosji za SAMO bycie prawosławnymi (za samo wyznawanie wiary a nie pustynnej odżydowskiej rasistowskiej ideologii) zaprasza hasbare.
 
 
 

Portret użytkownika Bob

"Miejmy nadzieję, że sytuacja

"Miejmy nadzieję, że sytuacja we Francji uspokoi się i nie dojdzie więcej do takich incydentów."
Obawiam sie, ze to dopiero poczatek tego typu incydentow, skoro tylko na tym portalu w niespelna tydzien przedstawiliscie dwa przypadki atakow. Zapewne nie byly to tez tylko te dwa w ostatnim czasie, ale te akurat naglosniono.

Portret użytkownika maxi172

Trzeba było nie wychodzić z

Trzeba było nie wychodzić z Iraku czy Afganu, tylko dokończyć dzieła, przjechać na końcu wszystko walcem i posadzic trawę, spakować się i lecieć dalej. Cieszę się tylko że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, mamy silny nacionalizm, to nas przed nimi ratuje, a tamtych odstrasza od tego kraju. 

Portret użytkownika 3plabc

Po pierwsze to nie było

Po pierwsze to nie było trzeba tam wchodzić! Po jaki ch... obalono Saddama?!? Był zbrodniażem, ale trzymał cały ten bajzel krótko za mordę, a ludzie jak się do polityki nie mieszali to mieli prace i żyli w spokoju... po pierwsze ŻYLI!!! Dlaczego za wczasu nie wspierano w Afganie Masuda, który od wypędzenia rosjan walczył z talibami?!? Antychryst podobno pod przykrywką szerzenia dobra ma szerzyć zło.... narazie to Usa się w te ramy świetnie wpisują. Mówią o demokracji, wolności, równości... a gdzie paluchów nie wsadzą to tylko śmierć, zniszczenie, chaos i wyzysk.... o upadku wartości i dolarze na ołtarzu nie wspominam. Co zabawne to oni kreowali Islamskich ekstremistów, oni szkolili i wyposażali talibów (jak pokazuje historia- miecz obosieczny) a potem dzięki swej polityce stali się ich celem... a reszta świata dostaje teraz rykoszetem.

Portret użytkownika mosiek alalala

Jednym slowem ratuje nas

Jednym slowem ratuje nas bieda. I co najzabawniejsze w taki właśnie sposób zydostwo pozbędzie się rdzennych mieszkańców i jednocześnie nie skazi sobie ziemi ciapatymi marszczyfredami.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem