Kolejny atak na Francuzów - islamista celowo wjeżdżał samochodem w przechodniów

Kategorie: 

We Francji doszło w niedzielę do celowego ataku na przechodniów. Dopiero co informowaliśmy o ataku na posterunek policji - islamista zranił w sobotę trzech policjantów. Natomiast w niedzielę, mężczyzna celowo wjeżdżał swoim pojazdem w przechodniów.

 

Jak donoszą media, islamista prowadząc samochód miał wykrzykiwać słowa "Allah Akbar" i wjeżdżać w losowo napotkanych przechodniów w mieście Dijon. Mężczyzna został później aresztowany, ale zanim do tego doszło, wjechał w przechodniów w pięciu różnych miejscach tego miasta i zranił w sumie 11 osób, w tym dwie poważnie.

 

Wydarzenia tego typu miały miejsce wielokrotnie w Izraelu. Państwo żydowskie potraktowało takie ataki jako zamachy terrorystyczne a izraelska policja strzelała do sprawców. Miejmy nadzieję, że sytuacja we Francji uspokoi się i nie dojdzie więcej do takich incydentów.

 

 

Na podstawie: http://www.bbc.com/news/world-europe-30571911

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  To akurat nie dziwi  bo

 
To akurat nie dziwi  bo zawsze pada takie tłumaczenie w przypadku jak ktoś podnosi rękę na"żydowską głowę". Że musi być wariatem.
 
Ilu to ludzi żydzi (na przykład) pozamykali i powykańczali w rosyjskich psychuszkach tylko dlatego iż nie zgadzały się one z bolszewizmem i Jedną Przewodnią Siłą Bezfiutkową panującą w ZSRR mającą na swoim koncie od dojścia żyda lenina do władzy 66 milionów osób brutalnie zamordowanych w samej Rosji.

Portret użytkownika odważniak

A moze ktos sie podszywa,

A moze ktos sie podszywa, ktoś manipuluje, najważniejsze, by ludzkość nie dała się sprowokować... Pojedyńcze przypadki morderstw karać śmiercią jak się złapie, ale nie dać się medialnej manipulacji....
...Tylko spokój może nas, ludzkość uratować.

Portret użytkownika Zenek :)

  BĄDŹ miłym demonowi yahwe

 
BĄDŹ miłym demonowi yahwe WARIATEM czyli religijne pranie mózgów by tworzyć kolejne watahy zjudaizowanych sadystycznych psychopatów gotowych na rozkaz sanhedrynu wysadzać świat koszernymi bombami:
 
Chrześcijański fundamentalizm a zaburzenia psychiczne
http://pracownia4.wordpress.com/2014/12/20/chrzescijanski-fundamentalizm-a-zaburzenia-psychiczne/
 
Żydochrześcijaństwo z artykułu nie ma nic wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem, jest tylko opracowaną na bazie chrześcijaństwa rasistowską ideologią mającą przerabiać zainfekowanych "wierzących" w bezwolne poddane żydom gollumy gotowe na rozkaz swojego rabiego nienawidzić czy mordować w okrutny sposób każdy wskazany cel jaki jest przeszkodą sanhedrynowi w zaprowadzeniu światowego terroru żydów. Czyli tego z czego wyzwalał świat i ludzi Zbawiciel te około 3400 lat temu.
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ