Kolejne dziwne błyski światła nad Rosją i Ukrainą

Kategorie: 

Kilka dni temu informowaliśmy o dziwnym wypadku do jakiego doszło w rosyjskim mieście, Nowogrod Wielki. Na niebie pojawił się błysk, a następnie doszło do zakłóceń w dostawach prądu i w pracy urządzeń elektronicznych. Do podobnego zjawiska doszło jeszcze kilkukrotnie.

 

Wieczorem 2 grudnia podobne zjawisko widzieli mieszkańcy miejscowości Złatoust (Златоуст) w obwodzie czelabińskim. Mieszkańcy twierdzą, że na nocnym niebie widzieli kilka jasnych błysków, które przypominały błyskawice. Jednak pogoda nie była burzowa, więc było to bardzo niezwykłe.

Podobnie jak w przypadku Nowogrodu doszło do uszkodzenia części sieci energetycznej. Meteorolodzy zapytani o opinie mają problem z jasnym wyjaśnieniem, co to mogło być. Wśród hipotez podaje się fakt, że w podobnym czasie doszło do zmiany pogody i dużych opadów śniegu. Specjaliści sugerują, że mogło dojść do powstania jakichś przepięć i zwarć w sieci energetycznej.

 

Kolejne zjawisko z tej samej serii nastąpiło 4 grudnia 2012 w okolicy wsi Łuzanowka (Лузановкa) w pobliżu ukraińskiej Odessy. Sekwencja zdarzeń do złudzenia przypominała to, co stało się w Nowogrodzie, czyli najpierw widać było błyski a potem w jednym momencie zgasły światła w dużej części miasta.

 

Rosyjskojęzyczne portale społecznościowe pełne są domysłów na temat możliwych przyczyn tych zjawisk. Wśród popularnych wytłumaczeń pojawiają się całkiem prozaiczne, przyznające rację tym, którzy twierdza, ze to zwykłe kłopoty energetyki, co jest normalne w zimie. Inni za to zwracają uwagę, że błyski i ich skutki, przypominają raczej testy broni elektromagnetycznej i takie plotki funkcjonują, jako możliwe wytłumaczenie dla tych trudnych do wyjaśnienia fenomenów świetlnych.

 

 

 

Źródłohttp://chelyabinsk.ru/text/newsline/595355.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ferdinand 8,8

Rozumiem, że media chcą

Rozumiem, że media chcą zrobić sensację żeby na tym zarobić. Jednak w takim razie szkoda, że boją powiedzieć się wprost co to było skoro i tak każdy rozgarnięty się domyśla o co chodzi.

Portret użytkownika mdf

Coraz bardziej czuję, że NWO

Coraz bardziej czuję, że NWO planują coś grubego na 21 grudnia. Od lat pompowali tą datę po to żeby jak coś się stanie powiedzieć "a nie mówiliśmy?" W proroctwach na temat trzech dni ciemności jest mowa o braku światła i błyskach na niebie. Bardzo podobnie do tego co w proroctwach wyglądają te błyski nad rosją i ukrainą. Światło też znika na czas ich wystepowania. Czy to próby przed ostatecznym przedstawieniem?

Portret użytkownika Basket

Możliwe ze masz racje co do

Możliwe ze masz racje co do NWO i daty 21.12.12 Ale szczerze wole stanąć do walki po tym i nawet zginąc nisz żyć dłużej w takim świecie gdzie mysli sie tylko jak spłacić coś , jak zarobić , jak przezyc a gdzie tu Jest Czas na prawdziwe życie , spotkania z przyjaciółmi , rodziną , nie chce do konca życia poświęcić 5 dni na pracę a 2 na co ?? w sumie chyba na namiastkę odpoczynku Pozdrawiam Ludzi którzy chcą zmian i czują że to nie jest to że to życie jest cholernie nie pasujące do nas!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika oswiecony

zawsze gadam ze jestesmy 100

zawsze gadam ze jestesmy 100 lat za murzynami oni pracuja 3 godziny dzienie by zdobyc cos do jedzenia ,co do 3 dni ciemnosci to jak wylaczyli by prad na 3 dni to zadne ciemnosci chyba ze sprawia ze nie bedzie przez 3 dni dnia i noc bedzie trwala cala dobe to co innego wtedy

Portret użytkownika uLtra

psychoza trwa...a ta strona w

psychoza trwa...a ta strona w tym bryluje,..zadnego optymistycznego artykulu,czy zmany na ziemi zawsze musza byc na gorsze??to jest proste,,zle wiadomosci to dobre wiadomosci..ludzie lubia sie bac..tylko ilu tu jest madrych i wszystkowiedzacych ,,naukowcow,,..a ci zwykli ludzie nauki nie wiedxa nic i celowo sieja dezinformacje...ONI COS WIEDZA ALE NIC NIE POWIEDZA....ech,co za czasy...

Portret użytkownika nanashi7

Dziwne smaki i dziwne

Dziwne smaki i dziwne zapachy. Kolejno GMO i broń chemiczna. A na koniec hologramy Blue Beam wywołane HAARP-em. Tyle tylko że nie wiem kiedy. Co do Rosji możliwe że to ataki EMP ale myślę że to się działo już wcześniej. Tej broni nie trzeba testować. Dodatkowo mają inną tajną broń, po co mają testować EMP? O co chodzi z tą bronią magneto-grawitacyjną? 

Portret użytkownika Adi.

Wideo jest raczej

Wideo jest raczej sfabrykowane, błyski najprawdopodobniej miały miejsce, nie wiem co je powoduje. Jednak na ujęciu 00:00:26;20 widać przez ułamek sekundy światła w mieszkaniach naprzeciwko, które rzekomo zgasły. Zwyczajnie w programie do obróbki video wykorektorowano światła w tym samym momencie, w którym nastąpił błysk. Zrobono to jednak niedokłanie. Wszystko miało sprawiać wrażenie, że impuls elektromagnetyczny unieszkodliwił elektrykę w pobliżu, dziwnym trafem kamerę pozostawiająć nietkniętą.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem