Kolejna huraganowa pogoda dotarła do Wielkiej Brytanii i Francji

Kategorie: 

Pogoda nie oszczędza ostatnio Wysp Brytyjskich i ich bezpośredniej okolicy. Raz za razem nadciągają tam kolejne niże, które przynoszą huraganowe porywy wiatrów i poważne podtopienia. Najnowsze zjawisko tego typu spowodowało, że w 300 regionach kraju ogłoszono zagrożenie powodziowe.

 

Prędkość wiatru przekracza 30 metrów na sekundę, a ulewne deszcze doprowadziły do tego, że zaczynają wzbierać rzeki. Tysiące domostw jest pozbawionych elektryczności. Odczuwalne są utrudnienia komunikacyjne, nie jeżdżą pociągi.

 

Podobnie trudna sytuacja panuje na północy Francji. Ogłoszono tam alarm w związku z tym, że od kilku dni pada deszcz. Opady są tak znaczne, że w Bretanii w ciągu dnia spada tyle deszczu ile przeważnie widzi się tam w ciągu tygodnia. Pozamykane są niektóre drogi w tym główna autostrada prowadząca do północnej części regionu.

 

Kolejne cyklony, które spadają na Wielką Brytanię i Francję powstają między Islandią i Grenlandią. Sytuacja ta powtarza się już kilkukrotnie. Oczywiście zjawiska te różnią się intensywnością, ale ich mnogość jest zadziwiająca i wskazuje na to, że w stosunku do lat poprzednich dochodzi do jakichś istotnych zmian w cyrkulacji atmosferycznych, które skutkują takimi problemami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mlodyrob

statki obcych zostawiajac za

statki obcych zostawiajac za soba efekty swietlne wchodzac w nasza atmosfere troszke starswieckie.Tak rozwinieta technicznie cywilizacja miala by technologie niewidzialnosci(thor 2-mroczne elfy)Nasze mózgi sa bardzo poteżne tylko sa w jakis sposób zablokowane-ksztaltowanie otoczenia,latanie(jak rycerze jedi)bylo by pestka dla nas ale niestety nie doroslismy jeszcze do tego jestesmy rasa destrukcyjna.Rasa która nas powolal do zycia ma swojego stwórce chciała mu dorównac no i tu do gry wchodzimy my(ich dzieło).Dostajemy dusze a nasi stwórcy potepienie(w ich swieci wybucha wojna-przez nas  dziela sie na tych co nas bronia i chca wrócic do łask i na tych co chca nas zniszczyc(aniołow/demony)zyjemy nieswiadomi swojej mocy(do czasu przebudzenia).Wielu z nas zginie bo utraciło to co dostało Boskiego.

Portret użytkownika mlodyrob

jesli trwa wojna to jakim

jesli trwa wojna to jakim cudem meteorowe-ufo przechodza nasz/ich system obronny.Bo ktos staje w naszej obronie?Jesli sa tak bardzo rozwinieci technologicznie to ich statki nie musza miec systemu ADHD-wpadac w atmosfere jak szaleni z widowiskowymi rozbłyskami.System niewidzialnosci byl by bardziej wskazany wlatuja/wylatuja sobie i nikt ich nie widzi(jak hamerykanie w afganistanie)No i musicie miec mega plecy ze jecze was nie uciszyli-wrogowie.Tak jak polski seryjny-samobójca;)Prawda jest w zapiskach sumerów i odnich wszystko sie zaczeło-moze skonczyło w indiach?Wiemy tyle ile beda chcieli zebysmy wiedzieli.

Portret użytkownika ASia

Polacy wracajcie do Polski

Polacy wracajcie do Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
PRZEPOWIEDNIE CZESŁAWA KLIMUSZKI
Ksiadz Czesław Klimuszko był zakonnikiem - franciszkaninem. Zajmował się psychotroniką i parapcychologią. W książce pt. "Moje widzenie świata oraz Parapsychologia w moim życiu" pisał o losach świata:
"Widzeń swoich o charakterze ogólnoludzkim ani też żadnych przepowiedni nie podaję chociażby dlatego, aby nie były fałszywie interpretowane. Na marginesie zaznaczam, że widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru stały pobyt dla siebie w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską nie widzę bowiem ciężkich chmur krwi i zniszczenia, lecz promienne blaski przyszłości."
Na jednym ze spotkań opowiadał o przyszłości Włoch. Mówił, że kraj ten czeka wielka tragedia, ponieważ część włoskiego buta zostanie zatopiona, czekają go trzęsienia ziemi a w końcu na włoskich plażach wylądują żołnierze o śniadych twarzach, jak u Arabów. I bynajmniej nie w celach pokojowych. Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 r., na długo przed wymierzoną w Arabów "wojną z terroryzmem".
Ojciec Klimuszko wspominał też wielokrotnie, że Polskę czekają zmiany klimatyczne z powodu przebiegunowania. Doradzał, aby Polacy nie wyjeżdżali z kraju, bo będzie to jedno z nielicznych miejsc na Ziemi, które z powodu zmian klimatycznych i wojen ucierpi najmniej.
"Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe."
Klimuszko twierdził również, że coś takiego jak koniec świata nie nastąpi, a od Polski rozpocznie się odrodzenie świata. Wspominał, że Polacy zmienią oblicze przyszłego świata, a sława Polski będzie promieniować na cały świat. Podobnie twierdził inny znany polski jasnowidz - Stefan Ossowiecki.

Portret użytkownika POUL WALKER

Angelus Maximus Rex to nie

Angelus Maximus Rex to nie natura żadzi nami ,zapewne o rasie jaszczurowatych juz slyszano,to oni zagrazaja wszytkim mocarstwom.grupa cywilizacyjna zeta reticuli.najbardziej agresywna i destrukcyjna rasa.Znane nam SZARAKI pochodza własnie z tamtad.gwiazdozbiur jest dalej zamieszkiwany .jednak sa oni wytworem innej cywilizacji pelnili funkcje bio robotow mieli słuzyc jaszczurowatym wykonywac badania na ziemianach ,prowadzic eksperymenty,jednak podczas starcia floty zeta reticuli pochodzenia jaszczurowatego udalo im sie zbiec W latach 40 szarzy nawiązali oficjalny kontakt z ziemską cywilizacją. Zawarli pakt miedzy sobą. Pakt ten dotyczył miedzy innymi możliwości korzystania z ziemskiego materiału genetycznego do swoich badań nad hybrydą, która miała im umożliwić przybywanie na ziemi. W tej chwili mogą przebywać od 40 minut do 3 godzin. W zamian za technologię. Niestety żadna ze stron nie dotrzymała warunków paktu, więc ten został rozwiązany. Doszło kilkakrotnie do starcia zbrojnego miedzy Ziemią a nimi. Szarzy nie mogąc w dalszym ciągu przebywać na ziemi, zajęli i dostosowali Księżyc. W obecnym czasie posiadają też kilka niedużych baz na Marsie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem