Kolejna fala smug chemicznych nad Polską

Kategorie: 

W dniu dzisiejszym nasza redakcja została wręcz zasypana informacjami o pojawiających się nad Polską smugach pokrywających niebo regularnym wzorem siatki. Doniesienia są praktycznie z całego terytorium naszego kraju.

 

Jeden z internautów (jokenss) wykonał serię zdjęć i zagregował go do postaci krótkiego filmu. Widać na nim wyraźnie przemieszczające się nad Polską formacje smug w kształcie gigantycznej szachownicy.

Widok z Redakcji ZnZ we Wrocławiu - 17.11.2011

Czy jest to efekt zmieniających się warunków wilgotności w wyższych partiach atmosfery? A może jest to kolejny dowód na prowadzony w utajnieniu projekt geoinżynieryjny? Niestety nie pozostaje nam nic innego jak tylko obserwować te zjawiska licząc na to, że siatka smug jest tylko dyskomfortem wizualnym a nie wolno sączoną trucizną.

Widok z Redakcji ZnZ we Wrocławiu - 17.11.2011

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika julian

Jestem gościem na tej

Jestem gościem na tej planecie,z moimi ziomkami zmieniaymy atmosferę przed kolonizacją ziemi. robimy to od kilkunastu lat,dzieki waszym sprzedajnym politykom,kłamliwym mediom i spółkom lotniczym.trzeba ratować waszą planete przed zniszczeniem ,przed wami samymi.Nawet w tak prostej sprawie jak opryski chemiczne nie macie jednego zdania.bedziemy wam srać na głowę ,aż was wytrujemy,krok po kroczku wprowadzamy plan,nie bedziecie mieli nic nie skażonego,aluminium i bar jest juz wszedzie w wodzie powietrzu w w jedzeniu w waszych ciałach. szczególne podzieki dla kolegi SPOTTERA ,ten koleś wyśmiewa i krytykuje wasze spostrzeżenia na wszystkich polskich forach o temacie chemitrails np. Janusz Zzagórski Astromaria itp,straszy wyszydza, odpisuje sam sobie pod kilkoma nickami .od roku sledze spotter twoje wypowiedzi jesteś niezmordowany ty sprzedajny psie.

Portret użytkownika lija

 na wrszawa raz w tygodniu

 na wrszawa raz w tygodniu jest sloneczne niebiesie niebo a reszta dni chmury..wiec nie widac opryskow..aledzis sie przejasnilo po poludniem i smugi od razu wida cszerokei dlugie..a chmury ponizej sazre i wygldaly dosyc dziwnie...jak na to zeby mialy byc naturalne...i obserwuje to od pocad miesiaca..w kolko..nie am przewr chyba wtym pryskaniu 

Portret użytkownika spotter

Proponuję Ci powrót do

Proponuję Ci powrót do szkoły, bo można sobie język połamać czytając twoje wypociny....  Co ciekawe, to już nie jest pierwszy taki przypadek gdy "zwplennicy chmtrails" mają poważne problemy z poprwnym władaniem polszczyzny...  Często czytając blogi i fora o chemtrails można napotkać na katastrofalny język Polski.

Portret użytkownika seba

Nikt prawdy się nie dowie ;)

Nikt prawdy się nie dowie Wink Dla mnie to i tak eksperymenty, czy to chcą nas wytłuc, czy nas chronić. Czy to ekperymentują z atmosferą, czy ją badają, czy chcą taką utworzyć na innej planecie i w tym celu testy robione są na ziemi? Puste spekulacje, temat rzeka, ale poglądy ludzi to obserwujących są słuszne i jakby nie patrzeć łączą się w całość. Swoją drogą wybiegając tak naprawdę w niedaleką przyszłość, kiedyś braknie tutaj miejsca dla wszystkich, a Ziemia będzie bardzo zniszczona przez eksperymenty i prowadzone nauki, człowiek musi dużo napsuć zanim się nauczy, już taka natura nasza Smile Miejmy nadzieje że w tych czynach leżą dobre intencje człowieka Smile Pozdrawiam Administrację oraz wszystki Forumowiczów ZnZ.

Portret użytkownika Trzylwywtarczy

Osobiście nie mam jak

Osobiście nie mam jak udowodnić ani wiedzy ani kompetencji własnych.Więc nie będę się znów powtarzał że od strony technicznej , fizycznej to słabo z tym rozpylaniem by było. Tutaj pewne źródło opisujące ,,trujące” smugi z nieco innej perspektywy, nic nadzwyczajnego ale zawsze jakieś dodatkowe spojrzenie na sprawę:http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=5053 PS.Można przypuszczać różne rzeczy, ale warto było by odnośnie tego tematu uporządkować wiadomości i za każdym razem gdy się go podejmuje, wypunktować to co można na 100% wykluczyć .... bo w przeciwnym razie to jest bezsensowne bicie piany mające na celu jedynie podtrzymywanie ruchu na forum :D  

,,Trzy lwy w tarczy dwa srają jeden warczy"

Portret użytkownika pepe pan dziobak

hehe - ci piloci to

hehe - ci piloci to podstawieni agencji, Fundacja Nautilus jest opłacana przez NWO, a Ty to oczywiście sługus NWO. któremu płacą 100 zł albo obiecali odtrutkę za opublikowanie takiej kłamliwej strony ;-)Pozdrawiam rozsądnych, a nierozsądnym życzę powrotu do zdrowia!

Portret użytkownika spotter

Powiem ci więcej, jesteśmy

Powiem ci więcej, jesteśmy agentami którym płacą grubde tysiące PLN. Za 100 zeta to nawet bym nie pierdnął. Chłopie, kurwa mi osobiście płacą 20 tys. PLN miesięcznie żeby takich pajaców robić w bambucho ! Jak nam podskoczysz to naślemy na ciebie grupkę agentów, wpadną ci na kwadrat i zrobią takie przemeblowanie że heja ! Mówię ci, nie wychylaj się... buhahahahahahahahahahahaha O kurwa ale mam ubaw z tej głupoty ludzkiej ! O FUCK !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Portret użytkownika feel

To tak jak z emisją co2 przez

To tak jak z emisją co2 przez nas... świat owadów wytwarza go więcej niż nasze wszystkie samochody razem wzięte.. Tak samo te smugi, to tylko pryszcz spalin które nagle dostrzegliśmy bo się ruch większy zrobił a w sparwach ochłodenia klimatu bardziej wybuchy w tym roku tylu wulkanów narobią szkód niż te latające kupy złomu.. Ameryka nie jest supermocarstwem co wszystko potrafi  (nie zaprzecza tych mitów bo po co skoro lepiej jak ktos w to wierzy i trzęsie portami) a my jako ludzie nie jestemy pępkiem tego świata są większe globalne rzeczy niż jakiś wypierd z silnika odrzutowego na takiej powierzchni. Ale to tylko moje zdanie Smile Interpretację świata i tak każdy z nas ma inną więc raczej nigdy nie będziemy zgodni:)

Portret użytkownika edmar

To dobrze że się nie

To dobrze że się nie zgadzamy, przynajmniej jest dyskusja. Ale ja chcę normalne chmury, a jak słonecznie to poproszę czyste niebo albo pokaźne odszkodowanie. Nikt mi nie powie że te smugi nie mają wpływu na zdrowie!Dla tych wszystkivh którzy chcą coś tłumaczyć niech przeczytają poniższy tekst:Generał Budionnyj prowadził wojsko przez wiele dni nie mając zaopatrzenia. Gdy szef zapytał generała czy ostatki owsa przeznaczyć na przemiał do wypieku chleba dla żołnieży czy przeznaczyć ten owies dla koni? Generał odrzekł "owies przeznaczyć dla koni, a ludziom się wytłumaczy!".Pozdrawiam! 

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika Gaolo

Problem osób, które próbują

Problem osób, które próbują zdyskredytować wszelkie tematy poruszane tutaj jest zazwyczaj taki sam. Osoby te uważają, że smugi chemiczne, czy inaczej chemtrails są typowymi smugami kondensacyjnymi i nie ma możliwości powstania chmur z takich smug. Był na ZnZ artykuł gdzie było przedstawione oficjalne stanowisko naukowców gdzie zbadano wpływ smug kondensacyjnych na powstawanie chmur. Badanie było przeprowadzone jeśli dobrze pamiętam nad jakąś pustynią. Z jednej takiej smugi powstała dość duża chmurka. Więc mamy potwierdzenie wpływu smug na atmosferę. Większość osób która śledzi temat chemtrails patrzy zazwyczaj też bardzo wąsko. A może spróbujmy połączyć te wszystkie kawałki? Wychodzi na to, że oczywiście same smugi chemiczne to nie wszystko przecież nie można rozpylać każdym jednym rejsem. To by wskazywało również, że każdy pilot jest wtajemniczony w super agendę depopulacji, a może również pasażerowie? To nie może być prawdą. No to idźmy dalej może osoby/ instytucje które planują korytarze powietrzne mogą chcieć uśmiercić większość populacji? Może nie chcą telefonów od ludzi którzy zobaczą jakieś dziwne obiekty na niebie? Może agenda również ma na celu wpływ na klimat? Jeśli ktoś się troszkę oddali od pojedynczego zjawiska jakim są na przykład smugi chemiczne, to można dostrzec cały wachlarz możliwości. Gdyby agenda miałabyć emidentna i rażąco widoczna to pewnie jakiś czas temu obudził by nas grzybek na horyzoncie, albo świst spadających bomb. To małymi kroczkami, subtelnie można dużo zrobić. Pozdrawiam sceptyków GORĄCO! Bez was udowodnienie zjawisk kończyłoby się na pierwszej obserwacji. A jeśli są tacy co mają jakąś agendę dla świata, siedzą sobie popijając gorące kakao i myślą... "jak wspaniale, że zamiast pomyśleć i przedyskutować dzielą się wszyscy i obrzucają mięsem. Ile trudniej byłoby nam to wszystko wprawić w ruch jak ludzie nie byliby tak podzieleni". Uczestnicząc w tej świetlanej polskiej rzeczywistości już jakiś czas nie doświadczyłem jeszcze zmian na lepsze np. jeśli chodzi o jakikolwiek rząd. Czy więc nie jest prawdą, że podatnicy mają coraz gorzej, a urzędnicy coraz lepiej ich kosztem? To tylko przykład ale może posłużyć jako szablon do sprawdzenia innych aspektów naszej codzienności. Wiele jest malutkich trybików, które wpwawiają w ruch ogromną machinę. Wystarczy znaleść chilę czasu i pomyśleć. Niestety w codziennej gonitwie tego czasu każdy dla siebie prawie nie ma.

Portret użytkownika spotter

Racja, niech sobie wierzą w

Racja, niech sobie wierzą w co chcą, tylko że ta ich wiara w tą terorię spiskową zniszczy im życie (o ile już tego nie zrobiła). Karmić się takimi bzdetami i jeszcze ślepo to powielać to masakra. Dużo sie dzieje na niebie to fakt, ale trzeba ruszyć najpierw temat lotnictwa żeby małymi kroczkami umiec sobie odpowiedzieć na własne pytania dotyczące zjawisk jakie zachodzą po przelocie samolotu. No, ale żeby to zrobić, potrzeba jeszcze ELEMENTARNĄ wiedzę z zakresu fizyki i geografii oraz meteorologii.Wiele lat obserwuję ruch lotniczy (bez jakiegoś tam Flightradar24), tylko z lornetką, teleskopem oraz skanerem nasłuchowym. To jest prawdziwa obserwacja, a nie jakieś pierdolenie że sie widziało ufo, czy jakieś dziwne nieoznakowane samoloty.

Portret użytkownika edmar

Generał Budionnyj prowadził

Generał Budionnyj prowadził wojsko przez wiele dni nie mając zaopatrzenia. Gdy szef zapytał generała czy ostatki owsa przeznaczyć na przemiał do wypieku chleba dla żołnieży czy przeznaczyć ten owies dla koni? Generał odrzekł "owies przeznaczyć dla koni, a ludziom się wytłumaczy!".Pozdrawiam!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika Leszek

Wiecie co ja wam powiem? Cały

Wiecie co ja wam powiem? Cały ten portal i ci paranoicy co wypisują te głupoty robi się już żenujący. W tym roku juz co najmniej 5 razy twierdziliście że jest koniec świata... jak do tej pory nie zauważyłem ani jednego... więc albo jestem kiepskim obserwatorem albo ktoś tutaj jest pierdolnięty. Tak samo czepiacie się smug na niebie... no i? Rajcuje was to? Wyszukujecie w tym różnych teorii spiskowych. To jest chore!!!!!! ZENADA!

Portret użytkownika edmar

Nie twierdzono że nastąpi

Nie twierdzono że nastąpi koniec świata. A co do smug, jestem cierpliwy pogadamy jak zachorujesz. A tak się stanie, jednak Ty nadal nie będziesz wiedział dlaczego. Chemia czy jest w smugach czy nie - w to nie wnikam.Niedostateczne nasłonecznienie powoduje depresyjne stany a te są wtępem do dalszych zachorowań!Ale z całego serca rzyczę Tobie pogodnego słońca iPozdrawiam!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika qq7mm

spotter -to nie sa zadne

spotter -to nie sa zadne teorie spiskowe ale cholerne  FAKTY.Mi tez jeszcze rok               temu  wydawalo sie to absurdalne.                   Jedno jest pewne osoby ktore to  robia to sa chorzy psychole,zmowa rzadow ,temat tabu.Czy za tym stoi NATO ??????

Portret użytkownika spotter

Widać że dzieciarni nie nudzi

Widać że dzieciarni nie nudzi się i co chwila powstaje głupi temat o najgłubszej i idiotycznej teorii spiskowej. Ale z was zwykłe nieuki, skoro nie wiecie dlaczego raz smugi są a raz nie ma. Wróćcie sie do szkoły barany i powtórzcie lekcje z fizyki !Boże, ale ten naród jest tepy ! Za brak takiej podstawowej wiedzy ze szkoły powinno się nakładać kary pieniężne, może to bym im otworzyło umysły.

Portret użytkownika edmar

Generał Budionnyj prowadził

Generał Budionnyj prowadził wojsko przez wiele dni nie mając zaopatrzenia.Gdy szef zapytał generała czy ostatki owsa przeznaczyć na przemiałdo wypieku chleba dla żołnieży czy przeznaczyć ten owies dla koni?Generał odrzekł "owies przeznaczyć dla koni, a ludziom się wytłumaczy!". "Wiedza ze szkoły" - hmm dobre sobie. Szkoła nie jest po to aby przekazywać wiedzę, jest po to aby kształować posłuszeństwo.Pozdrawiam!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika feel

Hehe co sie przejmujesz..

Hehe co sie przejmujesz.. każdy może sobie wierzyć w co chce Smile I tak Ci co w to wierzą, w życiu się nie przekonają bo mają już takie klapy na oczach jak te smugi.. a internet generuje tysiące bzdur o tym codziennie z tendencją zwyżkową więc i tak nie da się tego powstrzymać to już żyje własnym życiem..Powodzenia życze w walce ze spalinami... Smile

Portret użytkownika Niedowiarek

Smugi przez całą Polskę,

Smugi przez całą Polskę, miałem okazję oglądać jadąc wczoraj z pólnocy na południe. Od Słupska po Karpacz. Zrobiłem trochę zdjęć, ale czy nowy rząd to obchodzi? A może zarzućmy tych nowych posłów listami i zdjęciami? Niech coś zrobią, zamiast uczyć uczyć się tylkok trzymać stołki. www.wolnaludzkosc.pl

Portret użytkownika szynszyl

Filmik zupelne FAKE - kazdy

Filmik zupelne FAKE - kazdy normalny czlowiek wie ze  szerokosc takiej chmurkiza silnikiem jest kilkadziesiat metrow a rozwiac sie moze  max do 100m. To co jest na filmie to ma szerokosc wieksza niz dyuze miasta-czyli poad 10km. Niezla fikcja a ludzie w to wierzą.Piloci to sie z was tak śmieją ,naprawde ubaw maja niezły.Brakuje wam podstawowych wiadkomosci-idzcie na kurs szybowcowy to wam wytlumaczą jak powstaja chmury i dlaczego.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem