Kilka podstawowych informacji o Nibiru

Kategorie: 

Oto kilka podstawowych informacji o tym czym jest Nibiru 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika szeregowy

O tym czy to prawda czy nie

O tym czy to prawda czy nie dowiemy się najpierw 21 grudnia 2012 roku. jak się nie sprawdzi to zostaje jeszcze 14 luty 2013 roku a jak to się nie sprawdzi to 1 stycznia 2014 roku. czy mi się wydaje czy specjalnie sie wyposażyli w trzy daty żeby jak jedna nie wypali mieć drugą na obronę? ja osobosiście w to nie wierzę. Ja wierzę tylko Jezusowi Chrystusowi i Bibli. Jak jest napisane w Bibli: ,, Lepiej jest słuchać Boga niż ludzi"

Portret użytkownika Dungones

Jeśli Nibiru ma przeciąć

Jeśli Nibiru ma przeciąć naszą ekliptykę dnia 21 grudnia 2012 roku to w tej chwili już powinna być widoczna na conajmniej pół nieba, powinna być tak ogromna, że księżyc powinien być pestką, a sama planeta powinna być widoczna zarówno w nocy jak i w dzień.Czegoś takiego nie jestem stety zaobserwować za swoim oknem.Pewien naukowiec powiedział, że w naturze nic nie dzieje się nagle, nie stanie się tak, że bieguny zmienią się w chwilę przez jeden dzień podszeba na to bardzo długiego czasu.Dlatego nie możemy powiedzieć, że w tej chwili nie widać Nibiru bo uderzy dopiero 21 grudnia...Ona powinna być już 5x bardziej widoczna niż księżyc.Pozdrawiam!

Portret użytkownika Dj Fazzman

Zrobiło się cicho na ten

Zrobiło się cicho na ten temat bo to ściema jest. Czysta fantastyka z tym Nibiru. Ktoś miał bujną wyobraźnię by sobie to wszystko wymyślić. Jest to wszystko prawdopodobne, ale raczej nie prawdziwe. Na podstawie zapisków Majów rozpuszczono wodze fantazji i dopisano trochę fachowych pojęć. Pozdrawiam.

Portret użytkownika dziekan

Nibiru? Hm ... Ktoś Nas wodzi

Nibiru? Hm ... Ktoś Nas wodzi za nosy i to świadomie. Od dłuższego czasu przyglądam się tym zagadnieniom, szukałem tu i uwdzie i doszedłem do takiego wniosku, a mianowicie: Niniru w naszym mniemaniu to Kometa Elenin, która jest widoczna w okolicach planety Wenus i znajduje się dokładnie tam , gdzie mówi się o położeniu planety Nibiru.

Portret użytkownika dev

Wybacz, ale z oficjalnej

Wybacz, ale z oficjalnej strony NASA można ściągnąć zdjęcia z księżyca, które po solidnym rozjaśnieniu ukazują ewidentne ślady montażu ("graniasta obwódka" dookoła księżyca i lądownika). Zatem jest to niestety dowód na to, że 1) manipulowano przy fotkach, 2) że robiono to niechlujnie.
Innym wyjaśnieniem jest to, że na rządową stronę NASA wrzuca "dokumentalne" zdjęcia każdy, kto tylko chce, ale to akurat wydaje się najmniej prawdopodobne...

Portret użytkownika Mystic

Z tym Nibiru to prawie taki

Z tym Nibiru to prawie taki sam obłęd jak z tym HAARPem , z tego co wiem to jest zdjecie Wenus lub ,,płonącego merkurego'',jednoczesnie niepodwazam teorii istnienia tej planetoidy ktora jest wydrążonym statkiem,jej bliskosc mogla by mocno wplynac na orbite naszej planety i spowodowac wiele zla,z informacji Alexa Colliera wynika ze znajduje sie blisko Saturna,ostatnio glosna afera na temat zdjec nasa ujawnila ze zostaly sfalszowane a dokladnie zamazane ,na zdjeciach widac olbrzymi obiekt http://www.youtube.com/watch?v=awY5RAHw1FA  smiem twierdzic ze to nie przypadek i ze to moze byc owe Nibiru

Portret użytkownika Anonim

to zdjęcie z 2006, Nibiru

to zdjęcie z 2006, Nibiru miała juz być widoczna gołym okiem wszędzie- sprzedano o tym sporo książek. Potem zrobiło się cicho, stronki poznikały, teraz się znów wyciąga te same zdjęcia, mapy gwiezdne i inne materiały i po zmianie dat pcha się dalej.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem