Katem izraelskiego zakładnika Państwa Islamskiego był dwunastolatek z Tuluzy

Kategorie: 

Grupa francuskich uczniów rozpoznała swojego kolegę na video z egzekucji zakładnika Państwa Islamskiego – rzekomego izraelskiego szpiega. Według wstępnych danych, chłopiec w wieku około 12 lat nie pojawia się w szkole od marca 2014 roku. Nie podano wszystkich szczegółów jego biografii, ale wiadomo, że jest uczniem szkoły w Tuluzie.

 

Eksperci podkreślają, że bandyta, który nadzorował młodego chłopca i adresował groźby wobec Żydów, mówił również w języku francuskim.

„Jeśli chodzi o formalną identyfikacje tego człowieka, nie mogę nic na razie potwierdzić. Uczniowie rozpoznali w nim swojego kolegę, ale musimy być ostrożni” – powiedziała kurator oświaty we Francji.

Przypomnijmy, że 10 marca br. bojownicy ISIS wykonali wyrok śmierci na Arabie Mohammedzie Musallam. Na nagraniu, które trwa 13 minut, uwięziony człowiek przyznaje, że został zatrudniony i przeszkolony przez izraelski wywiad.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika star

Ja myślę, że rzeczywiście

Ja myślę, że rzeczywiście przeprowadzana jest modyfikacja ludzkości. Chodzi o to, by człowiek zatracił człowieczeństwo i stał się biorobotem. Na naszych oczach zanika empatia i bezinteresowność. Człowiek może leżeć na ulicy, a przechodnie nawet nie reagują. W miastach USA jest zakaz dokarmiania bezdomnych. W Polsce nie wolno oddawać czerstwego chleba potrzebującym - należy go utylizować. W szpitalach  i urzedach znieczulica. W szkołach agresja. W mediach prymitywna rozrywka i agresja. Czy naprawdę uważacie, że to się dzieje przez przypadek?
Polecam na YT wywiad z Jordanem Maxwellem w ramach projektu Camelot.
A żeby nie kończyć tak pesymistycznie zapraszam do obejrzenia pięknego i wzruszającego filmiku.
Popatrzcie na twarze tych zaskoczonych ludzi - to daje nadzieję Smile
https://www.youtube.com/embed/eee4-d7FUis
 
 

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika słaby5

Podzielam pogląd

Podzielam pogląd lolo,dokonano zbrodni na człowieku .drugiej zbrodni wykorzystując dziecko do zbrodni i trzeciej zbrodni zezwalając rówieśnikom zbrodniarza identyfikować
Kolege...

Portret użytkownika jana

Z jednej strony EU na

Z jednej strony EU na wszystko im pozwala , a z drugiej strony każe się ludziom oburzać na to co sie dzieje . Jak na razie to tylko durne gierki rządzących z których właśnie , najbardziej powinniśmy się oburzyć .

Portret użytkownika Zenek :)

"rozpoznała swojego kolegę na

"rozpoznała swojego kolegę na video z egzekucji zakładnika Państwa Islamskiego "

- ta a po latach wyjdzie iż W WIĘKSZOŚĆI takich filmików "bohaterowie" POSIADALI ZRENDEROWANE TWARZE losowo wybranych przypadkowych osób. Bo propaganda wojenna wymagała osób z okreslonego państwa by tam wzniecać miłe pustynnym nazi od tory wasnie enticzno-religijne.

Portret użytkownika lolo

Taki islamski humbejwin. Albo

Taki islamski humbejwin. Albo współcześni janczarzy. Czyli zbrodnia na dzieciach.
 
Ps.
Zastanawia mnie ten "minus" przy moim wpisie. Nie żebym się tam strasznie przejmował swoją "popularnością" ale czy ten, który dawał mi ten minus zastanawiał się co na prawdę zminusował? Rozumiem, że mnie nie lubi - nie gram w orkiestrze by się podobać, by nawiązać do powiedzenia J. Kuronia (proszę tylko nie wyciągać wniosków co do mojego stosunku do niego) - ale ten "minus" oznacza, że negatywnie ocenia moją wypowiedź. W tym wypadku? Czy już tak jest zaślepiony, że nie widzi własnej głupoty? Oby nie obróciła się przeciwko niemu. Powtarzam: jest to zbrodnia na dziecku - wykorzystywanie go do zbrodni. Można oczywiście snuć domniemania, że photoshop czy inne manipulacje ale sam fakt odwołania się do dzieci nie zmienia mojej oceny.
Ps'
Ten drugi minus jest jeszcze bardziej zastanawiający. Wobec takiego poziomu intelektualnego może lepiej w ogóle zrezygnować z pisania... Następnych minusów już nie będę komentował. Dowodzą one tylko bezgranicznej bezmyślności czytających. Przynajmniej niektórych.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika charis

nienawiść zakorzeniona w

nienawiść zakorzeniona w ludzkim sercu jeśli nie jest zastąpiona miłością - agape to narasta i narasta i czeka tylko aby komuś ją objawić. Okazja nie czyni złodzieja ale pokazuje kto ma złodziejskie serce, okazja nie czyni cudzołożnikiem ale pokazuje kto ma co w sercu, tak samo z mordowaniem, nienawiścią w trudnych czasach, pośród np bezkarności wychodzi na jaw co człowiek ma w sercu.
I można mieć jak w tym przypadku 12 lat a być przesiąknięty wrogością, nienawiścią i wprowadzić w czyn. Gdy nadejdą bardzo ciężkie czasy wtedy m.in wyjdzie na jaw co ma kto w sercu, maski opadną. Ci którzy "narodzili się na nowo" i pozali miłość agape - ci będą trwać w miłości nawet pośród bezprawia, ale źli ludzie będa czynić wiele zła
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem