Kadyrow nazywa Chodorkowskiego wrogiem wszystkich muzułmanów na świecie

Kategorie: 

Ramzan Kadyrow, przywódca Czeczenii, nazwał Michaiła Chodorkowskiego, ex-szefa JUKOSu, wrogiem wszystkich muzułmanów na świecie, ponieważ ten wezwał dziennikarzy do publikowania karykatur z wizerunkiem Proroka Mahometa.

 

Chodorkowski wypowiedział się publicznie w sprawie paryskiej masakry.

„Jeśli dziennikarze to przyzwoita społeczność, jutro nie powinno być problemów z publikowaniem karykatur Proroka" - napisał Chodorkowski na Twitterze po ataku na siedzibę satyrycznego magazynu Charlie Hebdo w Paryżu.

Czeczeński satrapa Kadyrow odniósł się do tego w swoim stylu.

„Swoim bezmyślnym zachowaniem Chodorkowski postawił na sobie krzyż. On ogłosił się wrogiem wszystkich muzułmanów na świecie, więc i moim osobistym" - ripostował Kadyrow w Instagramie.

Podobny pogląd wyraził Dukuwakha Abdurachmanow, Przewodniczący Parlamentu Czeczeńskiej Republiki, który również nazwał Chodorkowskiego swoim wrogiem.


Czwartek ogłoszono dniem żałoby narodowej we Francji po tragicznej śmierci dwóch policjantów, jak również pracowników i rysowników magazynu Charlie Hebdo. Dziś Francuzi uczcili chwilą ciszy ofiary wczorajszego zamachu.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gość1

mówienie że islm jest

mówienie że islm jest pokojowy to jakieś pomieszanie z poplątaniem! jak jest ich mniej niż 2% to może i są pokojowi.jak jest ich 10% to już są dzielnice, gdzie nawet policja się nie zapuszcza. takie to pokojowe społeczeństwo.

Portret użytkownika achiles

Nie zgadzam się z autorem, ze

Nie zgadzam się z autorem, ze KADYROW jest ROSYJSKĄ SATRAPĄ W CZECZENII, bo jest tak szanowany i kochany przez większość swoich współobywateli, że inne DEMOKRATYCZNE RZĄDY, NA CAŁYM ZACHODZIE, mogą tylko o takim uwielbieniu tylko pomarzyć u siebie. Zgadzam się za to ze słowami KADYROWA, że dni CHODORKOWSKIEGO, są już policzone, a ten jego wpis na TWICIE, tylko ten ostatni jego dzień znacząco przybliża. 

Portret użytkownika charis

http://apologetyka.com/swiato

http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/bog - nie ze wszystkim tu się zgadzam ale warto przeczytać, http://zbawieni.com/showthread.php?tid=357
26 stycznia 2015 XV Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce – http://archidiecezja.warszawa.pl/wydarzenia/dzien-islamu-w-kosciele-katolickim-w-polsce/
, o błędnych poglądach JP2 na temat islamu : http://mieczducha888.blogspot.com/2014/10/caowanie-koranu-popieranie-islamu-przez.html
, koran Sura 2:194 : „… A jeśli kto odnosi się wrogo do was, to i wy odnoście się wrogo do niego, podobnie jak on odnosi się wrogo do was. I bójcie się Boga! I wiedzcie, że Bóg jest z bogobojnymi! ” ______jak odmienne jest nauczanie biblijne : „Nie oddawajcie złem za zło ani obelgą za obelgę, lecz przeciwnie, błogosławcie, gdyż na to powołani zostaliście, abyście odziedziczyli błogosławieństwo” – 1 list Piotra 3:9 ______”Baczcie, ażeby nikt nikomu złem za złe nie oddawał, ale starajcie się czynić dobrze sobie nawzajem i wszystkim.” – 1 Tesaloniczan 5:15 _________”Nikomu złem za złe nie oddawajcie, starajcie się o to, co jest dobre w oczach wszystkich ludzi” – Rzymian 12:17____________________nie wzywam do nienawiści przeciwko muzułmanom, bo jako chrześcijanin biblijny mam miłować wszystkich nawet tych którzy mnie uznaja za wroga ale chce powiedziec ze Bóg chrześcijan i Bóg islamu to nie jest jedna i ta sama osoba, fałszywy ekumenizm mówi co innego.
 
Nie wszyscy muzułmanie mają wrogie nastawienie, nie wszyscy popierają przemoc - nie wrzucajmy do jednego worka wszystkich i w razie czego nie dajmy suę wplątać w żadną przemoc, rozlew krwii nie popierajmy takich rzeczy.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ