Kadyrow gratuluje Putinowi – 100 tys. ludzi w centrum Groznego z portretami prezydenta Rosji

Kategorie: 

We wtorek 07 października prezydent Rosji Władimir Putin obchodzi 62 urodziny. W Groznym przeszła procesja 100 tys. ludzi z portretami Putina, na której czele szedł Ramzan Kadyrow. Uczestnicy skandowali hasła „Putin”, „Rosja", „Czeczenia". Na zakończenie wiecu odbył się wielki koncert muzyczny.

 

Wielotysięczny marsz na część urodzin prezydenta Putina przeszedł ulicami Groznego we wtorek. Na czele marszu niesiono 600 metrowe flagi Rosji i Czeczeni.


Sam Władimir Władimirowicz wziął dzisiaj urlop, o czym informują światowe media. Szef Federacji Rosyjskiej zaszył się w syberyjskiej tajdze, 300 – 400 kilometrów od najbliższej osady. Putin odbiera jednak gratulacje i przyjmuje prezenty. I tak na przykład Nikołai Drozdow ,słynny zoolog i naukowiec, prezenter telewizyjny i jeden z założycieli World Wildlife Fund (WWF) w Rosji podarował prezydentowi małego tygrysa.


Informacje o procesji na część Putina opublikowano na czeczeńskich stronach rządowych. Sam Kadyrow na czele pochodu niósł portret Putina. W marszu udział wzięli studenci, urzędnicy, przedstawiciele organizacji młodzieżowych, członkowie parlamentu i w mieszkańcy Czeczeni.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Artur J.

I wten sposób uzyskalismy

I wten sposób uzyskalismy informację gdzie nastąpi mocne udzerzenie w system Putina. Pamiętacie rocznicowe obchody w NRD tuż przed upadkiem muru berlińskiego ? Pamiętacie masowy wiec w Bukareszcie "na cześć" Ceausescu ?  Kadyrow tylko pozornie popiera Rosję, a przesłanie z Groznego może być dowodem.

Portret użytkownika heddon

Po zakończeniu demonstracji

Po zakończeniu demonstracji spotaniczny tłum w zdycyplinowanj kolumnie zdał do magazynu koszulki w trzech kolorach, czwórkami wsiadł do białych ciężarówek i zwartą kolumną powrócił do ZSRR... sorry - Rosji

Portret użytkownika achiles

"Foreign Affairs": winni

"Foreign Affairs": winni kryzysu na Ukrainie są Zachód i NATO

Zgod­nie z pa­nu­ją­cym na Za­cho­dzie prze­ko­na­niem, kry­zys na Ukra­inie to sku­tek wy­łącz­nie ro­syj­skiej agre­sji, a Wła­di­mir Putin zajął Krym, nie mogąc po­go­dzić się z upad­kiem so­wiec­kie­go im­pe­rium. Praw­do­po­dob­nie zaj­mie też ko­lej­ne te­re­ny Ukra­iny, po­dob­nie jak inne kraje wschod­niej Eu­ro­py. Zgod­nie z tym punk­tem wi­dze­nia, oba­le­nie pre­zy­den­ta Wik­to­ra Ja­nu­ko­wy­cza w lutym 2014 roku było je­dy­nie pre­tek­stem do wy­sła­nia wojsk ro­syj­skich na Ukra­inę. Ale to błęd­na dia­gno­za: w rze­czy­wi­sto­ści od­po­wie­dzial­ność za kry­zys na Ukra­inie po­no­szą Stany Zjed­no­czo­ne i ich eu­ro­pej­scy so­jusz­ni­cy, a kło­po­ty za­ko­rze­nio­ne są w roz­sze­rze­niu NATO - pisze ame­ry­kań­ski ma­ga­zyn "Fo­re­ign Af­fa­irs".
WIĘCEJ W ARTYKULE JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PISM O TEMATYCE POLITYCZNEJ, NA ZACHODZIE I NIE BYŁ TO ARTYKUŁ, PRZEZ KREML SPONSOROWANY, CO ZOSTAŁO SPRAWDZONE.
 
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/foreign-affairs-winni-kryzysu-na-ukrainie-sa-zachod-i-nato/ktl31
 
A tak urodziny swego przywódcy obchodzą Rosjanie, czy ktoś widział by tak któryś z przywódców ZACHODNICH, mógł je obchodzić?  
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UwUT6GlbaO4
 

 

Portret użytkownika Artur J.

Euromajdan oraz agresja Rosji

Euromajdan oraz agresja Rosji na Krymie (siłowe przejęcie, sfałszowane wybory) i Donbasie to elementy konfrontacji WSCHÓD - ZACHÓD tak jak zamach 11 wrzesnia to konflit Północ - Południe. Od czasów Herodota (wojny Greków z Persami) obserwujemy ten mechanizm. Po co te walki ? Strony szukają równowagi. I może choć nie musi zakończyć się to użyciem broni masowego rażenia. Świat potrzebuje demokratycznych Chin, Rosji, pełnej integracji globalnej, światowej republiki, która wyrówna dysproporcje. Pamięitacie jak długo ludzkość wychodziła z niewolnictwa i feudalizmu ? Poczekamy i teraz.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

 piekne jest to że nasza

 piekne jest to że nasza nienawiść i narodowa głupota nie rozróżnia dobrego sąsiada od złego wujka ,unia to matka pożerająca wałsne dzieci ,zależna od rosji tak ze bez jej gazu i ropy przestanie istnieć ale nam wmawia się ze w rosji kryzys i że oni śa na skraju bankructwa ,tuszują katastrofalną sytuacje uni i usa ,gdy przyjdzie zima i putin zakreci kurek z gazem i ropą moze wtedy zrozumiemy kto jest dobry i z kim warto trzymać a kto zrobił z nas niewolników i tania siłe roboczą w uzywanych autkach i wykupił cały kraj razem z nami ,putin nic nie musi organizwoac ma 85% poparcie narodu i to szczere ,u nas o takim poparciu mogą pomażyc a kiedy zostaniemy sami bez prądu ,gau i ropy wówczas to co warta jest unia będzie już widac gołym okiem ,a czy zmądrzejemy od tego ? mam nadzieje że tak bo jak nie oczyszczanie ludzi juz sie rozpoczeło i po co w nowym dobrym świecie zawistny ,nienawidzacy wszystkich dookoła polak ,tam potrzebni sa dobrzy ludzie bez podziałow na żyd ,ruski polak ,niemiec itd ,czy to pokolenie jest w stanie pozbyć sie narodowości i zostać jedna wspólnotą dobrych ludzi ? jezeli nie to nic dziwnego że pozwola na to aby nwo zrobiło porządek z milionami ludzi i nie będa patrzec na naród wybrany za jakiego się uwazamy tylko będą patrzec czy jesteś w stanie zrozumiec ten czas i pozbyć się utartych schematów i programów ze swojej głowy ,dzieli nas wszystko ,język ,narodowśc ,przeszłość ,obyczaje ,a połączyć ma jedno- dobro które jest w każdym z nas ,czy odnajdziemy je w sobie zanim zaczną się czystki ? tego zycze wszytkim ,im szybciej każdy z nas zacznie pozytywnie myslec i prosić o zmiane tego absurdalnego sysytemu tym szybciej to się stanie ,im szybciej odnajdziemy w sobie dobro i zaczniemy się nim dzielić ze wszystkimi tym szybciej zakończy sie proces oczyszczania a rozpocznie proces tworzenia .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem