Johnson & Johnson wycofuje ze sprzedaży pigułki antykoncepcyjne

Kategorie: 

Jak informuje serwis Foxnews.com, koncern Johnson & Johnson ogłosił, że wycofuje z rynku 32 milionów pakietów popularnych pigułek antykoncepcyjnych sprzedawanych pod nazwą Cilest w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej.

 

Producentem pigułki Cilest jest firma nie Janssen Pharmaceuticals Inc, która jest częścią koncernu Johnson & Johnson. Cilest sprzedawany jest w 43 krajach, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Kobiety przyjmujące te tabletki w celu zapobiegania ciąży. Przedstawiciele zapewniają, że lek jest nadal bezpieczny i skuteczny.

 

Jedna z kontroli wykazała, że hormon zawarty w produkcie uwalnia się za wolno i jest to oficjalny powód wycofania Cilestu z obrotu handlowego. Wycofywane są tabletki wyprodukowane w roku 2011 i później. Brak dokładnych i precyzyjnych komunikatów na temat zaniechania dystrybucji i sprzedaży Cilestu.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gregor

Dokładnie tak jak poniżej

Dokładnie tak jak poniżej napisał Profesor, życie tylko dla siebie to - klasyczny przykład ulegania presji otoczenia – ponieważ większość osób z tego otoczenia w ten sposób myśli i tak postępuje (takich czasów dożyliśmy). Silnym psychicznie? - a może wygodnym należałoby nazwać osobę, która przeciwstawia się swojej biologicznej roli. Prawo obowiązujące w społeczeństwach zachodnich, ze swoim rozdmuchanym humanitaryzmem, a może jak ktoś na dole wspomniał, z ukrytymi zapędami do eugeniki, prawo to stawarza pozory bezpieczeństwa, szczególnie kobiety są co do niego upewniane na maxa. Jeżeli ktoś się chce zapoznać na czym to w praktyce polega, radziłbym przyjżeć się doświadczeniom naszych rodaków w relacjach z Jugendamtami, którzy nawinęli się pod tą maszynkę do mielenia rodzin i porywania dzieci. Niestety takie doświadczenia jak wojna czy skrajne ubóstwo, potrafi dopiero przypomnieć obu płciom na czym polega ich rola. Osobę można nazwać silną psychicznie jeżeli potrafi pracować, czasami jeszcze uczyć się, dokształcać, utrzymywać dom i wychowywać potomstwo – wszystko jednocześnie. Myślenie typu: ja nie chcę takich problemów, jest współbieżne ze świadomością alkoholika, który nie chce iść do pracy i woli poleżeć, bo mu się nie opłaca (oczywiście winny jest cały świat, tylko nie On). I jeszcze jedno – dzieci to nie problem (w kategoriach problemu widzieli je właśnie mistrzowie eugeniki i jej praktyczni realizatorzy, np. Hitler). Dzieci są naszym szczęściem, powinniśmy się cieszyć że możemy je mieć i je wychowywać na godnych ludzi. Kiedy my się zestarzejemy albo dopadnie nas choroba, nasze dzieci, (czy też pozostała rodzina) powinny przejąć rolę naszych opiekunów – bez nich jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę osób obcych, a różnie z tym bywa (pieniądze to nie wszystko).

O kapitanie, mój kapitanie!!
Nasza pełna lęku podróż dobiegła końca ... (W. Whitman)

Portret użytkownika Golas

Eukklides tabletki

Eukklides tabletki antykoncepcyjne nie są brane tylko na to żeby nie zajść w ciążę Smile radzę się doszkolić w tym temacie heh tabletki przepisuje się też na inne dolegliwości które LECZYĆ można HORMONALNIE.
Mam znajomą która miała straszną cerę i trądzik, dopiero tabletki hormonalne jej pomogły. Kolejna sprawa to bardzo bolesne miesiączki u kobiet i często nie równe terminowo, dzięki tebletkom są równomierne i łagodne. Kolejno  jajniki i związane z nimi problemy kobiece. Więcej wymieniać nie będę proszę zagłębić się w temacie.
Dodam że tabletki anty różnie działąją na kobiety i trzeba przepisać odpowiednie.
Moja kobieta też bierze i jakoś zaburzeń osobowości i innych dziwnych historii napisanych przez Gregora nie ma. 

Portret użytkownika minako

Wyleczyć powyższe

Wyleczyć powyższe dolegliwości można dietą, czego jestem żywym przykładem. Cudowne piguły są dla leniwych i dla tych, którzy obawiają się przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem. Tyle w temacie.

Portret użytkownika euklides

Po pierwsze to nie jest lek,

Po pierwsze to nie jest lek, bo lek to coś, co jak sama nazwa wskazuje leczy jakieś dolegliwości. Po drugie niektórzy jak zwykle wszystko bierą od d... strony. "Trują nas", "chcą nas ogłupić", "chcą zniszczyć rodzinę", "wykorzystują nas" itd. No przecież nikt nie zmusza do kupowania takich środków. To milionom kobiet i ich facetów marzy się taki specyfik.
Źródło patologii jest wśród tych milionów "zwykłych szaraczków", które niezdolne są do brania odpowiedzialności za siebie. Spoleczeństwu łatwo przychodzi obwinianie innych, zwłaszcza tych którzy są na świeczniku, ale tak jak 2000 lat temu, na wezwanie "kto jest bez grzchu niech pierwszy rzuci kamieniem" nikt nie odpowie. Zatem Johnsonie & Johnosnie idź i nie grzesz więcej.

Portret użytkownika devoratus

Nie zgadzam się z tym, że

Nie zgadzam się z tym, że każdy ma "wolny wybór".
 
Wychowywani od dziecka w stereotypach, indoktrynowani 24 godziny na dobę - stajemy się robotami, wykonującymi określone programy. Jeśli nagle ktoś próbuje "zmienić" program - otoczenie od razu próbuje go "serwisować"...
 
Sama nazwa "społeczeństwo" opisuje organizm zbiorowy w typie roju, którym rządzi jedna królowa.

 

 

Portret użytkownika euklides

Całkiem możliwe, że ludzkość

Całkiem możliwe, że ludzkość dzieli się właśnie na dwa odrębne gatunki. Jeden o inteligencji roju i drugi indywidualistyczny. Wydaje mi się, że do stworzenia kolektywnego umysłu i społeczności mrowiska dąży cały czas lewica. Nie licząc się z indywidualizmem probują asymilować każdego żyjącego człowieka, bo traktują go jako swojego. Dopiero jak wyjdzie na jaw, że tworzymy dwa odrębne gatunki to asymilacja się skończy, bo straci sens

Portret użytkownika Gregor

Cilest zniknie z obiegu, gdyż

Cilest zniknie z obiegu, gdyż zbyt wolno działa. Tak, ale gdy działa szybko albo dość szybko, to równie szybko oddziałuje na stan psychofizyczny kobiety biorącej ten hormonalny zakłócacz naturalnego rytmu ciała. Skutki: brak ciąży, brak dzieci, ukryta utrata zdrowia kobiety, no i co równie ważne – zachwianie poziomu hormonalnego i zakłócenia osobowości, tożsamość w swoim kształcie skłania się ku pośredniej płci. Innymi słowy: osoby płci żeńskiej zaczynają zachowywać się nie jak na kobiety przystało, częściowo wchodzą w męskie role lub też usilnie próbują je odgrywać – kobiecość kobiet przestaje być ich normą, normalnością. Wyobraźmy sobie sytuację, że hormonalne środki całkiem znikną z obiegu. Te środki to przecież sposób na uporanie się z problemem odpowiedzialności – zamiast tworzyć rodziny, mieć potomstwo, wychowywać potomstwo i pracować dla rodziny, można żyć dla siebie, dla realizacji swoich egoistycznych celów albo w ogóle bez celu, tak żyć po prostu. Ciekawe, postrzegamy jako gorsze, bardziej nieludzkie zasady panujące w krajach muzułmańskich, wytykamy im barbarzyństwo co do realizacji praw kobiet. Jednak ludność w tych krajach oraz z nich pochodząca a licznie zasiedlająca obecnie Europę zachodnią rozmnaża się w postępie geometrycznym. Podczas gdy coraz mniej jest rdzennych europejczyków – bo się nie rozmnażają, nie chce im się, wolą kopulować patrząc na prawdopodobny koniec swojej cywilizacji. Chwała ludziom, którzy zakładają rodziny, mają potomstwo i żyją w ten sposób dla godnego jutra. Zniknie Cilest, zastąpi go co innego. Nic jednak nie zastąpi fizycznego społeczeństwa, stąd tak ważne są zasady i wartości kultywowane przez naszych przodków.

O kapitanie, mój kapitanie!!
Nasza pełna lęku podróż dobiegła końca ... (W. Whitman)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem