Na jeziorze Narocz na Białorusi słyszano przerażające dźwięki

Kategorie: 

Na jeziorze Narocz słyszano przerażające dźwięki: jęki, chrupot i trzaski. Podobnych zdarzeń nie pamiętają najstarsi mieszkańcy. Naukowcy nie widzą w tym nic niezwykłego, ale ludzie okolicznych wsi nie wierzą w oficjalne wyjaśnienia, podaje białoruski portal TIO.

 

Więc kto lub co straszy ludzi na jeziorze Narocz? Jest to temat nie schodzący z czołówek lokalnych gazet, a także wiadomości radiowych i telewizyjnych. Ludzie są przerażeni i dokładnie wsłuchują się w każda informację i plotkę. Tylko rybacy wiedzą, że coś wylądowało w akwenie, ale ponoć nabrali wody w usta i nie chcą zdradzić, co to jest.

 

Nikt nie odważy się pójść na ryby, bo odżyły opowieści o chupakabrze. Pojawiają się nawet doniesienie o syrenach, które wabią ciekawskich. Badacze Naroczeńskiego Parku mówią jednak o bardzo niezwykłym zjawisku. Nawet na wiosnę lód nie zachowuje się tak, jak tej zimy.

 

I zima jest jakaś inna. Wszystko to inspiruje naukowców do pisania prac naukowych. W tej chwili lód napiera na brzeg. Przez ostatnie noce lodochód był tak potężny, że niszczył drzewa, pomosty, a nawet znaki drogowe. Szkody da się naprawić, ale odnotowano duże straty.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ziomex123

hmmm. czytalem artykuł w

hmmm. czytalem artykuł w ktorym opsiaywano mozliwosci HAArp. Opisywano w nim, w jaki sposob haarp moze wplynac na nasz mozg, sztucznie "sterowac" nasza podswiadomoscia dzieki czemu mozemy slyszec nawet rozne dzwieki. Moze ktos tu sie czyms bawi ??  Cos testuja... Kto wie... 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem