Jemeński oddział Al-Kaidy przyznał się do organizacji zamachów na redakcję Charlie Hebdo

Kategorie: 

Wczoraj światło dzienne ujrzało nagranie przesłanie jednego z przywódców jemeńskiego oddziału Al-Kaidy, Nasry Ibn Ali al-Ansi. Jest on nieformalnym rzecznikiem organizacji AQAP (Al-Qaeda in the Arabian Peninsula). Dżihadysta stwierdził, że zamach na bluźnierców z Charlie Hebdo był planowany od lat i wyraził radość z jego skutecznego przeprowadzenia.

 

Projektantem tego zamachu miał być Anwar al-Awlaki, który został zabity w 2011 roku po ataku amerykańskiego drona. Jego plan zrealizowali jednak islamiści z Francji, bracia Kouachi. Jak oświadczył al-Ansi, są oni bohaterami, którzy poświęcili się dla Allaha.

Dodatkowo przywódca terrorystów zdradził, że drugi zamach terrorystyczny, do którego doszło w żydowskiej dzielnicy Paryża, nie miał związku z aktem terroru braci Kouachi. Niemniej jednak al-Ansi wyraził zadowolenie, że do tego doszło i nazwał śmierć czterech klientów delikatesów z koszerną żywnością, "błogosławieństwem Allaha".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nałukowiec

Niektóre ludzie tak mają, jak

Niektóre ludzie tak mają, jak Merkelowa, że prawdę powiedzą dopiero jak się pomylą, jak teściowa mojego somsiada, co jest radnom pełeselu trzeci kadyncji. Szukom tego ciula helikoptera, bo mi maska spawalniczom gwizdnył a jo przecież chciołech dzisiaj tregry naspawywać na łUFO, co by przed kamieniami kosmicznymi chroniły.
Wczoraj, jak my już łostatnią halba wypili to powiedzioł, że mu się sztuczno inteligencja włonczyła i teroz będzie świat i mojego laptoka przed rozbłyskami ratowoł. Pewno siedzi na kopalniano hałda i gapi się w słóńce. Dobrze, że nie podwyndził mi lornetka, bo by mu to słóńce ślipia wypoliło.
Musza kończyć bo przyszła somsiadka, fajno blondyna w miniówie, wypachniuno i nalega bym ją pryndko zabroł, ze trzy razy do gwiazd, bo chłop wyjechoł do Szwajcarii podobno z Frankim w interasach, ino chyba głupia nie wie, że łUFO jeszcze nie gotowe.

Portret użytkownika inzynier magister

Islamistom udało się obronić

Islamistom udało się obronić swoją wiarę a u nas w Polsce powinniśmy bonić się przed zamachami na kopalnie, które zorganizowane grupy rządzące już zniszczyły pod osłoną nocy, to wszystko bo za mało się ludzie modlili na różańcu oraz nie było wsparcia przeci diabelstwu na szczytach władzy, chrześcijanie w Polsce powinni się modlić więcej do Chrystusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

  FAŁSZYWKA SPREPAROWANA POST

 
FAŁSZYWKA SPREPAROWANA POST FACTUM.....
 
Swoją drogą "jemeńska alciajda" już w dniu zamachu się "przyznała" do jego przeprowadzenia więc podrzucanie po iluśnastu-dniach kolejnego "przyznania" trąci wybujałą mośkowa inteligiencją.
 
Należy także pamiętać iż wszelkie pejsy, zbuki czy inne twitery i informacje zamieszczane tam w "imieniu kogokolwiek" nie muszą z tymi osobami czy organizacjami mieć czegokolwiek wspólnego bo mogą być fałszywe (podszywane blogi).
 
Także podrzucenie na czyjegoś bloga wpisu typu "przyznaję się do ..." wcale nie musi z automatu oznaczać iż jego autor to zamieścił. Admini fejsów, zbuków czy twiterów mają możliwość generowania takich "informacji" w "imieniu swoich użytkowników". Także wszelkiego rodzaju pronazistowskie bojówki yahwistyczne mają narzędzia dostarczane im przez takie portale do generowania fałszywych i obciążających danych użytkowników fałszywek bez POTRZEBY WŁAMYWANIA SIĘ NA NIE. Mają bo tak stanowi proterrorystyczne prawo wmuszone żydowskimi zamachami bombowymi na zachodniej - natowskiej gejropie i ameryce. 
 
Pamiętajcie o nadrzędnym żydowskim celu takich "newsów" - rozpalenie nienawiści etnicznej pomiedzy Europejczykami a Arabami z doprowadzeniem do wojny światowej włącznie. Tej samej wojny o jakiej pisał żyd Pike w swoich wytycznych dla żydowskich terrorystów i bandytów "jaka ma ostatecznie dać żydostwu władzę nad światem". Każdy news powinien być filtrowany przez "zalecenia" z wielu podobnych żydowskich main kampfów czy "protokołów medrców syjonu" bo to co się dzisiaj dzieje to finalizacja tam zawartych "humanitarnych"przemysleń odnośnie OSTATECZNEGO WYMORDOWANIA GOJÓW.
 
 
PS.
A Bozia na końcu i tak posprzata żydów.... jak to zawsze czyniła.....czyniąc im POTOP.
 

Portret użytkownika odważniak

Bożenka po prostu. Gdyby

Bożenka po prostu. Gdyby obecny bóg był babą, to nie wymagałby obcinania fragmentów ciała noworodkom, które wydarzenie potem podświadomie wpływa na czyny, kiedy na żywca, przy wszystkich gmera jakiś dziad w spodniach bezbronnemu, a potem odjazd z bólu..

Albo zjadanie zwierzątek które wykrwawiają się na żywca.. wyobraż sobie, że wieszają cię za nóżkę w miejscu... gdzie wielu straciło życie. Krew wszędzie. Podrzynają gardło i nie możesz uciec, ale wiesz, czujesz, boli, chcesz żyć, opróżniasz pęcherz i zrzucasz balast z jelit, na siebie, bo wisisz za nogę przy suficie, i tak z godzinę, gdzie sekunda jest wiecznością. Całą złość przelewasz na oprawcę i karmę mnie jedzących wraz z energią i wibracją strachu.

Niemożliwe, czy naprawdę na świecie żyją głupcy, co wolą oddać życie za mglistą obietnicę czegoś po śmierci? W czasie, kiedy nie wiadomo, co jest prawdą a co teatrem. W wieku, kiedy z zasady nikomu się nie wierzy, nawet czasem sobie jest ciężko.. może jedynie Mamie można uwierzyć, choć i tu różnie bywa.. wierzę wyłącznie we własną wizję, ale faktycznie poznaję opinie różne i nie mogę uwierzyć własnym oczom, ni uszom co się zobaczyło.

Moja Bozia jest dobra i miła, lubi kwiatki i bawić się z dziećmi i kotkami, jest piękną pogodą, nie straszy plagami, lubi śpiewać i kochać się. Bozię czczę podlewając ogród i sadząc drzewa, zbierając śmieci po złych ludziach i czczę Bozię uśmiechając się do wszystkich, nigdy nie narzekam i mam dobre słowo dla każdego.

Rozmyślam o tym, jak byłoby miło, gdyby świat opanowała bozia zamiast złotych cielców i krwawych ofiar.

Mężczyźni i kobiety, którzy mają tyle agresji, by bić się - proszę. Na pięści. Popatrzymy, wygrany wygra samochód. Zostawcie resztę normalnych chcących sobie po prostu żyć i robić swoje.

Niech Bozia uratuje dobrych i mądrych ludzi. A tych którzy ranią i oszukują i kradną niech ich stosowny bóg zabierze do siebie.

Portret użytkownika slawi

Przemyślałem tę sprawę i

Przemyślałem tę sprawę i uważam, że to wszystko działanie celowe. Przez dziesiątki lat sprowadzano imigrantów, którzy nie pasują do naszej kultury. Teraz, gdy ludzie mają tego dość, przez takie publikacje prowokuje się obie strony. Celem jest wywołanie albo ogólnoświatowego konfliktu religijnego, albo przynajmniej serii zamachów. Po co? Otóż wtedy wszyscy z ulgą zaakceptujemy nowe prawo, pozwalające na pełną inwigilację Internetu, monitoring na każdym kroku (może nawet w domach?), pieniądz bezgotówkowy (prześwietlanie transakcji finansowych przez państwo zapobiegnie opłacaniu terroryzmu), danie nieograniczonych kompetencji policji itp. Ruszcie głową, nim będzie za późno.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Portret użytkownika keri

jorguś napisał: Ministrowie

jorguś wrote:

Ministrowie spraw wewnętrznych Europy, USA i Kanady spotkali się 11 stycznia aby potępić atak na „Charlie Hebdo”.

Ministrowie spraw wewnetrznych potępili chazarów?
A to dopiero.
Angela Merkel też.
"W oświadczeniu rządowym ws. zamachów w Paryżu /Angela Merkel/powiedziała w Bundestagu, że "antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem" - informuje agencja dpa.
 
Oficjalnie skomentowano to, że
"Kanclerz Niemiec Angeli Merkel przydarzyło się nieprzyjemne przejęzyczenie"
 
Inni na forum twierdzą, że:
1) Podswiadomosc Pani Kanclerz okazala sie silniejsza od swiadomosci ktora mozemy manipulowac aby osiagnac zamierzony cel,uspokoila mnie tymi slowami.
2) Jak już się zdarzy wyjątek że Merkel powie coś z sensem to zaraz okazuje się że przez pomyłkę, szkoda.
3) Kiedyś to była święta prawda i prawidłowa polityka, teraz przejęzyczenie. co za czasy
4) nie była to ,,wpadka'' ,,, Niemcy dają wyrażny sygnał że w Niemczech można WPROWADZAĆ NIEMIECKIE PRAWO !
5) Powiedziała w końcu prawdę. To co myśli 99,99 % ludzi na świecie żyjących pod butem żydostwa.

Portret użytkownika jorguś

Bardziej chodziło mi o

Bardziej chodziło mi o to:
 
"Zaproponowane zalecenia to zwiększenie międzynarodowej współpracy nad kontrolą internetu (blokowanie i usuwanie „nieodpowiednich” informacji),  tworzenie międzynarodowego rejestru osób podróżujących PNR"

Portret użytkownika keri

Angelus Maximus Rex

Angelus Maximus Rex wrote:

przecież to przebrany agent Mosadu!

Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.
Jak zwykle mają gojów za idiotów, którym można każdy kit wcisnąc.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem