Jasne kule ognia obserwowane w okolicy Morza Czarnego i w Kanadzie

Kategorie: 

W tureckiej części Morza Czarnego spadł meteoryt. Do zjawiska doszło 13 grudnia o 23: 00 czasu lokalnego. Wielu świadków widziało jasne światło i słyszało charakterystyczny świst powietrza oraz eksplozję.

 

To już kolejny tego typu obiekt zaobserwowany w ciągu ostatnich kilku dni. Podobne zjawisko widziano w Teksasie oraz przed trzema dniami w Szwecji. Bardzo możliwe, że jasne obiekty na niebie są częścią roju Geminidów, którego szczyt aktywności przypada właśnie na przełom 13 i 14 grudnia. Zjawisko spowodowało, że w mieszkańcy zaczęli wiązać to z popkulturowym końcem świata, jaki ma wystąpić za kilka dni, 21 grudnia. Obiekt prawdopodobnie wpadł do Morza Czarnego.

Podobnej obserwacji dokonano w Ontario, w Kanadzie. Tam na nocnym niebie widziane był dwa jasne obiekty, przypuszczalnie również były to meteoryty. Obiekty wyglądały jak jasna, świecąca kula o zmiennym, zielonym i pomarańczowym kolorze i z biało-niebieskim "ogonem". Tak jak w Turcji, Szwecji i w USA tak i w Kanadzie upadkowi obiektów towarzyszył błysk światła, głośny dźwięk, oraz eksplozje.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zwolennik rządu światowego

Trochę ponad 10 lat temu w

Trochę ponad 10 lat temu w sierpniu byłem z kolegą na nocce na rybkach i widzieliśmy kilkadzisiąt meteorytów. Jeden zaświecił się tak mocno, że przez chwilę w lesie zrobiło się jasno jak dzień. 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

to tylko meteoryty z pasa

to tylko meteoryty z pasa Geminidy i w przeciwieństwie do Perseid nie ma takiego natężenia ale są one wiekszymi okruchami stąd efektowne przeloty w atmosferze taka sytuacja powtarza sie co roku. polecam częsciej podnosić głowę do góry a możecie zobaczyć nieraz niezwykle i fascynujące obiekty. dzis między 20 a 23 będzie najwieksze natęrzenie tego zjawiska warto ogladać 
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

.... Nie byłbym tego tak

.... Nie byłbym tego tak pewny...
"Podobne skutki nie oznaczają tych samych przyczyn..." AMR
Osobiście widziałem zjawisko, chyba w lipcu tego roku jak "meteoryt" leciał jako kula ognia z widocznym czubkiem ciemnej masy, ciagnąc smugę - poświatę rozpalonego gazu. Ten czubek był wyraźny.
 Poświata znikła na pewnej wysokości... obiekt zgasł...
Nie był to meteoryt.
 Takie zjawisko oglądałem pierwszy raz w życiu...
A widziałem wiele... "spadających gwiazd"....

Portret użytkownika Ja

Przyjmijmy czysto

Przyjmijmy czysto teoretycznie że jeśli się coś wydarzy będzie to spowodowane ludzką ręką nie zadną inną, a teraz troche konkretów, nie ma lepszej przykrywki niż pod postacią armagedonu lub jakiegoś nadnaturalnego globalnego zjawiska aby wprowadzić jakiś plan totlanej dominacji zniszczenia i kontroli - brzmi jak słowa mitomana? :] ale tak ma brzmieć bo ktoś jeszcze uwierzy Język
A co jeśli elity realizuja słowa Apokalipsy jako przepis na szybsze wprowadzenie NWO, bo ile oni będą czekać a podejrzewam że co niektórzy chcieliby jeszcze za życia zobaczyć ten twór...
 

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem