Izraelskie mniejszości seksualne zorganizowały pikietę pod ambasadą rosyjską w Tel Awiwie

Kategorie: 

Pod rosyjską ambasadą w Tel Awiwie około dwustu Izraelczyków wzięło udział w demonstracji, protestując przeciwko uchwalonym w Rosji ustawom zakazującym szerzenie gejowskiej propagandy. Akcję przeprowadzono 10 sierpnia, donosi Euronews.

 

Demonstranci wyrazili swoje poparcie dla rosyjskich mniejszości seksualnych. Podczas pikiety wykorzystano fragment uwertury „1812" Piotra Czajkowskiego. Przypomniano w ten sposób, że wielki kompozytorem był rzekomo homoseksualistą. Jeden z demonstrantów trzyma plakat, na którym postawiono znak równości pomiędzy Igrzyskami Olimpijskimi w Berlinie w 1936 roku i zimowymi igrzyskami olimpijskimi w Soczi.


Wcześniej znany brytyjski aktor i pisarz Stephen Fry także porównał nadchodzące igrzyska z tymi nazistowskimi  w Niemczech. Wezwał do bojkotu imprezy. Brytyjski premier David Cameron odrzucił propozycję artysty. Cameron stwierdził, że walka z kontrowersjami wokół imprezy będzie bardziej skuteczne, jeśli kraj weźmie udział w igrzyskach olimpijskich.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nostra Damus

@Roni:  proszę... czy pisałem

@Roni:  proszę... czy pisałem na temat homosexuaizmu, czy miałem zrobić wykład o  wielowymiarowości?    @Roni: "Istnienie nie jest wyłącznie na poziomie materii, chyba o tym wiesz ? "  ----- Tak... coś już kiedyś na ten temat słyszałem. Albo nawet przeczytałem. Ale z pewnością całe księgi na ten temat napisałem. Sporo już moich dzieł przeczytałaś.  Trochę się rozczarowałem, bo na podstawie kilku zdań stwierdziłaś, że "chrzanię" i że nie mam pojęcia. Szybko wydajesz wyroki. To nieładnie. Pozdrawiam.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Roni Tornado

Nostra Damus, wybacz, czasem

Nostra Damus, wybacz, czasem mam zły dzień, nie zawsze jestem spokojna duchem. Poprzez internet ciężko jest rozmawiać, dochodzi do nieporozumień, coś można opatrznie zrozumieć. Najlepiej było by rozmawiać w rzeczywistości - więcej by się powiedziało niż w internecie.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Roni Tornado

Nostra Damus, -"Skad Ty

Nostra Damus, -"Skad Ty mozesz wiedziec jaka moja wiedza?"
No dobrze. Tego to na prawdę to ja nie wiem co masz w głowie, oceniałam wyłącznie to co było we wpisie.
-"Czyzbys nie znala zamiarow Istnienia?"
Istnienie nie jest wyłącznie na poziomie materii, chyba o tym wiesz ? A może Tobie teraz chodzi wyłącznie o te tu na Ziemi ?
-"Kiedys inaczej ze mna gadalas..."
Kiedyś był widać inny temat w którym mogliśmy mieć podobne poglądy, nie we wszystkim musimy zgadzać się ze sobą.
 

Portret użytkownika Nostra Damus

Homosexualizm jest jak

Homosexualizm jest jak najbardziej czyms nienormalnym, sprzecznym z istnieniem Wszechwiata, ktorego istnienie oparte jest na rozwoju. rozmnazaniu, kopiowaniu itd. Wszystkie Byty, wszelka zywa materia, od pantofelka po istoty ludzkie, wszelki zycie, oparte jest na rozmnazaniu sie, i to jak najbardziej expansywnym. Istoty, ktore z jakichs przyczym nie ustosunkowuja sie do tego Prawa Natury, sa w obliczu Wszechswiata kontrproduktywne. Hamulce rozwoju. Nie znaczy to, zeby te istoty potepiac - trzeba je zaakceptowac, ale nie brac tych istot jako przyklad lub sposob na zycie. Natuta sprawia niekiedy figle, i takim figlem jest m.inn. homosexualizm. Celem kazdej normalnej istoty jest reprodukcja, czyli rozmnazanie sie. Czysszczenie komus odbytu swoim czlonkiem to oczywiscie zboczenie, mozna nazwac choroba. Sex jest czyms, co ma nas pomnazac, niczym innym. Stosunki plciowe osobnikow tej samej plci to krok wstecz dla cywilizacji i nalezy uczynic wszystko, aby ta "moda", jaka sie na tym swiecie chorobliwie rozrasta, zostala jak najszybciej zakwalifikowana jako zboczenie i wypaczenie, wybryk natury. To co obecnie sie dzieje, czyli zezwolenie na zawieranie zwiazkow malzenskich, i adoptowanie dzieci przez takie zboczone zwiazki, to skandal wolajacy o pomste do nieba. Takie dziecko, wychowane przez homo, dozna szoku kiedy dorosnie i zrozumie jak i przez kokgo zostalo wychowane. Depresje i konflikty zaprogramowane. Homosexualizm to grozna choroba spoleczna, ktora trzeba trzymac w ryzach. Zachodzi podejrzenie, ze homosexualizm jest celowo propagowany przez niektore rzady i kregi wladzy, celem ograniczenia liczby ludnosci na planecie, oraz przez te sily, ktore (jak Monsanto) pracuja nad tym, by istoty ludzkie rodzily sie w laboratoriach i probowkach. Akceptuje wiec homosexualistow jako wybryk natury, nie popieram jednak takiego sposobu zycia. Nie mowiac juz o tym, jaka radosc sprawia posiadanie dzieci. Patrzec jak rosna, jak sie rozwijaja, widziec ich wzloty i pomagac przy upadkach. Czy to nie jest cos swietego, cudownego i fascynujacego?  Pzdr.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Roni Tornado

Nostra Damus, przestań

Nostra Damus, przestań chrzanić co jest normalne a co nie we Wszechświecie, bo jako człowiek masz znikomą wiedzę na ten temat. Ludzie nie znają do końca swojej planety, a Ty tu się już o Wszechświecie wypowiadasz ?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem