Izraelska armia przygotowuje się do inwazji na Syrię

Kategorie: 

Izraelscy rezerwiści w ostatnich dniach rozpoczęli przygotowania do prowadzenia różnych działań wojennych na Wzgórzach Golan – podają izraelskie media.

 

Podczas manewrów realizowano scenariusz wejścia do Syrii, tłumienia oporu wyimaginowanych czołgów i działanie pod ostrzałem rakietowym.

„Wojsko musi być gotowe na każdą ewentualność” – uważa Amir Hamoud, dowódca brygady rezerwistów.

Tymczasem arabskie media doniosły, że syryjska opozycja jest gotowa oddać Wzgórza Golan Izraelowi w zamian za interwencję w południowej Syrii. 

 

Sytuacja na granicy izraelsko - syryjskiej eskaluje się od 19 marca. Samoloty izraelskich sił powietrznych zaatakowały syryjskie wojska rządowe w odpowiedzi na rzekome ataki na patrole graniczne. W nalotach zginęło kilku Syryjczyków.


Przypomnijmy, że do 1967 roku Wzgórza Golan były częścią syryjskiej prowincji Quneitra. Izrael zajął ten teren podczas wojny sześciodniowej i stan ten utrzymuje się po dzień dzisiejszy.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Kundel zaczyna podskakiwać bo

Kundel zaczyna podskakiwać bo Assad oddał zapasy broni chemicznej a Rosja jest odcięta od Taurusu. Cóż widać pora na dyplomację atomówek i spełnienie się zapowiedzi św Jana o wypaleniu ogniem gniazda żmijowejgo, nazistowskiego plemienia.
 
 

Portret użytkownika Wojox

Wygląda to tak

Wygląda to tak ;
USA/UK/Izrael zatkali się na Syrii, wiec najlepszy sposób na kontynuację to dać zajęcie Putinowi i tak poczynili. Teraz tylko czekać aż Syria bedzie totalnie zbombardowana... i front błyskawiczny pójdzie w tę stronę. Oczywiście media bedą gloryfikować atak na Syrię..

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Co ty piszesz? Czy widziałeś

Co ty piszesz? Czy widziałeś filmy co się dzieje w Syrii, jak dzieci kobiety starcy (głównie oni) cierpią z powodu beznadziejnej reakcji całego świata??/
Jestem chyba jedyną osobą na tym forum, która widzi cierpienie niewinnych i HIPOKRYZJĘ świata, który pasjonuje się ukrainą a ucieka od tematu Syrii.
Jest mi obojętne kto- Izrael, USA, Rosja, Chiny czy Polska (mocna ironia) - zakończą to bestialstwo. Według danych wszelkich organizacji rządowych, pozarządowych i społecznych liczba ofiar (większość to te osoby wyżej wymienione) to od 110 do 125 tysięcy ludzi.
Skończcie z obłudą.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Skończ z naiwnością...

Skończ z naiwnością... "Filmy".. dobre... A moze pojedziesz tam i osoboiście zobaczysz co robia rebeliańci a własciwie płatni najemnicy...?
 Jesteś jak zwykle ograniczony i łykajacy leguminke dla bobasków
Czas skończyć z klakierami Izraela i Usa w Syrii, to tym ludziom sie polepszy...Czy nie zastanawia cię fakt, że przed "rewolucją na Bliskim Wschodzie", Kadafi a teraz Syria a i Ukraina, nie mówiło się o tyrani ani słowa?
Przeciez oczywiste się stało, że syjoniści rozpoczeli zmasowaną polityczną akcję dywersyjną w jednym tylko celu... Zdobyć złoża ropy i przybliżyć się startegicznie do Rosji..
 Czy jesteś głupcem, czy po prostu nic nie rozumiesz bo masz zmiany  patologiczne na mózgu?

Portret użytkownika Nabuchodonozor

W korei płn też nie mówi się

W korei płn też nie mówi się ani słowa o tyrani, czyżby go tam nie było?
Rozumiem że ty byłeś w Syrii i widziałeś płatnych morderców, jak zwykle wyrywasz się bezwiednie.
Przecież nie napisałem ani jednego słowa o rebeliantach i wojskach rządowych, czy rozumiesz? Mnie nie obchodzi kto tam morduje po prostu jestem przeciwny rzezi niewinnych ludzi niezależnie kto to robi, a jedynym wyjściem jakie w tej sytuacji widzę jest interwencja międzynarodowych wojsk. Rozumiesz?
Według cciebie jakie jest wyjście realne z tej sytuacji, czy ty aż tak chory jesteś że tego nie widzisz. Czy twoje zaślepienie starcze juz całkiem zgąbczyło twój ptasi móżdzek.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

O korei płn mówiło sie zawsze

O korei płn mówiło sie zawsze o tyrani... Tak sie składa, że tyrania w Korei jest funkcją nędzy i głodu w wyniku odizolowania tego państwa przez syjonistów od reszty świata. twoja czaszka wielkości włoskiego orzeszka wprost rozsadzana jest przez twój móżdżek wilkości śliwki...wgierki..
Jakie wyjście z sytuacji? Proste. Zlikwidowac państwo Izrael  i przenieśc go na Marsa... Dokoptowac do nich wszystkie obecne rządy i partie polityczne.
 Na Ziemi uspokoi się.
 Powróci EDEN

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Hehehe ale ty naiwny

Hehehe ale ty naiwny jesteś.
Korea wydaje 80% swojego budżetu na zbrojenie i ty siejesz hipokryzję i naiwnie wierzysz kimowi jakoby państwa ich blokowały. korea jak w latach 2001-2007 dostawała pomoc (żywność) to sprzedawała większość tych artykułów by móc kupować od ruskich i chinoli kałachy, wyrzutnie itd...
To ciebie zaślepia nienawiść i zawiść.
A teraz wróć do meritum i odpowiedz jak można pomóc Syrii? Jak zeprzestać mordowania dzieci, kobiet starców no jestem ciekaw jaki masz głupkowaty pomysł.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Acha... rozumiem, że ty

Acha... rozumiem, że ty kochasz tych morderców kobiet i dzieci?
 Acha... a co u ciebie znaczy słowo "zawiść"... które mnie przypisujesz?
 Że niby tym mordercom z syjonu zawistnie zazdroszczę tego procederu?
 Zastanów sie człeku nad znaczeniem epitetów którymi obarczasz innych...

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Jak mozna zakończyć konflikt

Jak mozna zakończyć konflikt w Syrii? Nie odpowiedziałeś. Cóż przerasta cie to. 
Po prostu super mln koreańczyków je szczaw i mirabelki a ty cieszysz się że kim kupuje kałachy. Nie mamy o czym beznadziejo rozmawiać.
Do ciebie idealnie pasuje "Jesteś zerem"

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Oooo. liczba "0" to

Oooo. liczba "0" to najważniejsza liczba w matematyce... Wszystkie równania matematyczne sprowadzają się do zera...  liczba zero nie oznacza nicości, tylko kompendium całej matematyki...
 Zatem czym ty jesteś? Poprostu osiołkiem bambi...
 Acha... powiedziałem jak rozwiązać globalny problem wojen na ziemi..ale do ciebie ta oczywistośc nie trafi...bo jesteś.... niczym.... buhahhaaa..

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Państwo Usrael przenieść na

Państwo Usrael przenieść na Marsa oraz wszystkie rządy i partie polityczne globalistycznych państw.
 Będzie dobrze... Jak chcesz, możesz się z nimi zabrać...
 Acha... To dobrze, że sie zbroją koreańczycy... Wyobrażasz sobie teraz Koreę gdyby nie mieli uzbrojenia nuklearnego?
 Szybko wyrosły by im pejsy ale tylko na wysokich stanowiskach...
 To państwo tylko dlatego jest suwerenne

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Mateusz ty i tak chociaz

Mateusz ty i tak chociaz symaptyzujesz z syjonistami to jesteś gojem, czyli dla nich materiałem na przeszczepy.
 Kiedy zabiora ciebie na badania i wytną ci nerke, potym płuco a w końcu serce, to nawet nie będziesz wiedział czy wygrali wojne o świat...
 krwawe resztki twojego gojowatego ciała wrzuca do pieca... A poniważ ociekasz tluszczem będziesz miał chwalebny zaszczyt zasilić CO w zydowskim domu...

Portret użytkownika Mateusz

Izrael to mieszanka

Izrael to mieszanka kulturowo-etniczna; od Żydów przez muzułmańskich arabów po chrześcijan [ormianie, europejczycy wszelkiej maści]. A w art. nie jest mowa o Żydach lecz o Izraelu - Ziemi Świętej. Amen.

Portret użytkownika darek1

Co ty chcesz od tych Żydów.

Co ty chcesz od tych Żydów. To naród , który przeszedł piekło i stara się zbudować państwo na kupie kamieni i piasku. Żyję trzydzieści lat i nigdy nikt nie nazwał mnie gojem. Natomiast z raz dziennie słyszę coś złego o Żydzie. Ale być może twoim zdaniem każdy prawdziwy Polak powinien zostać wychowany na stadionie piłkarskim.

Portret użytkownika brutal

żydzi dostają od życia to co

żydzi dostają od życia to co od niego oczekują , że to mendy i wiecznie im mało to walczą a przysłowie mówi od miecza wojujesz od miecza giniesz te gnidy mają nawet zęby złotem wypełnione , a gdzie się pojawią tam bieda i wojny .Ku.......a jeden powód tylko jeden !!!!! dlaczego mam o  nich dobrze mówić ????? 

Portret użytkownika ARTUR

Nie zauważyłeś pewnie , że AM

Nie zauważyłeś pewnie , że AM nie napisał słowa o Żydach . Jesteś zwykłym kłamcą i trollem władzy syjonistycznej pracującym przeciw Polakom . To stary numer jak świat , mówisz o syjonistach to oni krzyczą że to antysemityzm i słowa skierowane przeciw Żydom , Żydzi to porządni ludzie tak jak ci którzy przyjechali się modlić przy grobie Cadyka w Polsce a których żydowscy syjoniści chcą wcielić do armii . Czy są prześladowani , wyzywani , czy może ktoś protestuje przeciw nim , chyba nie ma takiego przypadku a gdyby nawet to na pewno byłaby syjonistyczna prowokacja .

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem