Izrael znów bombarduje Strefę Gazy, wojska gromadzą się przy granicy

Kategorie: 

Konflikt między Izraelem a Palestyną zaognia się a wszystko zaczęło się od porwania żydowskich nastolatków w zeszłym miesiącu. Dochodzi do regularnej wymiany ognia między stronami, Izrael dokonuje kolejnych bombardowań Strefy Gazy i gromadzi swoje wojska wzdłuż granicy.

 

Gdy izraelska armia odkryła ciała trzech żydowskich nastolatków, władze tego kraju oficjalnie oskarżyły Hamas o morderstwo i zapowiedziały działania odwetowe, w tym również zniszczenie tego palestyńskiego ugrupowania. Całkiem niedawno doszło jednak do podobnej sytuacji - porwany został nastolatek Mohammed Abu Khdeir a jego ciało zostało znalezione w lesie. Palestyńczycy uważają, że była to zemsta ze strony Izraela.

 

Sytuacja doprowadziła do masowych zamieszek. Palestyńczycy rzucają kamieniami w policję a Strefa Gazy regularnie prowadzi ostrzał rakietowy Izralea, który jest jednak mało skuteczny ze względu na tarcze antyrakietowe. Natomiast druga strona po raz kolejny zbombardowała Strefę Gazy a tuż przy granicy koncentrują się wojska.

 

Obecne szacunki wskazują, że wczoraj w wyniku nalotów odrzutowców i uzbrojonych dronów zginęło co najmniej 9 bojowników, którzy przynależeli do Hamasu i Fatahu. Według izraelskiej armii, w ten sposób "udało się powstrzymać kolejny atak na Izrael ze strony terrorystów".

 

Temat Izraela i Palestyny pojawia się w mediach tak często iż niektórzy zapewne przywykli już do tego typu informacji. Ten wieloletni konflikt aż do dnia dzisiejszego powoduje śmierć ludzi i nikomu najwyraźniej nie śpieszy się, aby problem został wreszcie rozwiązany.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

NAZI i ich wieczne

NAZI i ich wieczne ściemy:
 
"
Za każdym razem kiedy Izrael znajdzie się w kłopocie, jego wrogowie spieszą by mu pomóc. Albo tak mamy myśleć.
 
Szablon jest niepowtarzalny: Ameryka nalega by Izrael zamroził albo rozebrał osiedla. . . i nagle wybucha samobójcza bomba. Wspólnota międzynarodowa przypiera Izrael do ściany. . . wybucha kolejna bomba. Argentyńska wspólnota żydowska zaczyna sprzeciwiać się syjonizmowi. . . i zostają wysadzone w powietrze izraelska ambasada i Centrum Wspólnoty Żydowskiej w Buenos Aires.
 
Teraz cały świat uznaje i oklaskuje nowy koalicyjny rząd Palestyny, z udziałem nowo-pogodzonych PLA i Hamasem. Izrael się wścieka, wrzeszczy o „złych terrorystach Hamasu”. Nagle rzekomo porwani zostają trzej izraelscy nastolatkowie. Izrael obwinia Hamas, i wszczyna brutalny odwet na Zachodnim Brzegu.
 
Ale Hamas nie miał nic do zyskania, a wszystko do stracenia, żeby zorganizować taki rodzaj porwania. Jedynym beneficjentem jest Izrael, który chce zdelegalizować palestyński rząd koalicyjny. Sytuacja słusznie wrzeszczy „fałszywa flaga”!
 
Teraz okazuje się, że szef izraelskiego Mosadu faktycznie „wspomniał” o porwaniu tydzień wcześniej! W Haaretz czytamy:
Szef Mosadu przepowiada przerażająco prorocze porwanie
Dziesięć dni temu Tamir Pardo nakreślił scenariusz upiornie podobny do porwania 3 nastolatków, którzy zniknęli w czwartek na Zachodnim Brzegu.
 
Barak Ravid
Dziesięć dni temu, na rządowym spotkaniu ws. bezpieczeństwa, szef Mosadu Tamir Pardo nakreślił scenariusz upiornie podobny do porwania 3 izraelskich nastolatków, którzy zaginęli czwartkowej nocy [the kidnapping of the three Israeli teens]. . . „Co byście zrobili, gdyby za tydzień z jednego z osiedli zostały porwane trzy 14-letnie dziewczyny?” – zapytał. „Czy powiecie iż istnieje prawo, i nie uwalniamy terrorystów?”
"
 
całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dowod-porwanie-izraelskich-nastolatkow-falszywa-flaga-2014-07
 
 
A głupole płaczą nad losem biednych, ciemiężonych wiecznie bez powodu żydków....
 
...a to wszystko to tylko cyniczna, nazistowska polityka budowania wielkiego issraela na trupach arabskich autochtonów.
 
 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Ktoś kiedyś nazwał Israel

Ktoś kiedyś nazwał Israel pępkiem Świata,dlatego ,że najdrobniejsze zdarzenie,wypadek,katastrofa,zamach i inne zdarzenia nagłasniane są przez media całego świata.Ja osobiscie jestem przychylic sie do tezy stawianej przez milczącą do tej pory większość,że wspomniane państwo jest pryszczem a nawet guzem nowotworowym współczesnej cywilizacji.Państwo nieuznające prawa międzynarodowego,państwo stosujące metody eksterminacji ludności przypominające Niemcy Hitlera.Państwo ,które oplotło siecią dziennikarzy agentów główne media światowe i wreszcie zarządzające na szczęście już coraz bardziej fikcyjnym kapitałem amerykanskim.Dzięki swoim agentom,niejednokrotnie z paszportami innych państw,fundacją mediom,zdominowaniu tzw.prestizowych Uniwersytetów przez buraczaną elitę żydowską(Bauman,Milibrand itd)mogą realizowac swoje koncepcje antydekalogu,dominacji i oszustwa.Wielkim oszustwem jest prowadzona przez żydostwo tzw inżynieria finansowa mająca na celu przejęcie możliwie maksymalnie zasoby swiatowe.Kreując fikcję w rzeczywistośc (emisja pieniadza,kredyt,operacje gieldowe),przejmują realne zasoby i dobro wytworzone całych państw.W celu podtrzymania mitu rozwoju swiata w ściśłym związku z finansami kształci się grupy cymbałów zwanych ekonomistami,którzy mianowani są ekspertami,znawcami procesów gospodarczych bedących w swojej istocie zwykłym oszustwem.Bo czyż obrót pakietem akcji 100 razy w ciagu minuty daje realną wartość dodaną.Czy kreacja zapisu księgowego na koncie w postaci kredytu biorącego się znikąd jest kreacją dobra wytworzonego?Niestety w tym ostatnim przypadku jest to zezwolenie na zabranie komuś czegoś realnie wytworzonego za co oddający dostanie w zamian kolejny zapis księgowy na swoim koncie nie zawsze uwzględniający rzeczywistą wartośc oddanego towaru.Widac wyrażnie ,ze wszystko ,obrót i działalność gospodarcza oparta jest na fikcji na uznaniowoś
ci zarządzających.Bo czy można na przykład  uznać szwaczki  z Bangladeszu za mało wydajne i płacic im jednego dolara za dwunastogodzinny dzień pracy.Czy również my Polacy pracujący niejednokrotnie po 60 godzin tygodniowo zarabiamy 4 krotnie mniej niż Niemcy,którzy maja niższą wydajność?I zaraz pojawia się wspomniany już kształcony cymbał w goownych mediach i tłumaczy nam "bydłu" ,że jesteśmy w błędzie przez pie...ną niską produktywność.Wracając jednakże do artykułu ,należałoby po prostu nazwać działania Israela planową eksterminacją Palestyńczyków,przesiedlaniem ich do ghett,które coraz bardziej przypominają już obozy.Cywilizacja wróci do normalności po odrzuceniu i odsunięciu ludzi Israela od mediów ,finansów i polityki.Dziękujemy wam za wasze Shalom za waszą swoistą drogę pojmowania rozwoju ludzkości.Kto was wybrał nie wiem.Pewno byly to wybory sfałszowane podobnie jak wasze tamudyczne inspiracje.Salem alejkum

Portret użytkownika ojeju...

Co za perfidia żydów... 

Co za perfidia żydów...  Akurat Palestyńczycy by porywali "dwóch żydowskich nastolatków"... Śmiechu warte... To ofiara złożona przez żydów dla swojego krwiopijnego jahve.
Wybrali tych nastolatków, którzy nie chcieli służyć w armii zbrodniczego syjonu.
 Wiec perfidnie złożyli  dzieciaków  w krwawej ofierze, przy okazji wzbudzając oburzenie w naiwnych narodach Europy i całego świata...
 Ale my, kłamliwe syjońskie świnie znamy waszą perfidię i podłe metody i nie damy się oszukać.

Portret użytkownika polakk

Misja MFW nie rozumie, co

Misja MFW nie rozumie, co dzieje się w gospodarce kraju, więc pobyt w Kijowie, a negocjacje w sprawie przydziału drugiej transzy kredytu przedłużony do 09 lipca.

Prawdopodobnie wiadomości dziś i wywołał panikę, wyciekły do ​​prasy ukraińskiej. Operacja przewiduje awarię i moc porażkę.

Wyniki i przebieg tych negocjacji zależy od losu dużej Donbasu krwi. W ciągu następnych dwóch dni możemy się spodziewać dalszych okrucieństwo Punishery którzy potrzebują dowodów ich działalności.

Tymczasem Reuters prawo stwierdza, że ​​gospodarka Ukrainy rozpada. Obywateli Ukrainy, które doświadczyły ciężar reform podjętych na polecenie wierzycieli.

W kwietniu, MFW ogłosił dwuletni przyznania jej kredytu z 17000000000 dolarów, wkrótce po tym został wymieniony pierwszą transzę - 3,2 miliardów dolarów w MFW ułaskawienie dla drugiej transzy wyjaśnić szybko zmieniającej się sytuacji w kraju oraz potrzebę omówienia z rządem wiele pytań.

Ministerstwo Finansów Ukrainy w ubiegłym tygodniu poinformował, że misja analizę wykonania budżetu państwa w okresie styczeń-maj i jej perspektywy przed końcem roku. Budżetu państwa na 2014 r. został zatwierdzony w oczekiwaniu na spadek PKB o 3%, po wzroście w 2013 roku zerowego. Tymczasem według szacunków MFW, spadek może wynosić 5%, a prognozy Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju - 7%.

I to by było na tyle???

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Izrael jest siłą z którą

Izrael jest siłą z którą trzeba się liczyć. Nie pie**olą się z nikim, nie bawią w polityczną poprawność czy lizanie dupy komukolwiek (w tym usa bo większość szych w usa to żydzi). Nie uznają kompromisu. Europa powinna brać z nich przykład póki jeszcze ma na to czas. Smutna rzeczywistość.

Portret użytkownika koń który mówi

Zero kompromisów ze zwykłymi

Zero kompromisów ze zwykłymi złodziejami, kłamcami, zbrodniarzami, faszystami i rasistami. Zero szacunku i uznania dla ludzi którzy nie szanują praw człowieka i pokazują to na każdym kroku. To są potwory w ludzkiej skórze, a nie ludzie.

Portret użytkownika Zenek :)

Dlatego Europa z nimi też się

Dlatego Europa z nimi też się nie powinna pier**lić, inajpier profilaktycznie ze 3 atomówki zasponsorować a potem wyłapać tych jacy byli na misjach terrorystycznych poza iSSraelem i się wojny skończą, i lichwa, i gwałty i cała sodomicka reszta. Jak ręką odjął.
 
Dokładnie jak to było 34oo lat temu jak ich odparował ZBAWICIEL i kilakset lat był spokój od żydów.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem