Islamskie Państwo może zagrozić mieszkańcom Wielkiej Brytanii, ostrzega David Cameron

Kategorie: 

Powstałe na Bliskim Wschodzie Islamskie Państwo jest coraz potężniejsze, jego zwolennicy są niemal na całym świecie i kolejne ugrupowania deklarują swoją wierność. Według premiera Davida Camerona, jeśli kalifat urośnie w siłę, Wielka Brytania i cała Europa będzie zagrożona.

 

Nie od dziś wiadomo, że w Wielkiej Brytanii prowadzona jest rekrutacja osób, które chcą przejść na Islam, dołączyć do Islamskiego Państwa funkcjonujego obecnie na terenie Syrii i Iraku oraz podjąć się walki o poszerzanie granic kalifatu. Po sieci od pewnego czasu krąży mapa, która ma przedstawiać cel radykalnych Sunnitów, jakim jest przejęcie znacznych terenów Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej a nawet części Europy.

 

Sympatycy radykalnego ugrupowania znajdują się głównie w zachodniej i środkowej części Europy, szczególnie w Hiszpanii, Francji i w Wielkiej Brytanii. Premier David Cameron powiedział, że jego kraj powinien użyć zarówno dyplomacji jak i siły militarnej aby zapobiec dalszej rekrutacji do Islamskiego Państwa i pokonać organizację. Stwierdził również, że jeśli ktoś będzie próbował rekrutować Brytyjczyków lub będzie poruszał się po kraju z charakterystyczną czarną flagą, to powinien zostać aresztowany.

 

Władze Wielkiej Brytanii krytykowane są za brak podejmowania konkretnych decyzji w kwestii islamskiego ekstremizmu. David Cameron uważa, że kraj nie powinien wysyłać wojsk lądowych do Iraku na wojnę, a zamiast tego, powinien zadbać o własne bezpieczeństwo. Wcześniej Brytyjczycy postanowili wysyłać pomoc ludziom poszkodowanym przez wojnę a ostatnio rozważa się dozbrajanie Kurdów.

 

 

Źródło: The Sunday Telegraph

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jaron22

mam tylko jedno zmartwienie

mam tylko jedno zmartwienie jeśli chodzi o dozbrajanie kurdów. Obecnie faktycznie jest to jedyne rozsądne rozwiazanie. Jednak gdy udałoby siępokonać islamistów z ISILu, to oni przecież wykorzystają tą broń do odzyskania niepodległości. PKK przecież od zawsze chce uzyskać na terenach obecnego Iraku, Turcji i Iranu Utworzyć niepodległe państwo. Kto wie czy za parę lat Ameyrakanie nie zaczną bombardować Kurdów, tak jak to się  stało gdy Mudżahedini w Afganistanie dozbrajani przez USA pokonali Rosjan, a potem zamienili się w radykałów i postanowili ustanowić w  Afganistanie Taliban.

Portret użytkownika 8

RELIGIE są dla

RELIGIE są dla słabych,naiwnych,nie mogących żyć samemu ludzi,którzy podświadomie chcą być "sterowani" w ten sposób,dzięki temu że mam je gdzieś("lekko pisząc")jestem z 50% bardziej wolnym człowiekiem od ciebie,ciebie i ciebie,to piękne bajeczki,ale ciągle bajeczki,wiadomo s-f od zawsze w modzie.Piszę to świadomie i jestem świadomie szczęśliwy z tego powodu Smile pozdrawiam "atei100ów" chociaż z tym też się nie utożsamiam.

Portret użytkownika maniakDVD

Według Nostradamusa  III

Według Nostradamusa  III wojna światowa będzie poprzedzona n/w wydarzeniami: 
1. Dekadą superterroryzmu półksiężyca i zielonego sztandaru oraz olbrzymich katastrof naturalnych wywołanymi - uwaga - działalnością gospodarczą człowieka! Już to widać
2. Rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie Wielkiego Amanta i Rozpustnika. Nie mam pojęcia, to teraz dzieje się we Włoszech. Może wy się orientujecie?
3. Wojną domową we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa. Bardzo, ale to bardzo możliwe, widać po opiniach białych z Francji choćby na YT (coraz więcej osób nie boi się mówić o wrogości wobec licznych cudzodziemców)
4. Wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch młodych współrządców, tj. wojną młodego niedźwiedzia z młodym tygrysem. Choćby w Ukrainie, dobrze widać, że toczy się tam walka o władzę.
5. Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę. No niewiadomo, co ten rudzielec będzie kombinował, jak już zdobędzie władzę.
6. Zajęcie przez Chiny Tajwanu (w wyniku porozumienia z Afrykaninem) i wysłanie wojsk chińskich na Ruś w celu pomocy młodemu niedźwiedziowi. Uległy Bambo u władzy w USA
7. Wojna Talibanu (skąd wiedział) z Persją (obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce. Islamskie Państwo
8. II wojna domowa w Ameryce, którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską (ma rozpocząć się na kilka miesięcy przed wybuchem III wojny światowej po kilkunastoletnim kryzysie gospodarczym). Teraz słyszy się o protestach i ogłoszeniu stanu wyjątkowego w jakimś mieście w USA
9. Nagły wybuch III wojny rozpoczęty uderzeniem Talibanu na Egipt i Turcję, a Chin na Rosję. 
 
A do 9 punktu: 
"Twórca zła wszelkiego począwszy od roku Świętej Liturgii, 
Ukryje swoją postać w górach śnieżnej Azji, 
Potwór okrutny i bezlitosny modły będzie odprawiał w nocy przy świetle półksiężyca, Aż wszystkich wrogów swoich wytraci od broni zdobycznej na swoich współbraciach. " Nie jest nowością to, że broń państwa Islamskiego jest zdobyczna.
 
"Obali słabego władcę w państwie nad Indusem, gdzie kiedyś Macedończyk ustalił swoje granice, 
A jej mieszkańcy ogłoszą go kalifem państwa Wielkiego Talibanu, 
Wielką armię utworzy o 5 milionach głów, a znakiem żołnierzy będzie czerwony turban Mahometa, Począwszy od roku '607 liturgii jego nowej ery."
 
"W złotym pałacu u stóp niebotycznej góry ogłoszą go Wielkim Mahdim i Nowym Mesjaszem, W czasie wielkich uczt przełamie nogą w pół przyniesiony mu krzyż, a w dłoniach zgniecie gwiazdę Dawida, 
Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego zwycięskiemu pochodowi, 
Wojna! Wojna! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu." Nie ma co tłumaczyć...
 
I teraz co ciekawsze:
"Trwóżcie się bo złodziej Wojny w nocy Was zaskoczy, a u wszystkich będzie biała krew i czyraki, Zawrze tajny układ ze Smokiem Azji, a obok niego będzie widoczny znak Wielkiego Wielbłąda. Ostrzegam cię wieki kraju Słowianina, bo ciebie pierwszy wysmaga ciężki bicz Mahometa, 
A nim coś poczną twoi osłabieni przywódcy w 3 tygodnie wasz kraj będzie lizał stopy przywódcy." Jak na dłoni, Rosja chce nas przekonać, że Chiny stoją u jej boku, a według Nostradamusa Chiny Rosję zdradzą, zresztą nie od teraz wiadomo, że Chińczycy mają chrapkę na bogate w surowce tereny Rosji (popatrzcie, jak szybko te tereny są zasiedlane przez Chinczyków)
 
"Niech wielki kraj Słowianina się szykuje, bo pierwszy będzie cierpiał, 
Kiedy knuty islamskie biczować będą jego ciało, 
Wszędzie w Azji zapanuje duch walki, by zemścić się na białych, 
Gryfonie, wzmacniaj swoje armie nim Słoń i Wielbłąd przekroczą i twój rubikon!"
 
"Germanio przeklęta i znów zdradziłaś Francję! - podziw całej Europy! 
Bo pod twoim wpływem przywódcy gadają, gdy walą się wewnątrz mury chrześcijaństwa, 
Po wielkim grzybie, w jego strasznym ogniu, gdy spali się cała jej armia, 
Haniebny pakt w mieście Mahometa będzie podpisany za namową twoją. "
 
"W Jerozolimie wieczny pokój zawrą synowie Izmaela i Izaaka, 
Odtąd w jednym kraju mają żyć i Arab i Żyd dla wiecznej chwały i pokoju. Następnego dnia o wczesnym poranku wielkie armie wkroczą na ziemie Tamerlana, Po ich zdobyciu otworzą się bramy Europy."
 
Jeszcze kilka lat temu część z tego mogła się wydawać śmieszna, ale teraz sytuacja rozwija się tak szybko...
 
Z tego co pamiętam to te fragmenty mam od jakiegoś fana Nostradamusa, który swój wolny czas poświęcał na analizę jego Centurii, Mnóstwo materiału od niego (które publikował na jakimś forum) mam na dysku.
 

Portret użytkownika darek1

U nas na szczęście nie będzie

U nas na szczęście nie będzie tego problemu co na wyspach. U nas każdy przyjeżdżający arab nie biorąc się od razu za robotę w szybkim czasie umrze z głodu. Nie będzie myślał jak tu zorganizować dżihad tylko jak związać koniec z końcem w tym kraju.

Portret użytkownika achiles38

ISIS Jest po to stworzone by

ISIS Jest po to stworzone by w razie potrzeby potrząsnąć niepokornymi krajami, a właściwie obecnymi danego kraju władzami. Jak się np. niemcy wyłamią z obecnej polityki WIELKIEGO BRATA,  to zaraz pojawi się w Niemczech jakiś spory zamach TERRORYSTYCZNY,  na początek może mały w ramach ostrzeżenia, ale jak nie poskutkuje będzie duży. Dodatkowo będzie to też dyscyplinująco oddziałowywać miało na niepokorne społeczeństwa w Europie i na całym świecie, jak się danemu SPOŁECZEŃSTWU coś z obecnie narzucanych im nakazów, lub rozkazów, nie spodoba, wówczas zamach i społeczeństwo znowu pod miotłą cicho będzie siedziało. Oczywiście dominacja na Bliskim i w późniejszym czasie na Dalekim Wschodzie też ma ten nowy twór zapewniać i żyrować, dla dużego i małego WIELKIEGO BRATA.  Słowem ten stwór ma trzymać wszystkich niepokornych za jaja i dlatego udają jedynie, że chcą coś z tym zrobić, bo gdyby chcieli, to bez problemu by zrobili, skoro sami to stworzyli !!!

Portret użytkownika nn

Tak, ale nie tylko. Odpowiem

Tak, ale nie tylko.
Odpowiem na"ak się np. niemcy wyłamią z obecnej polityki WIELKIEGO BRATA,  to zaraz pojawi się w Niemczech jakiś spory zamach TERRORYSTYCZNY,  na początek może mały w ramach ostrzeżenia, " - Berlin, jakiś targ, może to dworzec.
I pytanie: Jak brzmi siedem najczęściej ostatnio nadawanych chłopcom imion w Brukseli?
 
 
 

nn

Portret użytkownika Wojox

Żyję w kraju Camerona i widzę

Żyję w kraju Camerona i widzę co się dzieje. Wszystko od lat wyglada jakby UK stwarzała problem, tzn. że są bardzo "gościnni" zwłaszcza dla ludzi z Pakistanu i Indii oraz podobnych islamskich nacji. Obecnie jeszcze "ciasto" słabo urosło, może dali za mało katalizatora. Mieszanka w UK została przygotowana specjalnie z rozmysłem. Teraz potrzeba zapalnika i bum.. , cała Anglia będzie przypominać to co mamy na bliskim wschodzie.
 
Zaznaczam że David Icke pisze o tym od dawna i jego słynna teza : "problem-reaction-solution" działa non stop. UK celowo zagnieździła w swoim kraju Islamistów aby teraz zaproponować -reaction- a następnie solution....
Ciekawie to planują wypełnić biblijne proroctwo czasów końca ale biorąc je dosłownie/literalnie. Dlatego utworzono państwo Izrael i teraz to się dzieje w związku z nim. Natomiast biblijne proroctwo dodyczy symbolicznego Jeruzalem i symbolicznego narodu Izraelskiego. Na pewno Bóg się nie ujmie za tymi mordercami. Odrzucił ich po śmierci Jezusa dobitnie to potwierdzając kiedy ze świątyni nie został "kamień na kamieniu".
 
Synagoga Szatana przejęła wszystkie zabawki po starej kulturze żydowskiej i mataczy proroctwami, prowokując Boga lub wystawiając go na próbę. Marny ich los....

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika g2marcin

W każdej stronie świata rodzi

W każdej stronie świata rodzi się coraz mniejszy lub większy konflikt. Szykuje się następna wojna światowa i każdy chyba co się interesuje tym co dzieje się na świecie nie zaprzeczy. Mam nadzieje tylko, że tym razem jak najmniej dotknie Polskę, ale patrząc na naszych polityków to czarno to widzę. 

Portret użytkownika saturas13

przychodzi czas zapłaty za

przychodzi czas zapłaty za zdrady jakiej francja i anglia dopuściła się w 39,kiedyś to Polacy ze strachem patrzyli na nadchodżące niemieckie wojska i z nadzieją w niebo wypatrując sojuszników którzy obiecali stanąc u boku Polaków w godzinie niebezpieczeństwa Historia zatacza  koło a egzystencja wyrówna krzywdy wyrządzone nam przez nich.Zapłacą za to jak potraktowali Polskich żołnierzy,wypędzając ich w nagrodę że polską piersią bronili ich domu.jaką miarą mierzyli taką im zostanie odmierzone.

Portret użytkownika jj

jedno i drugie gowno panie

jedno i drugie gowno panie kon. roznica jest tylko taka ze syjonki wykoncza cie ekonomicznie, a te debile ze szmatami na glowie obetna ci baniak.
 
religia powinna byc kompletnie zmieciona z tej ziemi. ile juz istnien ludzkich pochlonely te chore ideologie? miliony? setki milionow przez ostanie pareset lat? od inkwizicji, po skladanie ofiar, teraz ten przyglupy ze swoja "swieta ksiazka" lataja po swiecie i podrzynaja gardla.
a najlepsze w tym wszystkim jest to:
WSZYSCY, WSZYSCY RELIGJNI WARIACI ROBIA TO WSZYSTKO ZEBY CZCIC BOGA!!! BOGA STWORCE WSZYSTKIEGO, BOGA NIEOMYLNEGO, KOCHAJACEGO NAS WSZYSTKICH JEDNAKOWO...
 
dobre co?  Bog ma swietne poczucie humoru-jezeli stworzyl wszystko, to musial tez stworzyc tych relgijnych debili-prawda? oni zas, zabijaja w jego imieniu ( Allah, Jezus, Budda-nie ma roznicy jakie imie), zabijaja innych zeby czcic milosiernego stworce...
On ich stworzyl, zeby niszczyly bestialsko inne jego stworzenia, wszystko w jego imieniu-moze ktos mi powie gdzie jest w tym sens?
czy to bog krwi i smierci? po co stwarzal tych ktorym zabiera szybko zycie z reki wariata allahu-akbar? 
wyglada na to, ze dobrze sie bawi-stworzyl nas wszystkich tu, bez wyjatku, zebysmy sie nawzajem wymordowali...jakos srednio mi ten obrazek pasuje to milosci, milosierdzia i milowania blizniego...co to, bzdury ktore wymyslil czlowiek?
a on siedzi sobie gdzies i patrzy, krew plynie jak rzeka...a my dalej stawiamy budowle ku czci jego milosci...
to wszystko, to jakas paranoja. brak slow.
amen
 

Portret użytkownika koń który mówi

Owszem. Ale skoro już są te

Owszem. Ale skoro już są te religie to jednak bliżej mi do islamu niż judaizmu. A że obie pochodzą nie od Boga tylko narodu wysranego to już inna sprawa i nie musisz mi tego tłumaczyć.
Czy islamiści walczą o dobra doczesne? Otaczają się złotem? Pchają do władzy? Otwierają banki? Mordują dla kasy i wykańczają ekonomicznie ludzi? A może nazywają nie-islamistów zwierzętami? Nie. Oni jedynie dzielą fanatycznie ludzi na wiernych i niewiernych. Jesteś z nimi, wyznajesz ich światopogląd to skoczą za tobą w ogień. I w samym tym fakcie nie widzę niczego złego.
Jeśli zaś chodzi o motyw pedofilii w islamie to jest to bzdura. Owszem możliwe są śluby dzieci z dorosłymi mężczyznami, ale ten mężczyzna nie ma prawa tknąć dziecka do pewnego wieku. Dziewczynka ma się do niego przywiązać, aby być dobrą żoną. Często także jest to szansa dla dzieci z biednych rodzin, które przy takim ojcu/mężu mają szansę na edukację i normalne życie. Media natomiast robią co mogą, żeby to ukazać jednostronnie wyciągając jakąś patologię na światło dzienne. To trochę jak pokazywanie w TV rodziny z problemem alkoholowym i wmawianie wszystkim, że każda rodzina tak wygląda.
Prawdziwa pedofilia jest w talmudzie. Polecam lekturę.

Portret użytkownika jj

panie kon, to nie jest zabieg

panie kon, to nie jest zabieg debila Busha-tzw "wybor bez wyboru" albo jestes z nami albo z terrorystami, albo judaizm albo islam. kazda z tych umyslowych paranoi zawiera elementy choroby psychicznej. 
Twoja nienawisc do pejsow jest gotowa sklonic cie do barbazynskiego kretynizmu jakim jest ten cholerny islam, czy dzuma jest lepsza od cholery? U szmatoglowych masz jedna zalete-kipniesz blyskawicznie, nie bedziesz musial pracowac do smierci, to prawda, ale pomysl, czy naprawde wszyscy maja do dupy? ile jest ludzi ktorzy mimo tego syfu-maja calkiem fajne zycie? ja znam osobiscie bardzo wielu.
ilu ludzi o innych pogladach cieszy sie sloncem rano-tam gdzie te po**by allahu akbar opanowali-zero, trudno sie cieszyc zyciem bez glowy, wiec nie pitol mi ze islam to ucieczka od judaizmu, to sa obie chore ideologie.
 
na temat pedofili w islamie, nie chce sie tu rozpisywac, nie wiem czemu nawiazujesz do tego. te z**by z brodami czcza swojego proroka-ktory poslubil 9 letnia dziewczynke (niektore zrodla mowia ze 6 letnia), to chyba wszystko wyjasnia na temat pedofili prawda? chyba ze chcesz polemizowac na temat honorewgo zachowania tych po**bow i nie tykania dziecka do pelnoletnosci-to bedzie bardzo krotka rozmowa. 
wlacz youtube, poszukaj filmikow kobiet-dzieci ktore uciekly z tego szamba, potem wroc tu i pogadamy. 
 
jestesmy wszyscy w dupie, nawet jak mamy inne poglady teraz, Pike zorganizowal juz turne brodatych przez caly swiat, zachod uzbroil, religia wyprala banie. za kilka lat-i tu jestem bardzo optymistyczny-beda w polsce, wiec radzilbym juz zapuszczac brode, zapomniec o schabowych, albo-co ja popieram, nauczyc sie obchodzic z bronia i sie zorganizowac, bo inaczej-glowa spadnie.

Portret użytkownika danielov

Mieszkam w Anglii o lat 7 ,

Mieszkam w Anglii o lat 7 ,  I powiem wam, że ja to jeszcze mieszkam na wsi ale ludzie co mieszkają w Londynie w co niektórych dzielnicach głoszą że ci islamiści to potrafią zablokowac nawet cały chodnik bo jakiś tam klęczy przed meczetem się modli do allaha i jego rodacy ( ochroniarze) nie pozwolą nikomu  przejść. Do tego ubierz się w krótkie spodenki i wyjdz w obcisłej bluzeczce to jak nie umiesz szybko biegac już po tobie. 
Tu w Anglii a w szczególności w Londynie z pewnością są chętni do terroru, wystarczy tylko iskra. Do tego słyszeliście o tych ulotkach w zeszłym tygodniu w Londynie głoszących że kalifat został ustanowiony w Syrii i iraku i nawołują do wsparcia ISIS. To jest dopiero przegięcie! Policja powinna ich ścigać jak dealerów narkotyków a mnie się wciąż wydaje że oni przymykają na wszystko oko aż się obudzą i bedzie za pózno. 
Dwa lata temu wandale podpalili część londynu a policja zaczęła używać gumowych kul po 4 dniach. Nie czuję się z tego powodu bezpiecznie w tym kraju. 
 

Portret użytkownika Pytia

Ja również nie czuję się

Ja również nie czuję się bezpiecznie, ale na Bałkanach. Chodzą pogłoski w serbskich mediach, że po Iraku i Syrii, ISIS ma zamiar rozpocząć dżihad na Bałkanach, a mianowicie z Kosova i Bośni chcą zacząć zemstę na Serbach. Trzeba pakować walizeczki i wracać do Polski. web-tribune.com/spektar/ekstremni-islamisti-dosli-su-na-balkan

Portret użytkownika Pytia

Ja również nie czuję się

Ja również nie czuję się bezpiecznie, ale na Bałkanach. Chodzą pogłoski w serbskich mediach, że po Iraku i Syrii, ISIS ma zamiar rozpocząć dżihad na Bałkanach, a mianowicie z Kosova i Bośni chcą zacząć zemstę na Serbach. Trzeba pakować walizeczki i wracać do Polski.

web-tribune.com/spektar/ekstremni-islamisti-dosli-su-na-balkan

Portret użytkownika MARGO

danielov napisał: Mieszkam w

danielov wrote:

Mieszkam w Anglii o lat 7...,   Nie czuję się z tego powodu bezpiecznie w tym kraju.

____________________
Może więc zastosował byś rady, jakie pozostawili dla Rodaków polscy wizjonerzy, min:
"...Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie"... - o. Klimyszko
 
"Kto z Polaków nie wróci na czas do Ojczyzny, to na obczyźnie zginie, najwięcej w Niemczech. Podobnie Polacy w USA będą szybko wracać do kraju, bo tam poczują głód" - Marian Węcławek
 
Po Zdrówka
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika MARGO

P.WALKER napisał: niech

P.WALKER wrote:
niech lepiej oddaje pieniądze za bitwe o anglie.

_______________________________
Pieniądze, w świecie, w którym przyszło nam żyć to ważna rzecz, bo tak zostaliśmy nauczeni i zaprogramowani...,  nie jest to jednak antidotum na choroby, na jakie obecnie zapadają ludzie: - zdziczenie obyczajów, - brak szacunku dla innych, -  wszechobecna niemal wrogość, zazdrość czy zawiść ...
W naszych zatwardziałych sercach nie ma już miejsca na życzliwość, współodczuwanie, pokorę, szlachetność, etc...ale...
Wszystko jeszcze możemy zmienić, zależy to tylko od nas samych
Po zdrówka

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika An Ty

Angelusie do wiekszosci

Angelusie do wiekszosci Twoich postow daje plus,tym razem wstrzymam sie ,choc sie nie zgadzam z tym co napisales. Gdyby Isis mial byc przeciwwaga dla syjonizmu to juz dawno Israhell trzasl by gaciami,a tak nie jest poniewaz to oni wraz z CIA stoja za utworzeniem tego ugrupowania, i jak do tej pory wspierali ich logistycznie,finansowo i militarnie. Prawdziwi muzulmanie odcinaja sie od nich i nie chca miec z tym nic wpolnego. Przypomina to sytuacje z Talibami zbrojonymi przez tzw.zachod,ktorzy pozniej stali sie wrogiem  walki w Afganistanie  trwaja do tej pory

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem