Irańska telewizja wyemitowała animację przedstawiającą atak rakietowy na Izrael

Kategorie: 

W państwowej irańskiej telewizji pojawiła się ostatnio szokująca animacja komputerowa pokazująca start irańskich rakiet i skierowanych w stronę Izraela. Jest to przedstawione, jako ewentualny kontratak w odpowiedzi na napaść z tego kraju. Całość ma w

 

Film przedstawiał atak na miasta Tel Awiw i Dimona. Widać coś jakby przezroczyste kopuły systemu Iron Dome, który udowodnił przydatność podczas niedawnych ostrzałów rakietowych ze Strefy Gazy. Irańczycy dają do zrozumienia, że mają dużo rakiet i wiedzą, że system wszystkich nie unieszkodliwi.

 

Potem wskazywane są cele ataków, w tym lotnisko Ben Guriona, ośrodek atomowy Dimona, gdzie powstają izraelskie bomby atomowe. Nagranie zmontowano tak, aby odstraszać ewentualnych agresorów. Iran ma powody do obaw, bo Izrael jest tak zwanym "twardym graczem" w regionie i słynie z dokonywania ataków zwanych prewencyjnymi.

 

Wcześniej Izrael bombardował już obiekty jądrowe Iraku, Syrii, więc można zakładać, że spróbują zaatakować w Iranie. Nie widać, aby Amerykanie byli skorzy do walki w Iranie. Trwa raczej pośpieszna robotyzacja armii i doskonalenie zabójczych dronów bezzałogowych. Izrael w pewnym momencie może spróbować ostatecznie pogrzebać próby uzyskania broni jądrowej przez Iran. Ten film jest odpowiedzią na to jak mogłaby wtedy wyglądać odpowiedź Teheranu.

 

Jak widać Iran stawia na ilość. Mają całkiem niezły arsenał rakietowy. Od malutkich rakiet Oghab o zasięgu 45 km po największe  Ghadr-1 Shahab 3 i Sejll, które mogą pokonać dystans 2000 km. W zasięgu rakiet z Iranu znajdują się kraje tak różne jak Indie, Rosja, Irak, Turcja, Egipt i wiele innych. W filmie widać, że rakiety miałyby raczej konwencjonalne głowice, ale zdolność dotarcia do celu byłaby już wystarczającym zagrożeniem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika antysocjalista

Jasne, że zależy - żydom. Na

Jasne, że zależy - żydom. Na przestrzeni dziejów nie raz dostali batem po grzbiecie ale niczego ich to nie nauczyło. Tłukli ich rzymianie, tlukł ich hitler i inni no ale ... kiedyś nie będa mieli tyle szczęścia i ktoś ich wytnie w pień. Polsce i Polakom takę wystarczająco krzywdy wyrządzili abyśmy nie pałali do tych faszystów z Izraela sympatią.

Portret użytkownika SurvivorMan

Przedstawiasz fakty... Ale

Przedstawiasz fakty... Ale szkoda Twojego wysiłku... Prawie nikt na tym forum nie ma zamiaru przyjmować do wiadomości, że największym obecnie zagrożeniem dla świata, są muzułmanie i ich ekspansywne działania! Każdy biadoli "żyd to, żyd tamto...", a którejś niedzieli ubierze gajorek, wyruszy na mszę do kościoła, a tu zamiast dzwonów Imam będzie darł ryja!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Pierun

Dla jasności, ponieważ

Dla jasności, ponieważ odnoszę wrażenie, że autor "admin" kim kolwiek jest zapomniał dodać w tytule jedengo lecz za to bardzo ważnego słowa, którym jest KONTR- atak.  Czym jest kontratak prawie wszyscy wiemy, ale żeby wszystko było jasne przypomnijmy sobie jakie ma cele tego typu strategia obronna. 
Celem kontrataku może być:

 • rozbicie zatrzymanych sił przeciwnika i odzyskanie utraconego terenu,
 • rozbicie przeciwnika, odzyskanie rejonu kluczowego i umocnienie opanowanej rubieży w gotowości do odparcia ponownego ataku przeciwnika,
 • uderzenie w takie miejsce zgrupowania uderzeniowego przeciwnika, aby zablokować i zniszczyć jego urządzenia logistyczne.

Wykonanie kontrataku jest nieuzasadnione wtedy, gdy prognozowane straty własne nie zrekompensują osiągniętego sukcesu. Kontrataki są konieczne wówczas, gdy należy odzyskać utraconyteren oraz utrzymać rejony kluczowe. Obrońca powinien wszelkimi sposobami dążyć do przejęcia inicjatywy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Lubię czytać artykuły tutaj zamieszczane, ale uważam, że lepiej byłoby dla wszystkich, gdyby czytelnicy mieli prawo sami wyciągać wnioski, a nie jedynie mielić mocno z kontrowane poglądy miłościwie panujących.

Odnośnik do artykułu, z którego treść została zaczerpnięta znajdziecie pańśtwo tutaj na tej o to stronie:
http://www.iransview.com/iranian-tv-airs-simulation-counter-attack-israel-video/1422/

Serdecznie pozdrawiam!

 

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Kiepskie te tekstury. A tak

Kiepskie te tekstury. A tak swoją drogą dlaczego użyliście słowa szokujący ???. Kiedy hamerykańcy bombardowali Irak to używaliście słowa perfekcyjne, chirurgiczne uderzenie rakietowe a tu od razu szokujące. Może lepiej brzmiałoby: animacja ataku rakietowego na Irahell...
 
P.S. wchodzimy w przeglądarkę, wpisujemy farazę wielki izrael i oglądamy mapy - wszystko w tym teamcie...

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy mi się wydaję, czy Iran

Czy mi się wydaję, czy Iran to ostatnie państwo na bliskim wschodzie  mogące zagrozić  Żydkom? Syria- wojna domowa, Afganistan- wojna z Talibami, Egipt- wojna domowa, Libia- wojna domowa, Liban- problemy wewnętrzne i nie oficjalna pomoc wojskom Syryjskim inne miejsze kraje arabskie też problemy a Iran? Chyba jeszcze tam się nic nie dzieje? No to kwestia paru miesięcy i  też coś się wydarzy. Syjoniści swoją drogą z ich wspaniałym MOSAD-em potrafią nieźle namięszać w regionie hehe Szczesliwy

Portret użytkownika mateusz

Co niektórzy chcieli by tego

Co niektórzy chcieli by tego ataku na Izrael. Polacy już całkowicie zapomnieli, a właściwie się pogubili w faktach zapominając, że  dla większości Polaków Izrael to ziemia święta. I tak Polacy chcą zaghłady najbardziej dla nich samych, świętego miejsca na świecie. Polaczki przywykli do bycia dwulicowcami. Wolą  du*ę lizać amerykanom i niemcom i narzekać jacy to Żydz[i Rosjanie] i są źli.  Zachowujecie się czasami jak narzekający nieudacznicy, zwalający całą winę za swoje nieudacznictwo na te nacje. Nie zapomnijcie, że skoro jesteście [po części] Katolikami-chrześcijanami to jesteście też Żydami. Bo nawet największy półmuzg w PL wie, że chrześcijaństwo to odłam judaizmu, idioci. amen.

Portret użytkownika Zenek

Dla Polaków święta to jest

Dla Polaków święta to jest Łysa Góra czy Ślęża.
 
Dla polactwa po kato-lobotomii "swięte" może być nawet gówno po mojrzeszu. I tak są golemami bez serca czy jak to w bibli było "naczyniami obrzydliwości żydowskiej".

Portret użytkownika xx

Takie sranie w

Takie sranie w banie.
Amerykańcom wolno robić manewry przy granicach Korei i innych państw.
Ruskim wolno robić manewry przy naszych granicach.
To dlaczego Iran nie może sobie robić manewrów, czy też symulacji.
Co jakieś święte krowy czy co?

Portret użytkownika SurvivorMan

Amerykanie robią manewry,

Amerykanie robią manewry, KRLD jest oburzona! KRLD robi manewry, Korea Pd. jest oburzona! Rosja robi manewry, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia są oburzone! Iran robi manewry, Izrael jest oburzony... Nie widzę różnicy! Manewry wojskowe wroga, zawsze będą odbijać się echem...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Zenek

" ZU jest również chemicznie

"
ZU jest również chemicznie toksyczny i powoduje dalekosiężne zatrucie żywego organizmu i fatalne w skutkach konsekwencje. Skażenie ZU jest szalenie groźniejsze niż zatrucie metalami ciężkimi. Miliony radioaktywnych cząstek przy jego spaleniu są tak małe ze przenikają swobodnie i bez żadnego problemu przez filtry masek gazowych.
 
Więc niechaj nie sadzą wielcy że jest tak cacy ci co tego rodzaju broni używają.
 
Leonard Dietz, amerykański fizyk jądrowy, skwitował to tak:
 
Wojna w zatoce była najbardziej toksyczną wojną w historii ludzkości ”
od 1991 kiedy Bush Senior rozpoczął pierwszą wojnę w Zatoce Perskiej 10 razy zwiększyły się w tym rejonie świata deformacje okołoporodowe .
 
Amerykanie przyznali się zw w wojnie w zatoce z 1991 roku użyli 320 ton ZU. Zaś holenderska charytatywna instytucja LAKA szacuje ze liczba ta bliższa jest 800 tonom ZU.
Tak naprawdę dopiero kilkakrotne przemnożenie tych 800 set ton da jako takie pojęcie o ilości użytego ZU w Iraku.
 
Czas rozkładu uranu to 4 i pół miliarda lat. Dłużej niż istnieje podobno ta planeta.
 
Więc jeden atom uranowego świństwa promieniujący w płucach biedaka jak się tam dostanie daje efekt nasycenia promieniowania zdjęcia rentgenowskiego co mniej więcej godzinę. A dwa atomy jak walą z wnętrza ciała?
 
Niewyobrażalne są dla mnie konsekwencje i zniszczenie zdrowia Irakijczyków.
 
Użycie tej broni to najpotworniejsza zbrodnia przeciwko ludzkości rodu Adamowego.
 
Zubożony Uran użyty w ataku w 2003 na Iran do tej pory okrążył planetę co najmniej kilkaset razy jeśli nie więcej i nikt nie potrafi tego ocenić. Naukowcy angielscy odkryli ze przebycie drogi Irak Wielka Brytania zajmuje cząsteczkom zubożonego Uranu - 8 do 9 dni..............
W spermie i moczu żołnierzy amerykańskich z zatoki wykrywa się promieniujący Uran."
 
 
Na to to juz zdecydowanie za póżno ale zawsze możesz podziękować zjebom od Tory budującycm przy pomocy "pocisków z zubożonym uranem" ukochaną przez yahwe nazistokracje semicką bo dzięki nim ludzkość wyginie.
 
 
 
(więcej http://muki.salon24.pl/319622,osmy-leniwy-jezdziec-apokalipsy)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem