Iran straszy wojną światową z powodu rozmieszczenia rakiet Patriot w Turcji

Kategorie: 

Według irańskich wojskowych zamierzenie NATO, aby rozmieścić baterie rakiet Patriot na terytorium Turcji to "spisek Zachodu, aby wywołać wojnę światową". Według nich rakiety Patriot to nie tylko antyrakiety, ponieważ mogą również wykonywać zadania ofensywne.

 

Generał Hassan Firouzabadi stwierdził, że państwa zachodnie szukają pretekstu do umieszczenia baterii rakiet na granicy Turcji i Syrii. Oficjalnie mają pełnić funkcje ochronne, ale wojskowy zarzuca hipokryzję Zachodowi . Obecność antyrakiet nie podoba się Iranowi z tych samych powodów z których Rosji nie podobaja się podobne plany rozmieszczenia tych rakiet jako elementów tarczy antyrakietowej w Polsce. Zawsze pojawia się ten sam argument, że instalacje obronne mogą zostać użyte również do ataku.

 

Nie wiadomo jak dokładnie miałyby zostac wykorzystane Patrioty, ale dzisiaj okazało, że, że Rosjanie planują ewakuację swoich obywateli ze znajdującego się w Syrii punktu logistycznego w Tartus. W stronę tego portu zmierza aktualnie flota rosyjskich okrętów wojennych. Rosyjski MON poinformował, że na wody Morza Śródziemnego wypłynęły fregata "Jarosław Mądry", statki "Kaliningrad" i "Aleksander Szabalin" oraz dwie inne jednostki.

 

 

Źródłohttp://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-wysyla-flotylle-okretow-na-Morze-Srodziemne,wid,15188912,wiadomosc.html?ticaid=1fb97

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Według nich rakiety Patriot

"Według nich rakiety Patriot to nie tylko antyrakiety, ponieważ mogą również wykonywać funkcje ofensywne." - pamięta ktoś jeszcze tej jazgot pejsatrych medrków jak Rosjanie protestowali przeciwko patriotom w Polsce, że ONE NA PEWNO SĄ TYLKO NA IRAŃSKIE RAKIETY. A tu jak widzicie kłamali w zywe oczy bo jak widać PATRIOTY MOGA PRZENOSIC TAKTYCZNĄ BROŃ NUKLEARNĄ CHEMICZNA CZY BIOLOGICZNĄ. I cl ich montazu w Polsce jest taki jak w Turcji - WYWOŁANIE GLOBALNEJ WOJNY BY NA ZGLISZCZACH ŚWIATA BUDOWAĆ NAZISTOWSKIE PEJSATE NWO.

Portret użytkownika xes23

mogą zwalczać rakiety to i

mogą zwalczać rakiety to i mogą samoloty.
Widzisz jakiś problem z podciągnięciem ich parę km w razie konieczności.?
Żydzi takiego problemu ostatnio nie mieli pośpiesznie instalując 1 zestaw antyrakiet pod Telewiwem

Portret użytkownika fakir

i znowu ta obżydliwa

i znowu ta obżydliwa antyirańska propaganda... bo Iran nie straszy tylko PRZESTRZEGA przed możliwymi scenariuszami i to nie Iran je tworzy a syjoniści z czekoladowo czosnkowym misiem pysiem na czele

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika SurvivorMan

III Wojna Światowa to kwestia

III Wojna Światowa to kwestia czasu.. Zjawisko bez którego obecny, cywilizowany świat, nie jest w stanie funkcjonować dłużej niż kilkadziesiąt lat! W dzisiejszym świecie brak wojny generuje kryzys, który prędzej czy później generuje wojnę - BŁĘDNE KOŁO!
Wszyscy chcą tej wojny... Również Ahmadineżad, który próbuje w nadchodzącym konflikcie od początku przyjąć postawę kraju zaatakowanego! Radzę wszystkim rozpocząć przygotowania, póki nie jest za późno! 21 grudzień minie bezszelestnie, bo okaże się że wodzowi Majów stłukła się niechcący jedna z kamiennych kartek kalendarza, ale ludzkość nadal jednak będzie zagrożona wyginięciem, a to dlatego, że padnie ofiarą swojej własnej inteligencji!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Dejmien

hmm... coz jesli chodzi o

hmm... coz jesli chodzi o maryje i jej modlitwy za nas i przepowiednie i ze mamy sie modlic do maryji to troche mnie to zastanawia bo przecierz mamy modlic sie do boga lub jezusa . ale jezus nic nie mowil ze mamy sie modlic do maryji. a jak wiadomo szatan ma wiele postaci.... nie mowie ze maryja to szatan ale szatan moze przybierac jej ... hmm "ksztalty" . tak samo z tymi tajemnicami fatimskimi  i ze te dziewczynki ujrzaly pieklo. ale bog raczej nie przesiaduje w piekle bo pieklo jest tu na ziemi. a kto moze przesiadywac w piekle. wiec pamietajcie jezeli nie macie pewnosci do kogo sie modlic to modlcie sie do boga.

Portret użytkownika hopsiup

Z przepowiedniami jest tak,

Z przepowiedniami jest tak, że są niepewne. Ich źródłem niekoniecznie musi być Bóg. To uwaga ogólna i to jest moje zdanie. Przepowiednia musi się zgadzać z przekazem Pisma Świętego i w tym sensie nie mówi nic innego niż to co jest zapisane. Człowiek, który poważnie traktuje przekaz biblijny jest zawsze gotowy na spotkanie z Bogiem jak w tym arabskim przysłowiu: "Bóg widzi czarną mrówkę na czarnym kamieniu wśród czarnej nocy".
Co do tej konkretnej przepowiedni to jest ona zbieżna z tym co mówił o. Pio. Może być nawet naśladownictwem o. Pio z pewnymi modyfikacjami. Pewnie wymaga szczegółowej egzegezy. Z mojego punktu widzenia żyjemy w czasach opisanych w Apokalipsie św. Jana, a opis "Bestii wychodzacej z morza" (Ap 13) wg. mnie jest opisem działania masonerii. Ale to moje zdanie i jeśli ktoś uważa inaczej to jego sprawa.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem