Iran straszy wojną światową z powodu rozmieszczenia rakiet Patriot w Turcji

Kategorie: 

Według irańskich wojskowych zamierzenie NATO, aby rozmieścić baterie rakiet Patriot na terytorium Turcji to "spisek Zachodu, aby wywołać wojnę światową". Według nich rakiety Patriot to nie tylko antyrakiety, ponieważ mogą również wykonywać zadania ofensywne.

 

Generał Hassan Firouzabadi stwierdził, że państwa zachodnie szukają pretekstu do umieszczenia baterii rakiet na granicy Turcji i Syrii. Oficjalnie mają pełnić funkcje ochronne, ale wojskowy zarzuca hipokryzję Zachodowi . Obecność antyrakiet nie podoba się Iranowi z tych samych powodów z których Rosji nie podobaja się podobne plany rozmieszczenia tych rakiet jako elementów tarczy antyrakietowej w Polsce. Zawsze pojawia się ten sam argument, że instalacje obronne mogą zostać użyte również do ataku.

 

Nie wiadomo jak dokładnie miałyby zostac wykorzystane Patrioty, ale dzisiaj okazało, że, że Rosjanie planują ewakuację swoich obywateli ze znajdującego się w Syrii punktu logistycznego w Tartus. W stronę tego portu zmierza aktualnie flota rosyjskich okrętów wojennych. Rosyjski MON poinformował, że na wody Morza Śródziemnego wypłynęły fregata "Jarosław Mądry", statki "Kaliningrad" i "Aleksander Szabalin" oraz dwie inne jednostki.

 

 

Źródłohttp://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-wysyla-flotylle-okretow-na-Morze-Srodziemne,wid,15188912,wiadomosc.html?ticaid=1fb97

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Według nich rakiety Patriot

"Według nich rakiety Patriot to nie tylko antyrakiety, ponieważ mogą również wykonywać funkcje ofensywne." - pamięta ktoś jeszcze tej jazgot pejsatrych medrków jak Rosjanie protestowali przeciwko patriotom w Polsce, że ONE NA PEWNO SĄ TYLKO NA IRAŃSKIE RAKIETY. A tu jak widzicie kłamali w zywe oczy bo jak widać PATRIOTY MOGA PRZENOSIC TAKTYCZNĄ BROŃ NUKLEARNĄ CHEMICZNA CZY BIOLOGICZNĄ. I cl ich montazu w Polsce jest taki jak w Turcji - WYWOŁANIE GLOBALNEJ WOJNY BY NA ZGLISZCZACH ŚWIATA BUDOWAĆ NAZISTOWSKIE PEJSATE NWO.

Portret użytkownika xes23

mogą zwalczać rakiety to i

mogą zwalczać rakiety to i mogą samoloty.
Widzisz jakiś problem z podciągnięciem ich parę km w razie konieczności.?
Żydzi takiego problemu ostatnio nie mieli pośpiesznie instalując 1 zestaw antyrakiet pod Telewiwem

Portret użytkownika fakir

i znowu ta obżydliwa

i znowu ta obżydliwa antyirańska propaganda... bo Iran nie straszy tylko PRZESTRZEGA przed możliwymi scenariuszami i to nie Iran je tworzy a syjoniści z czekoladowo czosnkowym misiem pysiem na czele

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika SurvivorMan

III Wojna Światowa to kwestia

III Wojna Światowa to kwestia czasu.. Zjawisko bez którego obecny, cywilizowany świat, nie jest w stanie funkcjonować dłużej niż kilkadziesiąt lat! W dzisiejszym świecie brak wojny generuje kryzys, który prędzej czy później generuje wojnę - BŁĘDNE KOŁO!
Wszyscy chcą tej wojny... Również Ahmadineżad, który próbuje w nadchodzącym konflikcie od początku przyjąć postawę kraju zaatakowanego! Radzę wszystkim rozpocząć przygotowania, póki nie jest za późno! 21 grudzień minie bezszelestnie, bo okaże się że wodzowi Majów stłukła się niechcący jedna z kamiennych kartek kalendarza, ale ludzkość nadal jednak będzie zagrożona wyginięciem, a to dlatego, że padnie ofiarą swojej własnej inteligencji!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem