Igor Strełkow - Rosja spodziewa się wojny

Kategorie: 

Były minister obrony Igor Strełkow wyraził pogląd, że Rosja nie będzie w stanie uniknąć wojny. Strełkow powiedziało tym w rozmowie z Aleksandrem Krutowem, redaktorem naczelnym magazynu „Rosyjski Dom” (Русский Дом) Alexander Krutov, ale polityk nie określił dokładnie z kim Rosja będzie wojować.

 

Strełkow zapytany prze dziennikarza, czego można się spodziewać, odpowiedział:

„Wojny mówiąc krótko ... Nie to, że ta wojna będzie w najostrzejszych słowach, ale trzeba będzie walczyć z użyciem broni. To nie ulega żadnej wątpliwości. Tak po prostu nas nie zostawią w spokoju. Sama polityka wyskoczy z tego miejsca, w którym próbują założyć nam uprząż. Ta polityka ciągnie świat do globalnej katastrofy, do dalszego upadku. Oni próbują ukarać nas za to”.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ola

kacapia to scierwoland na

kacapia to scierwoland na gnijacych nogach ucieczka w wojne to ich stara zagrywka. jak pojawie sie nedza i mozliwosc buntu zawsze eksportuja dziadostwo na zewnatrz aby byla wymowka do wojny i ludobujstwa na wlasnym narodzie

Portret użytkownika Kazek12

Striełkow dobre przewiduje,

Striełkow dobre przewiduje, że nie zostawią ich w spokoju, a więc trzebas bedziue walczy c przy użciu broni, a czy na dużą skale to sie okaże. Widac to zresztą od wielu dziesięcioleci, że ciągle zbliżają sie do granic rosyjskich i to wokół , a nie punktowo.
Chodzi o intertesy i bogactwa rosyjskie oraz wpływy Rosji na świecie.

Portret użytkownika N1KT

Wojna będzie tak czy siak, i

Wojna będzie tak czy siak, i jest nie do uniknięcia. Spowodowana Falloutem światowym przez Fukushimę. To wszystko już niedługo - zacznie się dopiero kiedy ludzie zauważą jak wszystko pada i choruje przez spożywanie skażonego jedzenia i picia na całym globie. Już teraz do skupermarketów napływa skażone jedzenie i to nie kilka razy a nawet kilkaset i tysiace razy przekraczajace normy (normy które i tak są wysrubowane przez kretynów którzy oszukują ludzi.) Nie wolno jeść grzybów, przetworów mlecznych, pić kawy i cherbaty a zwłaszcza palić tytoniu. Kto mądry ten niech sobie wyobrazi dlaczego a kto jeszcze mądrzejszy niech szuka informacji na wysrubowane normy podkręcone do tego stopnia aby mogły leżeć na półkach sklepowych. Oni się tłumaczą że muszą tak robić bo nie chcą spowodować fali paniki tyle że ta panika powinna wybuchnąć na całym świecie to wszyscy by zaczęli myśleć razem jak rozwiącać problem w Fukushimie a tak 99% ludzi na świecie nie ma pojęcia o tym co się tam dzieje i pochłaniają te produkty z fuzji jądrowej z corium a za chwile będziemy mieli raka twu pełno raków na raz tak jak przewidują ludzie którzy pisali książki na temat Czarnobyla.
od 10 do 100 x szybciej pochlaniasz radionukloidy
Raport z Francji już miesiąc po 11.3.2011 zwłaszcza ważny dla matek z małymi dziećmi.
http://exignorant.wordpress.com/2011/04/12/niepokojacy-raport-z-francji-promieniowanie-z-fukushimy-w-europie/

Portret użytkownika eva11

N1KT A moze to kolejna proba

N1KT
A moze to kolejna proba zmanipulowania nas,
moze o to chodzi,zeby farmerzy przestali pasc zwierzeta na lakach,uprawiac warzywa ,kury nie biegaly na wolnym wybiegu,
a my bylibysmy uzaleznieni od korporacyjnego zarcia,nie wspominajac o zbieraniu ziol,bo napromieniowane i lepiej zaufac chemii,
jak mozna glosic,ze fuko. napromieniowala wszystko wkolo,skoro codex alimentarius mowi o napromieniowywaniu zywnosci dla bezpieczenstwa konsumentow,jak wiec mozna badac taka zywnosc kiedy ,,oni,, sami ja czestuja radiacja,
czy wiecej jest pylu radioaktywnego w deszczowce niz w plastikowych butlach z dodatkiem biof.A po odkazaniu promieniami .?....
 

Portret użytkownika Arcanum

A robiłeś szczegółowe badania

A robiłeś szczegółowe badania tej rzekomo napromieniowanej żywności i porównałeś z tą z przed skażenia czy opierasz się na starych niesprawdzonych doniesieniach? Niestabilne izotopy cezu i strontu znajdujące się w glebie, wodzie i atmosferze w zdecydowanej większości pochodzą z detonacji kilkutysięcy głowic jądrowych w ub wieku. Inne izotopy jak jod131 dezktywują się najwyżej po miesiącu. Promieniowanie jonizujące jest szkodliwe, ale ta mamusia na obrazku dostanie teraz większą dawkę z prześwietlenia rtg niż z Fukushimy.
Więc N1KT, bądź tak miły, poszukaj i przedstaw ostanie badania żywności w odniesieniu do promieniowania, zamiast wprowadzać ludzi w błąd.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem