Igor Strełkow: „Marzę o Rosji w granicach z 1939 roku”

Kategorie: 

Niemiecki magazyn Der Spiegel opublikował wywiad z byłym dowódcą Ludowej Milicji Donbasu Igorem Strełkowem. Ex – dowódca widzi sens kontynuowania wojny i skomentował zamordowanie przywódcy opozycji Borysa Niemcowa.

 

Strełkow uważa, że wojna nie będzie przeciągana w nieskończoność i nie będzie już tak krwawa.

„Myślałem, że Moskwa dołączy Donbas, jak Krym, w wyniku referendum. Większość milicjantów walczyło, bo zainspirowało ich złączenie Krymu z Rosją. Jednak nie mogę patrzeć na to, co dzieje się wewnątrz Kremla. Moskwa opóźnia pewne działania. Być może ze względu na Zachód…”.

We wrześniu, zdaniem Strełkowa, była możliwość zniszczenia armii ukraińskiej.

„Mogliśmy wziąć Mariupol, a nawet więcej, ale teraz, mimo porażki w Debeltsewie, ukraińska armia przeważa nad siłami Republiki. Rosja powinna bardzie aktywnie angażować się w konflikt na wschodzie Ukrainy”.

Były dowódca zaproponował obalenie obecnego reżimu w Kijowie.

„Dla mnie to jest rząd nazistów. Rosja musi przywrócić porządek w całej Ukrainie i umieścić u władzy rząd legalny. Tylko wtedy może być rozwiązany problem Donbasu” – powiedział Strełkow.

Separatystami, zdaniem Strełkowa, są ukraińscy politycy, bo chcą oddzielić Ukrainę od Rosji.

„Pozostaję zwolennikiem Wielkiej Rosji. Kijów jest rosyjskim miastem (...). Ukraina była i jest częścią Rosji. Mam marzenie, że Rosja odzyska swoje naturalne granice, przynajmniej z 1939 roku i będą rządy autokratyczne. To odpowiada naszej kultury i rzeczywistości gospodarczej. Ja sam jestem zwolennikiem monarchii prawosławnej" - powiedział ex - dowódca.

Strełkow powiedział także, że morderstwo Niemcowa nie doprowadzi do żadnych zmian w kraju.

„Niemcow nie miał autorytetu wśród ludności. Nie miał zasług i talentu. Był wrogiem państwa rosyjskiego i Rosjan, ale  gdybym był na miejscu zbrodni, to bym próbował jej zapobiec . To szkodzi rosyjskim aspiracjom i naszym politykom. Niemcow nie był niebezpieczny dla Putina. Jego śmierć świadczy o sile opozycji za granicą, a ta chce zdestabilizować sytuacje w kraju”.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Wiesz Wlodi, wcześniej

Wiesz Wlodi, wcześniej myślałem, że Ty ograniczony umysłowo jesteś, myliłem się…Ty zwykły TROLL jesteś, na usługach żydowskich syjonistów(zapewne z tego powodu, boisz się zarejestrować…).
Jak już zapewne zauważyłeś, nikt już Ciebie nie bierze na poważnie, i coraz ciężej Ci będzie zrobić komukolwiek wodę z mózgu. Wiem, że Ci płacą, ale daruj już sobie te manipulacje…wystarczająco dużo jest ich w ścierwo-mediach.
To co było dotychczas ukrywane, wypływa na światło dzienne, i nie da się tego zatrzymać. Jak już odpowiednia ilość prawdy zostanie ujawniona, tacy jak Ty, zostaną odpowiednio wynagrodzeni…

 
http://bezprzesady.com/aktualnosci/symbolika-zakazana-na-ukrainie-uzywana-nazistowskie-symbole

Portret użytkownika Wlodi

Marzenia - scietej glowy...

Marzenia - scietej glowy... Temu panu juz dziekujemy, swoje nazabijal i nagrabil. Rosja powinna byc wielkosci np czeczenii, po co szerzyc ubostwo, korupcje i ułomnosc. Niech sie gniezdza we wlasnym sosie na jakiejs malej powiezchni. Ci ktorzy popieracie terroryzm narodu rosyjskiego mozecie don dolaczyc i gdziezdzic sie wspolnie w ruskim "slowianskim" mirze

Portret użytkownika JanuszR

Pewnie, że Polacy założyli

Pewnie, że Polacy założyli Moskwę. Ale szósty syn Monomacha, którego za złodziejstwo i wtrącanie się nazywano Długorękim, najechał potem te ziemie, kupca Kuczmę, który go zaprosił i przyjął, zabił i wszystko zagarnął. Jak to bandyta. Polska powinna przyłączyć ziemie moskiewskie jako dziedzictwo i będzie spokój. Nauczą się po polsku, albo białorusku i przestanie nimi trzepać i wreszcie słowianie zaczną iść w dobrym kierunku, a na razie rządzi ateista z kgb "wyświęcony" przez patriarchę na głowę prawosławnej cerkwi moskiewskiej - wstyd i obraza, tfu!

Portret użytkownika heddon

tak mówi każdy azjatycki

tak mówi każdy azjatycki kacap, któremu ciągle mało. pomijając oczywisty fakt, że Rosjanie nie sa już słowianami - a najlepszy dowód, że nie potrafią utrzymać się z pracy własnych rąk, muszą ciagle podbijać i ograbiać innych - takie hasła to oczywisty przejaw wiecznego dążenia do odbudowy imperium chazarskiego, obojętnie pod jaką nazwą, może być i słowiańszczyzny. wszystkie narody słowiańskie, które mają własne państwa, wiedzą, jaka to odpowiedzialność i wysiłek, dlatego nikt nie zamierza nikogo podbijać, wchłniać, wyzwalać ani jednoczyć. co innego koczownicy ze wschodu - oni zawsze napadali, mordowali, grabili, wyżerali wszystko, co było do wyżarcia i ruszali dalej, "wyzwalać" kolejne narody. chazarowie z rusi - hebrajczcy wam braćmi, nie my, Polacy. idźcie w swoją stronę

Portret użytkownika drako_tr

@heddon - ”… my, Polacy”

@heddon - ”… my, Polacy” powiadasz….hmmm…przecież, Ty nawet Polakiem nie jesteś….jedzie od Ciebie trollem, tak jak od Wlodi-ego.
Chcesz, czy nie, po upadku syjonistycznej UE, powstanie Unia Słowiańska…tak więc „panu” już podziękujemy, możesz już wracać do swoich rodaków…tylko jarmułki nie zapomnij zabrać.

Portret użytkownika Beno

Heddon  Trudno ci się

Heddon  Trudno ci się pogodzić z tym co się dzieje ponieważ masz za małą wiedzię Historyczną,a myślisz jak nacjonalista,klikaj i szukaj Map Ukrainy  przed 1939,, Polska i Carska Rosja,Kijów szalony Stalin oczywiście 33 stopienień Mason zabójca 20milionów  Rosjan,przegrał w pokera z jakimś dzikusem,Ukraina jest zaląszkiem 3 wojny która była planowana dziesiątki lat temu przez tych Szatanistów którzy wprowadzją NWO, 
https://www.youtube.com/watch?v=S1qd-6-tXAo
zamiast szczuć na Rosjan stawiaj znaki aby ich czołgi wiedziały w jakim kieruku w stronę Berlina  Brukseli   ci co bendą dalej  szczekać też ucierpia,Hitler siedział w bunkrze do zakończenia potem spiepszył do Argentyny ,myślisz że komorowski Barak Merkel czy Putin będą biegać z kałachem, Ta A 4 niech zostanie przedłóżona to może Polska uniknie orki jesiennej,
moja Rada różaniec i ,,Prepper artykuły ,,żywność woda na pare miesięcy w miarę spokojnym regionie lokować tak jak USA czy DE urząd Państwa zalecają ,,      
https://www.youtube.com/watch?v=XK6oV5BBOeo

Portret użytkownika OMEN

Taa... "...że rosjanie nie są

Taa... "...że rosjanie nie są już słowianami..." Tu szanowny Pan się myli. Rosjanie genetycznie rzecz ujmując, SĄ SŁOWIANAMI. Ale mentalnie, to AZJACI. Oni należą do kultury Turańskiej. Dlatego u nich taki posłuch ma "car" i oligarchowie, dlatego nie reagują na zamordyzm i złodziejstwo u siebie, ale wręcz te zjawiska zawsze" eksportowali" do sąsiadów.Co do granic rosji, to uważam, że zbliża się czas, gdy powróci  ona do swych etnicznych granic z XII w.Szczególnie na Syberii i południu.

Portret użytkownika heddon

od kiedy Ruś najechana

od kiedy Ruś najechana została przez hordy Czyngis-Chana w XIII w., wojownicy Wielkiej Ordy sumiennie zadbali o to, by w następnych pokoleniach rusinów zostało jak najmniej słowiańskich genów 

Portret użytkownika Polak Słowianin

Witam Pana. Czy wiesz, że

Witam Pana. Czy wiesz, że obecni mieszkańcy Moskwy są potomkami plemienia Wiatyczów.
W trakcie swoich podbojów Wiatycze przepędzili w XI wieku większość plemion ugrofińskich z terenów dzisiejszej Moskwy. Większość grodów słowiańskich na terenie Moskwy to budowle wzniesione przez Wiatyczów. Nawet dzisiejszy moskiewski kreml stoi na miejscu dawnego grodu Wiatyczów. Ale najciekawsze jest to, że owi Wiatycze zostali dokładnie opisani w "Latopisach minionych lat" (tj. kronice z okresu Rusi Kijowskiej) jako przybysze od słowiańskich Lachów czyli Słowian zamieszkujących tereny pomiędzy Bugiem i Łabą. Współczesna nauka a w szczególności badania genetyczne doprecyzowały, że marker M458 występujący często u Moskwiczan płci męskiej z haplogrupą R1a1 jest typowym markerem występującym na terenie Mazowsza i Podlasia. Badania te potwierdzają fakt opisany w "Latopisach minionych lat" tj. wędrówkę dwóch braci Wiatka i Radyma wraz z ich rodami (później plemion) z terenów dzisiejszej Polski czyli z kraju Lachów. Reasumując ulegając dzikiej rusofobii panującej w polskojęzycznych mediach i pisząc wulgarne epitety na forach plujemy sami na siebie czyli Lach na Lacha e... pokuszę się na więcej Polak na Polaka. Dodatkowo potwierdza to nieżyjący już profesor Jan Czekanowski (światowej sławy antropolog reprezentujący tzw. szkołę lwowską) w swoich opracowaniach naukowych. Wysunął wnioski, że emigracja lechickich Wiatyczów i Radymiczów na tereny dzisiejszej Moskwy to ostatni etap w historii europejskiej ekspansji Słowian.

Portret użytkownika OMEN

Taa... No widzi Pan!

Taa... No widzi Pan! Wystarczyło" tylko" tysiąc lat, i już zdziczeli. Co do plucia, to i tak nie źle. My na nich plujemy, z oni nas mordują .Myślę, że pamięta pan np.żeź Woli (XIX w), Katyń...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem