Grad wielkości piłek tenisowych spadł w Serbii - 30 osób zostało rannych

Kategorie: 

Około 30 osób zostało rannych w sobotni wieczór w Indija (prowincji Wojwodina w północnej Serbii). Wystąpiły tam ekstremalne warunki pogodowe. Na miasto dwa razy w ciągu 10 minut spadł grad wielkości piłek tenisowych, podały lokalne media.

 

Niektórzy ludzie zostali zaskoczeni groźnymi opadami na ulicach miasta. Odnotowano u nich drobne urazy głowy i kończyn tj. siniaki, skaleczenia, otarcia, ale u trzech pacjentów są podejrzenia złamań. Według doniesień mediów, grad spowodował ogromne straty materialne. Potłuczone są szyby i uszkodzone dachy w budynkach. Ucierpieli rolnicy, bo potracili znaczną część upraw w rejonie kataklizmu. Grad zniszczył też wiele samochodów.

 

Gradobicia nie udało się uniknąć, mimo że wcześniej wystrzelono sześćdziesiąt pocisków antygradowych. Władze szacują straty. Na początku czerwca mieszkańcy w rejonie  Indija zmagali się ze skutkami tornada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Kiedyś w prasie w tym roku

Kiedyś w prasie w tym roku pokazywali kontener antygradowy mający działać jak chembuster czyli odganiać zła pogodę. Kilka egzemplazy nawet jest w Polsce i to tam gdzie lubi "przygrzmocić" gradem. Teraz nie wiadomo czy "urządzenie" ma za małą moc czy najzwyczajniej, jak kupione u globalistycznego żyda, jest od nowości, jak oni, felerne.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem