Google wzywa do podjęcia działań przeciwko planom globalnej kontroli Internetu przez ITU

Kategorie: 

Walka o wolność Internetu trwa. W jej trakcie dochodzi do dziwnych aliansów. Wszystko wskazuje na to, że do walki o zachowanie Internetu, jako medium bez cenzury włącza się potężny sprzymierzeniec, korporacja Google. Oczywiście firma ta ma swoje interesy i najwyraźniej plany ITU zostały potraktowane, jako poważne zagrożenie dla ich biznesu. Google rozpętały całą kampanię, którą trudno nazywać inaczej niż zachętą do globalnych protestów jak w przypadku umowy ACTA.

 

To zresztą słuszna analogia, bo zapoczątkowane na Konferencji w Dubaju propozycje zmierzające do ustanowienia globalnej cenzury Internetu pod kuratelą ITU, to tylko kolejna odsłona walki z wolnością w dużej sieci. Według Google 3 grudnia 2012 w Dubaju może dojść do podjęcia decyzji, których konsekwencją będzie zupełne przemodelowanie światowego Internetu.

 

Przede wszystkim chodzi o to, aby to ITU przejęło zarządzanie przydzielaniem adresów IP oraz sprzedażą i rozwojem domen internetowych wraz z kontrolą wpisów jakie będą się propagować do światowych serwerów DNS. Podpisane porozumienie ma też regulować zasady peeringu, czyli połączeń międzyoperatorskich.

 

Próba przejęcia kontroli nad takimi obszarami oznacza, że ITU będzie decydowało zarówno o tym, jakie treści mają prawo pojawić się w Internecie, oraz w jaki sposób treści mają się propagować w sieci. Oznacza to również, że ruch między sieciami będzie również podlegał regulacjom. Można sobie wyobrazić sytuację, w której każdy z Internetów krajowych jest w istocie wielkim Intranetem. Czyli jeśli Intranet chiński zostanie wywołany z poziomu Intranetu polskiego to ITU będzie decydowało, co się może pojawić na terenie Polski. Jeśli będzie zastrzeżenie władz, że coś jest w Polsce niedozwolone to ITU będzie to wykonywało.

 

W dużej mierze cenzura tego typu jest prowadzona już w tej chwili. Iran wydzielił ostatnio Internet w podobny sposób jak Chiny i od razu zablokował strony internetowe uważane za niewłaściwe. Ofiarą padła między innymi witryna Gmail, czyli poczty od Google. Prawdopodobnie koncern z Mountain View boi się właśnie czegoś takiego i nagłego zniknięcia z wielu krajów tylko, dlatego, że jakieś rządy mogą sobie nie życzyć ich obecności na danym obszarze.

 

To nie z troski o wolność Internetu, a raczej o własne interesy, Google próbuje wykorzystać pokolenie młodych ludzi z boomu internetowego, aby walczyli o to, co mają. Wszystko jednak wskazuje, że wyrok na wolność słowa w Internecie prędzej czy później zostanie wykonany.

 

 

Źródła:

http://media2.pl/internet/97440-Globalne-zarzadzanie-Internetem-moze-trafic-w-rece-ITU.html

https://www.google.com/takeaction/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika fakir

Google zabrał głos...

Google zabrał głos... największy cenzor Internetu, ukrywający wiele milionów wyników w wyszukiwarce na polecenie syjonistycznego rządu i manipulujący "widzialnymi" wynikami, firma sterowana z tylnego fotela m.in. przez majora armii amerykańskiej, moloch próbujący zarobić na wszystkim i zabijać wszelką konkurencję stosując praktyki wybitnie monopolistyczne (wykupili nawet takie niszowe firmy jak Recaptcha czy ostatnio słynny Virus Total), cwaniaczki oferujące coś za free tylko po to, żeby gromadzić dane użytkowników i sprzedać je, samemu zmonetyzować lub podlizać się służbom na ich życzenie... czy wiecie że nawet polskie służby w tym roku już ponad 350 razy pytały Googla o różne drażliwe kwestie np. historię wyszukiwania z danego IP, itp.

a jak widzę (na szczęście nie widzę dzięki filtrom) te beznadziejne ogłoszenia Google to aż niedobrze mi się robi, autentycznie...

spójrzmy prawdzie w oczy: system android i już wiele milionów jego użytkowników, wyszukiwarka, youtube, recaptcha (dzięki temu wiedzą m.in. co i kiedy ludzie ściągają z serwisów hostingowych albo które fora i tematy są najpopularniejsze w necie), konta mailowe, dysk online, mapy, edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny online, przeglądarka www z dedykowanym kanałem SSL (nie dla naszego "bezpieczeństwa" tylko po to żeby perfekcyjnie śledzić ludzi)... jak coś pominąłem to mi przypomnijcie co jeszcze ten moloch przejął lub zmonopolizował...

teraz wyobraźcie sobie gigantyczne centra obliczeniowe Google w których korelowane (zestawiane) są rozmaite logi, historie, dane osobowe, adresy IP, itp. itd. a pamiętajmy, że tam nic i nigdy nie ginie... każdy ślad który zostawicie w necie, każde zapytanie do wyszukiwarki, każdy mail (nawet skasowany), każdy klip który obejrzeliście na YT jest i zawsze będzie w ich archiwach... do których mają dostęp wszystkie służby podobnie jak do bazy FB oraz baz danych dostawców netu dzięki czemu biorąc dowolne IP (nie ważne czy zmienne czy stałe) można wszystko połączyć i tyle się o każdym z Was dowiedzieć, że sami siebie lepiej nie znacie...

reasumując: ta firma coś mówi o wolności? Smile

Portret użytkownika zwolennik rządu światowego

Żadne usługi google nie

Żadne usługi google nie zostały nigdzie zablokowane "odgórnie" przez ICANN. To jedynie kraje założyły własnego firwala(którego zresztą można ominąć za pomocą specjalnego oprogramowania dostępnego za free).
Google oczywiście chce chronić swoje interesy, ale jest to też interes wszystkich. Wystarczy tylko trochę pomyśleć dlaczego i jak istotną częścią życia i biznesu na całym globie stał się internet, aby dostrzec że jego odgórna regulacja wg widzimisię może być brzemienna w skutkach dla każdego z nas. Dla przykładu dziś mogę otworzyć sklep www i sprzedawać skarpetki na cały świat. Natomiast regulacja odgórna może wyznaczyć w internecie granice geograficzne. W efekcie na stronę mojego i tysięcy innych polskich sklepów nikt z poza Polski się nie dostanie. Umożliwi do państwom wprowadzenie czegoś w rodzaju uprawnień na handel międzynarodowy, co oczywiście nabije kabzę budżetom i odbije się rykoszetem na cenach.
Przeszkadza nam, że UE nakłada nam limity np na produkcję żywności. To wyobraźcie sobie, gdyby rozciągnać to na sprzedaż produktów i usług przez sieć.
To byłoby totalne uprzedmiotowienei i komercjalizacja sieci sterowana przez państwa. Te z kolei ulegają lobbystom... W efekcie bogaci jak google nie stracą, ale firmy wschodzące i małe nigdy się nie przebiją.

Portret użytkownika Kasnov

Już nie wiem co ma być

Już nie wiem co ma być gorszę, wielka organizacja między narodowa czy monopol amerykanów no to samo. Co do strachu przed cenzurą jak w chinach to pamiętajcie chiny mają w wielkim D... co reszta świata ma w internecie do póki te wywrotowe sprawy nie docierają do ich obywateli a co do piractwa bo pewnie 90% ludzi boi się że im torenty zabiorą to chiny też w tym przodują robią wręcz na skale przemysłową. Może obejrzyjcie sobie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=gBtmjsZfXEY

Portret użytkownika Ja

Jeszcze jedna sprawa jak

Jeszcze jedna sprawa jak słyszę wypowiedzi w TV oodnośnie tego niby terrorysty Bruno "narazie znamy tylko jedną wersję, wersję służb państwowych, a ten pan jeszcze się nie wypowiedział, ale chyba sprawa jest jasna że było to zainscenizowane od początku do końca ;]", że to przez internet nabrał takiego animuszu i że to właśnie NET jest winny temu wszystkiemu to mnie rozwalili, to właśnie dzięki sieci wiele przestępstw jest udaremnionych :] głównie poprzez błędy niedoszłych lub aktualnych przestępców, zawsze zostaje ślad w sieci ;] Ale widać że gdyby sieć była ocenzurowana to ci na najwyższych stołkach mogli by robic co im się podoba i wszystkie ślady przestępczości po sobie kasować, gdyby to oni kontrolowali sieć byliby wówczas panami sytuacji...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Ja

Hahaha, maraton narzekania -

Hahaha, maraton narzekania - ale będzie żle, jak zrobią ci albo tamci to czy owo, zamiast zastanawić sie jak z tym walczyc lub czy nie stworzyć jakiejs alternatywnej sieci - niech sobie w DU...E cały ten internet wsadzą, jak udałoby się stworzyć coś podobnego "sprzęt chyba można sobie kupić nie jest to chyba niemożliwe?" ale działającego na innych łączach, bez połączenia z tym molochem, takie cuś jak kiedyś były sieci osiedlowe ale na "nieco" wiekszy obszar :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika kolo21

Najlepiej jak by wszyscy

Najlepiej jak by wszyscy pieprzli ten internet nie opłacali anbonamentu,nie robili zakupów i nie golądali tv i tego nadawanego szajsu.Ciekawe co by zrobili te wielkie firmy.Bo już żygać się chce od tego acta.Wielkie gówno jest na tych warezach itp,a anbonament trza słono płacić za dostęp do internetu. Poczytać to sobie moge gazete za złotówkę bez szpiegowania co czytam w necie i tak nic nie ma sama nuda.A oni się odgrażają że zlikwidują neta.To niech sobie go w dupę wsadzą.gówno dają i jeszczę się srają.Państwa totalitarne zaczynają się tworzyć jak w powieściach SF.

kolo21

Portret użytkownika były baca

ha ha wujek google tak jak

ha ha wujek google tak jak pejs-zbuk i jewtuby to narzedzia pejsow z ameryki do inwigilowania sieci - Iran ma w dupie ich "uslugi" i od razu wielkie aj waj bo reszta swiata moze pojsc w slad Iranczykow.

Portret użytkownika Ampa Vatis

Sprytne posunięcie Google,

Sprytne posunięcie Google, kiedy cenzura internetu nie przejdzie, a Google zdobędzie więcej wpływów i tak będą kontrolować sieć, a później sami poprą jego cenzurę na własnych warunkach. Ale jak to mawiają, wróg mojego wroga jest mym sprzymierzeńcem, więc na razie warto ich poprzeć, ale nie znaczy to że powinniśmy tracić czujność.

Chcesz wiedzieć więcej?  http://ampavatis.manifo.com/

Portret użytkownika Zahi

   Rockefeler Fundation jest

 
 Rockefeler Fundation jest dobroczynną organizacją stworzoną przez Johna D. Rockefeller`a w 1913 r. Głównym założeniem organizacji było ' Służba społeczeństwu' Miała za zadanie wspierać służbę zdrowia i postęp rozwoju w rożnych dziedzinach życia. Jak również walka z głodem miała być jednym z celów tej że organizacji.
Ale prawda jest taka że Fundacja ta jest używana do zupełnie innych celów.
W 1938 roku radio CBC nadało audycję pod tytułem ' Wojna Światów ' w efekcie słuchowisko wywołało duży popłoch wśród ludzi poprzez swoją atmosferę którą nadało bardzo realistyczny wymiar i radiosłuchacze wzięli to za prawdziwy atak Marsjan na Ziemię. Od tej pory organizacja Rockefellera zajęła się na serio badaniami nad wpływem wywieranym przez mass media na społeczeństwo. Tym większe zmartwienie z tego powodu ponieważ obecnie większościowe media są własnością osób powiązanych bezpośrednio z rodziną Rockefeller'ów co za tym idzie wszelkie informacje jakie do nas docierają są wpierw sprytnie obrobione przez grupę ludzi którzy mają za zadanie dbać o naszą nie wiedzę lub też wpajanie nam i zastraszanie poprzez różnego rodzaju techniki rozpowszechniane za pomocą mediów. Więc jeśli internet- jedyne niezależne dotychczas ( choć co raz bardziej widać że tak nie jest ) źródło dostępu do informacji zostanie przejęte przez ITU to z chirurgiczną precyzją zaczną nam serwować swoja politykę w zależności od krajów i kultu. Tym samym bardzo szybko uda się im doprowadzić do depopulacji nieświadomego społeczeństwa bo jak wiadomo Rockefeler Fundation mocno jest skupiona od lat 60 ubiegłego wieku na eugenice oraz wielu innych projektach które w początkowej idei powstawania tej organizacji miały służyć społeczeństwu. Obecnie badania i rozwój tej Fundacji ma za zadanie pomóc z przejęciem całościowej kontroli nad Światem i tym samym wprowadzeniu NWO...to o czym tu piszemy obecnie niedługo może być wspomnieniem jak po pysznych polskich wędlinach i wielu innych naturalnych rzeczach które jeszcze wielu pamięta.

Guardian Angel
"Prawdziwy wróg ukryje się tam gdzie się go najmniej spodziewasz"

Portret użytkownika Ihsen777

Albo wszystko odbędzie się

Albo wszystko odbędzie się tak:
wprowadzą ACTA i całą resztę pierdół  a wszelkie firmy które niby byy przeciwne będa cieszyły sie uznaniem mass no i fajnie. Rewelacyjnie mieć dwie niby strony konfliktu i jesli nie jedna to druga. Więc jak się uda wprowadzić to google będzie tym co walczyło do konca a jak nie wprowadzą to goodle będzie strażnikiem sieci.
 
Wszystko z gory ladnie obstawione zachowując pozory że mamy wyjście.
Tak jak GMO ... glosowali do skutku po przeglosowaniu to już problem przeglosować w druga stronę. Tak samo z cała masą rzeczy. Jak dla mnie to wszystko smieszną kpina jest. Olewa się Nas ciepłym moczem a my myślimy że do letni deszcz. Jeśli ludziom się oczków nie otworzy to marno to wszystko widze.

Portret użytkownika fakir

zdajcie sobie sprawę, że

zdajcie sobie sprawę, że perfidny Google cenzuruje na chama wyniki, a nawet dopasowuje je w zależności od naszej historii wyszukiwania... kto nie wierzy niech sobie powpisuje te same kwerendy na różnych kompach, u znajomych, itp. i zobaczycie, że zestawienie wyników jest zupełnie inne... i tacy oszuści będą jeszcze trąbić o wolności... zgadzam się, że jedyny powód ich akcji to obawa przed rozczłonkowaniem oraz nakazami ocenzurowania wszelkich wyników nieprzychylnych politykom, firmom multimedialnym, itd. w efekcie nic nie będzie można wyszukać i kupa ludzi przestanie używać Googla, a więc i zyski spadną - perfidne świnie...

Portret użytkownika tryd

Komentarze na poziomie WP.pl

Komentarze na poziomie WP.pl czy innego onetu.
Google może i broni swojego interesu ale tym samym broni wolnego dostępu do informacji.
Każdy rząd lokalny będzie mógł po swojemy wyciąć niewygodne informacje z sieci. I gdzie wtedy będzie można cokolwiek zweryfikować? Jedynie informacje do jakich będziemy mieli dostęp będą tymi "klepnietymi" przez rząd. I to będzie się działo na skalę globalną!
Przecież to nie od dzisiaj wiadomo, że politycy to tylko kukiełki w tym całym teatrzyku a lalkarze są całkowicie inni.
Poczytajcie o zakonie Jezuitów, o zabójach watykanu, o czarny papieży, o całym tym źle które stricte kontroluje wszystkie "sekretne" stoważyszenia i forsuje rozwiązania korzystne dla siebie.
Nie ma żadnej walki między lożami bo wszyscy masoni grają pod dyktando Jezuitów, i do tego nawet o tym nie wiedzą.
Walczyć o wolność w internecie należy teraz i z jak największą siłą, bo jeżeli nic nie zostanie zrobione to za kilka miesięcy już nigdzie nie będzie dostępu do informacji o NWO, o drugiej i trzeciej warstwy władzy. Do informacji o przekrętach banku światowego i przestępczej działalności WHO. Tylko o cyckach Dody i kolejnych niedorozwiniętych aferach na POlskiej scenie politycznej.
Głowa mnie boli jak zdaję sobie sprawę z tego, że są ludzie którzy nie dostrzegają czegoś tak prostego.

Portret użytkownika fakir

czy chazar Bibi też gra pod

czy chazar Bibi też gra pod dyktando jezuitów i na ich polecenie wymordoał na dniach prawie 50 palestyńskich dzieciaków? bredzisz jak poparzony i próbujesz ludziom oczy mydlić odwracając uwagę od syjonistyczno-satanistycznej sekty

Portret użytkownika Voymir

Ty z kolei nawracasz jak

Ty z kolei nawracasz jak poparzony, nawracasz tą swoją antysyjonistyczną papkę, masz klapki na oczach i pierdzielisz trzy po trzy o tym samym non stop. ZAMKNIJ SIĘ ANTYŻYDZIE PIERDOLONY! Bo zaczynasz mnie męczyć fuckirze. I jeszcze cały czas wysuwasz oskarżenia o mydlenie oczu i próby odwracania uwagi od swojej nienawiści do żydów/chazarów czy jak tam ich zwiesz. Równie dobrze ja mogę cię posądzić o dezinformowanie tutaj wszystkich i odwracanie uwagi od ważniejszych spraw niż to że się zaciąłeś i jak zdarta płyta będziesz powtarzał: "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" "To jest spisek chazarów" To jeśli jeszcze nie zauważyłeś jest spisek tych samych ludzi (czy raczej potworów w ludzkiej skórze) o których mówi powyższy forumowicz. Idą ręka w ręke, a wy się kłócicie o to który z nich jest najgorszy. A między nami zgody nie ma bo działamy sobie na nerwy. Trochę kurna zgodności do cholery - wszyscy jedziemy na tym samym wózku na tym portalu - no może poza faktycznymi prowokatorami od NWO..., i nie mówcie mi, glacmony, że to że google "walczy" o wolność internetu absolutnie nie daje nam profitów jakichś - możemy tylko na tym skorzystać, nawet jeśli jest to tylko dlatego, że bronią swoich interesów. te parę miesięcy dłużej "wolnego internetu" cokolwiek to znaczy, to zbyt szerokie pojęcie, żeby się teraz o tym rozpisywać, ale uwierzcie mi - nie kłóćmy się o semantykę i o to który dziad z tych gości przeciw nam stojący jest gorszy...

Portret użytkownika fakir

jeśli chodzi o

jeśli chodzi o "antysyjonistyczną papkę" którą rzekomo serwuję to znów muszę sprostować twój bełkot i powiadomić ciebie i innych czytających, że ja niczego nie paplam tylko CYTUJĘ oraz rzucam FAKTAMI, które miały miejsce! a że układa się to w coś mało korzystnego dla chazarów to już nie jest moja wina tylko ich, chyba proste? jest FAKTEM, że zatłukli, zastrzelili lub okaleczyli prawie 50 dzieciaków palestyńskich przez kilka dni, jest faktem, że napromieniowali falami gamma 100 tys. dzieci żydowskich z których 8 tys. zmarło niemal od razu a reszta do końca życia cierpiała na nowotwory i przekazała uszkodzone geny kolejnemu pokoleniu! jest również faktem, że współrządząca w izraelu RELIGIJNA partia Szas posiada lidera w osobie rabina Owadia Josef, który stwierdził m.in. cyt. "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych"

oto wiarygodne linki żebyś mi nie wmówił znów, że to wymyślona papka:

1. http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4776/madrosci-rabina-goje-jak-zwierzeta

2. http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/

a teraz spójrz w lustro Smile

Portret użytkownika fakir

boli cię ta prawda, oj

boli cię ta prawda, oj boli... twoje żałosne wyzwiska na poziomie gimbusa najlepiej o tym świadczą Smile i bądź uprzejmy nie kłamać więcej i nie wmawiać mi słów których nie użyłem... sam dorabiasz drugie dno i słyszysz/czytasz to co chcesz słyszeć/czytać, a nie to co jest faktem - typowe dla psychopatycznych umysłów Smile chociażby ani razu nie użyłem zwrotu "spisek" w swoich wypowiedziach, a także nie pomieszałem żyda z chazarem bo to są zupełnie inne geny i takie mieszanie nie miałoby sensu... uświadomiłem sobie jasno pewnego razu że to nie prawdziwi, pobożni żydzi są źli tylko ci którzy udają żydów i ściągają na nich złość całego świata... w istocie żywią się przemocą, zbrodnią, kradzieżą, oszustwem, nie odpuszczają nawet dzieciom jak widać na przykładzie tej ostatniej agresji na Palestynę! co muszą mieć w głowach ludzie strzelający do PRZEDSZKOLAKÓW? a co miał w głowie chazarski snajper który parę lat temu strzelił w czoło 4-letniej dziewczynce palestyńskiej która wyszła z domu i szła 100m dalej do sklepu po loda? jak to nazwać? umiesz? użyłbym tu paru epitetów teraz pod twoim adresem ale niestety nie mogę bo dobrze wiem, że moderacja wykorzysta to od razu żeby moja odpowiedź dla ciebie nie ukazała się, ale ty wiesz doskonale co mam ochotę napisać i co NALEŻY napisać... i tak jak ty żądasz, abym odczepił się od chazarów (odczepię się jak zostawią ludzi w spokoju) to ja żądam, abyś nie pisał bzdur nt. zakonników, kościoła, religii, itp. bo nikim jesteś aby tworzyć takie mityczne osądy i mieszać ludziom w głowach... co nie znaczy że popieram ślepo jakąś religię bo tak też nie jest - jestem ponad ślepą wiarą i przyjmowaniem dogmatów, ale mam tolerancję i szacunek do innych ludzi, którzy mają swoje przekonania i pełne prawo do nich, a gardzę popaprańcami, którzy nikogo i niczego nie szanują poza sobą i próbują zaszczepić komukolwiek swoją chorą, fałszywą ideologię! celują w tym rozmaici antyklerykałowie, katofaszyści i inni kryptosataniści, którzy nie stronią od narkotyków, wódy i rozwięzłości ale będą normalnym, uczciwym ludziom mówić jak żyć i w co wierzyć... to jest kompletna paranoja!

admina chciałbym zapytać czy wyzwiska typu "ANTYŻYDZIE PIERDOLONY" mieszczą się w normach regulaminowych tego portalu i jak to się stało, że tak żenująca wypowiedź ukazała się tutaj i kto jest za to odpowiedzialny?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Voymir

Dla wielu to pewnie będzie

Dla wielu to pewnie będzie koniec ich życia, ale zmartwię Cię - koniec świata nie nastąpi, będzie to początek odnowy i będzie wiele pracy przed nami, trzeba będzie wziąć się i iść nawet z tymi których się nie lubi i ramię w ramię z nimi walczyć o lepszy świat... z Niebios zstąpią kosmiczni bogowie - nasi dawni bogowie, Jezus Chrystus-Enlil jest już na Ziemi i oczekuje na godzinę 0. Z Niebios zstąpią również wojska Białych Braci oraz ich inżynierowie i naukowcy i będą nam pomagać w doprowadzaniu Matki Ziemi do ładu i stanu równowagi. Z Kosmosu nadciągną jeszcze inne kosmiczne nacje - Orionidzi, Syriuszanie oraz przybysze z planety Aszun. Nie ma co bawić się w czarnowidztwo, Oni nie mają złych zamiarów, widzą tylko co to małe konsorcjum "Antychryst" - masoneria, Kabała i kościół wyrabia na Ziemi. Dziwią się jak taka mała (w porównaniu do całej ludzkości) klika skurwysynów może wywierać tak wielki wpływ na Homo Sapiens Sapiens - rzekomo rozumny i obdarzony wolną wolą gatunek...

Portret użytkownika Voymir

Sceptyk się znalazł...

Sceptyk się znalazł... sceptycyzm jest IMO chorobą XXI wieku... Zresztą zobaczysz, że się myliłeś w końcu. Odrobina zrozumienia i miłości dla bliźniego robi cuda, a tego wszystkim nam brakuje, to wszystko przez te krążące w powietrzu emocje zazdrości, cynizmu i nienawiści tak mamy teraz.

Portret użytkownika fakir

wrócimy na IRC i tyle bo już

wrócimy na IRC i tyle bo już i tak żal patrzeć co się z netem dzieje... nawet głupi komunikator to narzędzie szpiegowskie, wszędzie cała masa podejrzanych skryptów, reklam, miningu danych, nachalnych śmieci cyfrowych, itd. net zaczął się od IRC i to tam kwitło życie towarzyskie, tam pojawiły się pierwsze warezy, mp3 i filmy... niezapomniane czasy i ludzie na poziomie

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem