Głównodowodzący generał informuje, że rosyjska armia szykuje się na "najgorszy scenariusz"

Kategorie: 

Szef rosyjskiego Sztabu Generalnego powiedział, że w jego kraju wojsko musi być gotowe na każdy najgorszy scenariusz, ponieważ sytuacja polityczna na świecie, bardzo się skomplikowała i może dojść do nieoczekiwanych zwrotów.

 

Przemawiając na konferencji prasowej w poniedziałek w Moskwie, generał armii Nikołaj Makarow powiedział, że wojsko rosyjskie musi być gotowe na najgorsze możliwe zmiany.

"Sytuacja na świecie jest skomplikowane i stale się zmienia, zwłaszcza w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. To, co się stało w tych regionach było trudne do przewidzenia a rozwój wydarzeń następuje z zawrotną prędkością, "powiedział generał. "Nikt nie może powiedzieć teraz, co będzie dalej. Jednakże, jest to sygnał dla wszystkich państw, że wojskowo, muszą być gotowi na najgorsze scenariusze ".

Najwyższy rosyjski urzędnik wojskowy powiedział, że kraje zrzeszone w Układzie o Bezpieczeństwie Zbiorowym (sygnatariusze to Rosja i kilka byłych republik radzieckich, w tym Białoruś) wkrótce wypracują wspólne podejście do korzystania z krajowych sił zbrojnych.

"Chcemy rozwijać jedno podejścia do użycia siły zbrojnej w ramach Układu ", powiedział rosyjski generał, dodając o potrzebie przeprowadzenia wspólnych ćwiczenia wojskowych sił zbrojnych Rosji, Kazachstanu, Kirgistanu i Tadżykistanu.

"Poza wojskiem, w ćwiczeniach wezmą udział wszystkie inne struktury władzy w krajach zrzeszonych w Układzie. O ile dotyczy to Rosji, chcemy, by sprawdzić organizację wojskową w kraju, jako całości, włącznie z uruchomieniem złożonych ruchów mobilizacyjnych, w tym przemysłu, " powiedział Makarow. "Dziś zaczynamy odrębny plan wdrażania wielu zmobilizowanych jednostek wojskowych"

Wymienionych ćwiczenia wojskowe rozpoczną się pod koniec września z udziałem ponad 12 000 żołnierzy, 70 samoloty, 1000 wozów bojowych i Flotylli Morza Kaspijskiego w pełnej mocy.

 

Komentarz ZnZ:

Rosja wyraża zaniepokojenie rosnącym znaczeniem Chin, które zbroją się na potęgę. W oficjalnych mediach wspomina się niekiedy o możliwym konflikcie między Chinami a USA, ale jakoś zapomina się o tym, że o wiele bardziej realny konflikt może się już niedługo rozegrać o Syberię. I nie tylko Chiny stanowią potencjalny teatr działań dla armii Rosyjskiej, bo istnieje również punkt zapalny z Kanadą a gra toczy się o przejęcie praw do wydobycia surowców w Arktyce, która szczęśliwie dla obu państw a nieszczęśliwie dla pokoju na świecie, zaczyna być bardziej dostępna z powodu topniejącego lodu.

 

 

Źródłohttp://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=26512

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Jak na razie grozi nam bardzo

Jak na razie grozi nam bardzo dużo wojen, dlatego myślę że jej jeszcze nie będzie, w każdym bądź razie żadna "światowa". Za wiele frontów, nie ma jeszcze klarownych linii i zlokalizowanych wrogów. Ja widzę inne zagrożenie. Minaowicie takie, że wojna światowa byłaby tym, co mogłoby zatrzymać dostrajanie wibracji, a tym samym zniweczyłaby kompletnie plany podniesienia Planety na "wyższe" piętro. Taka wojna wtrąciłaby nas raczej w dół, na bardzo długi czas.Istnieją siły na tej Planecie, które do takiego stanu będą dążyć i dążą  za wszelką cenę. Wszyscy wiemy jakie siły to są, nie będę wymieniał. Nie każdy chce się pozbyć nagromadzonych bogactw lub władzy i przejść do innej czaosprzestrzeni, gdzie być może jego bogactwo i władza nie będzie odgrywać żadnej roli... Takie chore Istoty są prawdziwym zagrożeniem dla całej Ludzkości, szczególnie teraz, kiedy ważą się losy całej Planety.  PozdrawiamOZ    

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika kurp78

Nie sadzisz ze sama mozliwosc

Nie sadzisz ze sama mozliwosc wybuchu trzeciej wojny swiatowe(co jest realne) nie pozwoli na przejscie gdziekolwiek wyzej.
Ja was z tym przejsciem do tego czwartego wymiaru nie rozumiem, widzicie do czego jest zdolny czlowiek. Tak samo wy, ja, mozemy zmienic sie nie do poznania w kilka dni. Wystarczy ze odbierze sie nam styl zycia jaki teraz prowadzimy(a jest to bardzo proste), brak wody, zywnosci, godnosc, perspektywy(co dalej). Koniec, zaczniemy sie zachowywac jak ludzie w sredniowieczu, albo gorzej bo nasza wiedza jest duzo wieksza niz rzezimieszka z tamtego okresu.
Wiedzac to wszystko mowicie o przejsciach na wyzszy poziom- komu on przysluguje i za co, bo co, przyszedl juz czas?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem