Głośne hałasy i drżenia na wschodnim wybrzeżu USA

Kategorie: 

Głośne odgłosy gromu i wstrząsy były odczuwalne we wtorek wzdłuż części wybrzeża Karoliny Północnej. Ponieważ zdarzyło się to po raz kolejny, kilka osób martwi się, ponieważ nadal nie jest znane źródło dźwięków. Brak rozwiązań naukowych powoduje rozwój czasami niestworzonych teorii na temat istoty pochodzenia tych wibracji i odgłosów.

 

Świadkowie mówią, że to było coś na tyle silnego, że było w stanie wstrząsnąć domem, ale nie tylko jednym lub dwoma domami, ale wszystkimi w całej okolicy. Ludzie na całym Przylądku Fear raportowali tajemnicze drżenia i twierdzili, że tym razem wydają się silniejsze niż kiedykolwiek. Ludzie mówią, że mieli różne doświadczenia w zależności od tego gdzie byli i w którym czasie.

 

Ludzi przeraża nieznane i tak jest i w tym przypadku. Niektórzy sadza, że to było trzęsienie dna morskiego, ale USGS wyklucza w tamtym miejscu jakąś aktywność sejsmiczną. Wojsko również twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego, ale tutaj już nie można zakładać, że na pewno tak jest.

 

Faktem jest, że odgłosy i tajemnicze drżenia stały się już powszechne, zbyt wiele osób to słyszało i odczuło, aby wmawiać, że to tylko przywidzenia.  Dopóki nie będzie dobrych wytłumaczeń wyjaśniających mieszkańcom, czym jest ten fenomen, zatrzymanie rozkwitu teorii spiskowych jest praktycznie niemożliwe.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika deyfenek

W ktoryms z starszych

W ktoryms z starszych artykulow przeczytalem ze to powietrze atmosferyczne czy cala atmosfera dziala jak pudlo rezonansowe i fala z wnetrza iemi jest slyszlna przez to zjawisko . Ja nie bym byl taki pewny ze to ze srodka naszej planety raczej z kosmosu blizej z naszego slonca .Wedlug teri elektrycznego wszechswiata wsystko jest polaczone ze soba pradem elektrycznym przez ktory jest przekaztywana energia. I pokolei ; ze srodka galaktyki gdzie natezenie jest najwieksze prad elektryczny jest transportowany do wszystkich gwiazd co powoduje ciagle jej swiecenie ale jako obwod zamkniety energia musi byc przekazana dalej czyli do planet.Teraz slonce przekazuje nam energie elektryczna, a widocznie wieksza poniewaz to zjawisko jest obserwowalne od niedawna (wieksza aktywnosc moze miec zwiazek z przejsciem przez rownik galaktyczny), nam sie wydaje ze odglosy i dgrania pochodza z ziemi ale nie.Ta energia (elektryczna ) powoduje wyladowania a zarazem drgania (fale) w gornych warstwach atmosfery czesc tych drgan  zanim dotrze do ziemi jest wzmocniona przez atmosfere i dociera do styku skorupy ziemskiej i plaszcza gdzie na granicy dwoch materialow oroznej gestsci czesc jest pochlonieta a czesc jest odbita i wraca na powierzchnie ziemi w postaci dgran sejsmicznych. Z tego wynika ze musi byc opuznienie pomiedzy fala dzwiekowa a sejsmiczna tylko nie miem czy ktos to moze potwierdzic

Portret użytkownika as

Niestety rzeczywistości nie

Niestety rzeczywistości nie zagłuszymy, Słońce zwiększa aktywność coraz bardziej i nasza Ziemia to odczuwa .Bieguny przesuwają się stąd te podziemne grzmoty i zgrzyty.Wulkany budzą się z uśpienia na skutek ruchów skorupy Ziemskiej.Zapobiegliwsze kraje pobudowały już od 1986 roku głęboko pod Ziemią całe podziemne miasta aby tam się ukryć przed kataklizmem.Pod każdym większym miastem w USA znajduje się podziemne miasto obliczone na kilkaset tysięcy mieszkańców a niektóre i na kilka milionów.Niestety nie mamy na te zjawiska  żadnego wpływu, to zdarzało się już na Ziemi kilkakrotnie w czsie jej historii, co kilkadziesiąt tysięcy lat. 

Portret użytkownika as

Niestety rzeczywistości nie

Niestety rzeczywistości nie zagłuszymy, Słońce zwiększa aktywność coraz bardziej i nasza Ziemia to odczuwa .Bieguny przesuwają się stąd te podziemne grzmoty i zgrzyty.Wulkany budzą się z uśpienia na skutek ruchów skorupy Ziemskiej.Zapobiegliwsze kraje pobudowały już od 1986 roku głęboko pod Ziemią całe podziemne miasta aby tam się ukryć przed kataklizmem.Pod każdym większym miastem w USA znajduje się podziemne miasto obliczone na kilkaset tysięcy mieszkańców a niektóre i na kilka milionów.Niestety nie mamy na to żadnego wpływu, to zdarzało się już na Ziemi kilkakrotnie w czsie jej historii, co kilkadziesiąt tysięcy lat. 

Portret użytkownika tote

Gdyby domy trzęsły się w

Gdyby domy trzęsły się w całej okolicy to zarejestrowałyby to sejsmografy, które rejestrują znacznie słabsze wstrząsy by to zajerestrowały. Pytania dlaczego niczego nie zajerestrowano? Bo niczego takiego nie było.
 
A delfiny głupieją co kilka miesięcy. Od dawna wiadomo że tak jest, że w pewnym momencie, bez żadnej wyraźnej przyczyny stado delfinów zaczyna płynąć gdzieś całkowicie bez sensu. Hipoteza to wyjaśniająca zakłada, że jest to spowodowane nagłą, nietypową zmianą linii pola magnetycznego Ziemi. Delfiny, podobnie jak wiele innych zwierząt, potrafią wyczuwać pole magnetyczne, co zapewnia im bardzo skuteczną nawigację. Ich zmysł jest jednak tak czuły, że wyczuwa także niewielkie, czasowe zmiany linii pola magnetycznego, co wpływa na ich nawigację. Takie zmiany linii pola pojawiają się na przykład po wybuchu koronarnym na Słońcu, ale nie każdy wybuch doprowadza do zakłóceń delfiniej nawigacji. Żeby tak się stało musi zajść pewien zbieg okoliczności - musi pojawić się pewien typ zakłócenia akurat tam gdzie są delfiny i akurat doprowadzić do tego, że w jego wyniku wypływają one na plażę albo do jakiejś zatoki (zazwyczaj zakłócenie powoduje że płyną gdzies na środek ocenau więc nie traktujemy tego jako anomalii). Po ostatnich wybuchach na Słońcu automatycznie należało spodziewać się doniesień o dziwnym zachowaniu niektórych zwierząt. Ot i cała tajemnica.

Portret użytkownika onemen7

Ja przytoczyłbym tu dlaczego

Ja przytoczyłbym tu dlaczego właśnie w tamtym czasie 2 tysiące delfinów uciekało w popłochu z prędkością 50km/h gdzie ani ta ilość ani prędkość nie są naturalne dla tych ssaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Zgodnie z tym artykułem http://innemedium.pl/wideo/heliocentryzm-modyfikacja-czyli-spiralny-uklad-sloneczny a konkretnie z gifem układu słonecznego i faktem że Układ Słoneczny wleciał w gęstszą przestrzeń kosmiczną w którą moim zdaniem Układ Słoneczny wkracza co jakieś 11,5 tyś lat zmieniając na ziemi dosłownie wszystko. Po przez spiralny obrót Ziemi wokół Słońca mamy na Ziemi znany już efekt ukazany w postaci ciągu fibonacciego który jak wiadomo wpływa na WSZYSTO ( albo wszystko jest z nim powiązane w jakiś sposób) Włącznie ze spiralnymi ruchami jakie powodują dzielenie się chromosomów które naturalnie mają z wiązek z  genetyką człowieka jak i każdej żywej istoty na Ziemi. To fakt ukazujący jak niewiele wiedzieliśmy przez setki lat a odpowiedź jak mogło dochodzić przed tysiącami lat do mutacji i szeroko pojętej EWOLUCJI. Bądźcie pozdrowieni Bracia i Siostry Smile

Portret użytkownika danielov

A ja bardzo duzo myslalem o

A ja bardzo duzo myslalem o tym roku 2012 i doszedlem do wniosku ze zadna zaglada z kosmosu nie spadnie na ziemie ale bedzie to kataklizm wywolany przez czlowieka i bedzie wygladal jak tragedia z kosmosu. Zaloze sie ze wojsko macza w tym palce i nie wykluczone ze cos testuja po to tylko aby usmiercic 21 grudnia 2012 roku wiékszá czesc ludzkosci i winá obarczyc - nikogo, wkoncu to przepowiednia która sie sprawdzila, która ludzie kupili z wielka checia bo lubia sie bac.  Nie zastanawialiscie sie nad tym dlaczego tematyka 21 grudnia 2012 bije wszelkie rekordy w internecie? Dlaczego nakrécono nawet film pt.: 2012, dlaczego jest wiele dokumentów na ten temat? Dlaczego sá to od jakiegos czasu najczesciej odwiedzane strony internetowe? skoro media sa calkowicie zmanipulowane a w moim przekonaniu sá w 90%  - to moze komus zalezy abysmy lykneli bajké o przebiegunowaniu ziemi tylko po to aby nie bylo odpowiedzialnych za to co sie stanie 21 grudnia 2012.-podziemne bazy sa pobudowane-jakies dziwne dzwieki-eksperymenty Haarp-u- nadciágajaca III wojna swiatowa z Iranem,- w wielu przypadkach niewyjasnione wymieranie zwierzát,cos zbyt wiele sie dzieje w przeciagu 2011-2012

Portret użytkownika Rave

Naprawdę ciezko określić co

Naprawdę ciezko określić co może być przyczyną tych odgłosów i drżeń....Ale jest wysoce prawdopodobne (ja tak uważam), że niedawna ucieczka delfinów z zachodniego wybrzeża i uskok Cascadia mogą mieć wiele wspólnego z tym wydarzeniem...Jedno jest pewne, szykuje się grube trzęsienie z tamtym rejonie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem