Globalny wzrost aktywności sejsmicznej

Kategorie: 

W ciągu ostatnich 48 godzin wstrząsy objęły wiele miejsc na świecie. Aktywności sejsmicznej, oprócz Rosji, zaobserwowano w dziewięciu regionach świata, podają rosyjskie Novosti.

 

Zaczęło się w południe 23 maja na Krecie. Wstrząsy osiągnęły wielkość 4,8 pkt. Dwie godziny później komunikat o trzęsieniu ziemi mniej więcej tej samej wielkości pochodził z indonezyjskiego obszaru Morza Celebes. Drgania (4,7 pkt) odczuli także mieszkańcy Kamczatki i Japonii. Potem znowu zatrzęsło w Grecji (5,1 pkt). Trzy godziny później trzęsienie ziemi odnotowano w okolicach wyspy Fidżi.

Następnie aktywność sejsmiczna rozprzestrzeniła się do Afryki. Kolej padła na północną Algierię (4,5 pkt). Doniesienia o kolejnych trzęsieniach doszły z okolic Australii. Na Pacyfiku trzęsienie objęło wyspy Tonga (5,6 pkt). Podobne wstrząsy odczuli mieszkańcy Nowej Zelandii w pobliżu wyspy Macquarie.

Potem nadeszły raporty z Kalifornii. W jej północnej części drgania miały siłę 5,9 pkt. Epicentrum trzęsienia ziemi znajdowało się 11 km na północny zachód od miasta Greenville, a centrum wstrząsówzlokalizowano na głębokości 9 - 11 km. W nocy potężne trzęsienie (6,6 pkt) wystąpiło ponownie u wybrzeży Fidżdi. Media donoszą też o trzęsieniu ziemi w uzbeckim Taszkiencie.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nienormalny

Módlmy się, niech będzie

Módlmy się, niech będzie pochwalona matka boska tylko jedna dziewica i jej orszak ludzi, którzy głoszą słowo boże.
I wszyscy tu wchodzący wierni, w tym naszym kościele, dzieki adminowi, który zna moc boską i wie że jak usunie komentaż to piorun boski go pier..nie.

Portret użytkownika Mirekowski1981

Ludzie, nie kłóćcie się.

Ludzie, nie kłóćcie się. Przerzucacie się epitetami, co do niczego konstruktywnego nie prowadzi. To nie ziemia się bunutuje, a przechodzi swoisty reset, co zdażyło się wcześniej nie raz. Tylko ci co o tym wiedzą, trzymają gęby na kłódkę, bo lud który nie widzi celu w zyciu ( zarabianie, wydawanie ) nie bedzie pracował, nie będzie wydawał.
Na naszej planecie były najmniej dwie cywyilizacje przed naszą, czego dowody odnajdywane sa teraz, a raczej podawane do opnii publicznej. 
Po krótce. 
Odpowiedzcie sobie na dwa najwazniejsze pytania.
Wiedząc, że nasza cywilizacja ma ograniczony czas bytowania na tej planecie, co chcielibyście zrobić dla własnej rodziny i waszych prawnuków?
Czy ludzie pracowali by tak jak teraz, gdyby wiedzieli, że ziemię czeja twardy reset, czy domagali by się opracowania technologii zdolnych zapewnić wszystkim przetrwanie?
 
Pamiętajcie, że wielkie kataklizmy się powtarzały w historii naszej planety, czego dowodem są pozostałości po poprzednich cywilizacjach ( piramidy na całej planecie, struktury pod powierzchnią oceanów. ) . Ci któzy są u władzy, a podejrzewam, że sa to dzieci, wnuki itd tych, co takowe kataklizmy przeżyli, zrobią wszystko, by zapewnić sobie i swym bliskim bezpieczeństwo, czego dowodem może być na przykład ISS,  podziemne bazy.
To wszystko oczywiście teoria podparta logicznym mysleniem i wyłapywaniem informacji ukrytych w informacjach. Jak się ustosunkujecie do moich odkryć, wasza sprawa, ja swoją pracę wykonałem.  

Portret użytkownika syriues

Wszystko minie jak mija

Wszystko minie jak mija zachod slonca,jak zycie.To co my zrobimy dla innych jest najwazniejsze.Bo ta energia wroci do nas z powrotem.
Ziemia pokaze nam swoje oblicze jeszcze nie raz.Nie zyjemy na martwej planecie,ona tez zyje swoim zyciem.Tyle,ze jej zycie bywa okrutne dla jej  mieszkancow.

Portret użytkownika Komik

Biblia Mateusza 24 /znaki

Biblia Mateusza 24 /znaki końca/
Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem.
I wielu w błąd wprowadzą.
Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym.
To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!
Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu.
Będzie głód i zaraza, a miejscami TRZĘSIENIA ZIEMI.
Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

Portret użytkownika Arti

Piepszysz Komik! Tą ewangelię

Piepszysz Komik! Tą ewangelię można przypasować do każdych czasów, jest uniwersalna! Nie żyjemy w żadnym końcu świata! 
Obecnie żyjemy w Erze Ryb, czyli erze Jezusa. Era ryb kończy się za około 150 lat, zacznie się wtedy Era Wodnika, nowego Mesjasza! Wink
 

Portret użytkownika Pulsar

Do każdych czasów

Do każdych czasów powiadasz,...
To zadaj sobie trud i poszukaj wszystkie te wydarzenia wymienione w ewangeliach i zobacz kiedy był w dziejach człowieka taki okres gdzie WSZYSTKIE te zjawiska występowały naraz ! Nie rozpatruj każdego wydarzenia indywidualnie, gdyż wtedy rzeczywiście do niczego nie dojdziesz.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem