Gęstnieje atmosfera wokół katastrofy smoleńskiej

Kategorie: 

Temat katastrofy smoleńskiej znowu absorbuje Polaków. Niestety "Smoleńsk" powrócił w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Wyciek wstrząsających zdjęć ofiar tej strasznej tragedii oraz zamiany ciał ofiar trudno klasyfikować inaczej jak kolejne upokorzenie Polski.

 

W temacie katastrofy powiedziano już bardzo wiele, ale nadal nie wiemy na jej temat zbyt dużo. Dwa oficjalne raporty skompromitowały się już wielokrotnie, ale mimo to Polska jest podzielona na zwolenników zamachu i osoby, które wierzą, że był to zwykły wypadek.

 

Można zrozumieć obie strony konfliktu, a zwłaszcza osoby negujące hipotezę zamachu. Konsekwencje takiego czynu mogłyby być dla Polski tragiczne, gdyż udowodnienie takiego obrotu spraw mogłoby się skończyć nawet wojną z Rosją. Dość wspomnieć, że samolot rządowy ledwie kilka miesięcy przed katastrofą powrócił z remontu w Samarze i czasu na przygotowanie do zamachu było aż nadto. Jednak strach przed Rosją jest w naszym społeczeństwie tak silny, że u wielu osób funkcjonuje psychologiczny mechanizm wypierania faktów. To naprawdę zdrowa postawa, ponieważ wiadomo jak skończyłby się dla naszego kraju teoretyczny konflikt z tym krajem.

 

Z drugiej strony niestety o ile rzeczywiście doszło tam do zamachu to kwestia ujawnienia prawdy nie jest i nie będzie w gestii Polski. Pojawiające się wciąż sugestie odnośnie wybuchów na pokładzie czy też odnalezienie nitów w ciałach ofiar budzi dodatkowy niepokój i wręcz wściekłość wielu internautów. Zapewne sporo takich wypierających fakty komentarzy pojawi się i pod tym artykułem.

 

Problem polega na tym, że Amerykanie dysponują nagraniem lotu TU154M aż od białoruskiej granicy do momentu katastrofy. Wiemy o tym, że strona polska dysponuje tym zapisem, ale znalazł się w utajnionej części śledztwa. Amerykanie byli zresztą zdumieni, że Polacy nie poprosili o wsparcie sojuszników z NATO, których satelity szpiegowskie obserwują całą planetę.

 

Skoro takie nagranie istnieje pojawiają się kolejne pytania. Po pierwsze, dlaczego amerykańskie satelity śledziły naszego Tupolewa? Po drugie, co jest na tych zdjęciach takiego tajnego? Jeśli była to normalna katastrofa typu pomyłka pilota to trudno o lepszy dowód wytrącający wszelkie argumenty zwolenników teorii zamachu. Skoro zostało to utajnione musi być jakiś ważny powód.

 

Niestety katastrofa smoleńska może stać się nawet zapalnikiem lokalnej wojny. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy mocarstwa światowe uznają, że jest to dla nich korzystne. Jeśli któregoś dnia na przysłowiowym stole pojawią się niezbite dowody, że katastrofa tego samolotu była dziełem celowego działania może dojść do tego, że jako obywatele tego kraju staniemy przed dylematem, czy wziąć do ręki karabin czy kluczyki do samochodu w celu oddalenia się z rodziną na zachód Europy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika colleeman

Gdyby Rosjanie maczali w tym

Gdyby Rosjanie maczali w tym palce to samolot rozleciałby się w polskiej przestrzeni powietrznej na skutek wady technicznej, czy innej przyczyny nie wynikającej z błędu ludzkiego. Mają środki i kontakty o których nam się nie śni aby tego dokonać ( nie mówiąc o broni, która nie pozostawia śladów). Na pewno nie ryzykowaliby zadymą na swoim terenie. Na tej podstawie Rosjan można całkowicie wykluczyć. Jeżeli już to akcję zmontowano u nas. Ale mi się wydaje, ze to poprostu niedociągnięcia organizacyjne, bałagan i błędne decyzje były kropką nad i. Wielki Kaczor miał wylądować za wszelką cenę ze swoją świtą na obchodach i się nie spóźnić - Nie udało się i tyle. Mgła, presja na pilotach, decyzje po alkoholu. Szkoda tylko młodych ludzi. Tyle księży leciało - słabo się chłopaki modlili.

Portret użytkownika AMR

Miałbyś rację, gdyby Rosja

Miałbyś rację, gdyby Rosja była normalnym krajem... Czy nie zauważyłeś, że działania Rosjan było bezczelnie prowokujące w stylu: " my to zrobiliśmy... i co z tego? No co nam zrobicie? Zostawiamy wam celowo znaki i sygnały..." to jak podpis seyjnego mordercy... Poszlaki i dowody w sylu "dymiącej lufy" są aż nazbyt oczywiste..
 Zamach był zorganizowany wspólnie i w porozumieniu tajemnych struktur masońskich zarówno z obecnie rządzącymi, putinem, UE i Obamą...
A ładunek z trotylem musiał być załadowany w Warszawie...
 Rosjanie mieli zadanie sprowadzić samolot na manowce oślepiając przyrządy aby nie dopuścić do wybuchów na lotnisku...
Dziwnym zbiegiem okoliczności żaden satelita "oficjalnie" tamtędy nie przelatywał...
"Ale mi się wydaje, ze to poprostu niedociągnięcia organizacyjne, bałagan i błędne decyzje"
 Dobrze wiesz, że wmawiasz to sobie dla poprawienia samopoczucia...

Portret użytkownika Roberto

patrząć na komenty i oceny

patrząć na komenty i oceny postów to jest nas tu cyklicznie około 200-250 osób...z tego duzy odsetek funkcjonariuszy, pozdrawiam każdego uczestnika forum z osobna, pewnie niektórych nawet znam osobiście Smile życzę miłej jesieni i pogodnego, zdrowego 2013 roku już teraz. Pozdrawiam

Portret użytkownika rimka

Ja nie rozumiem jednego,

Ja nie rozumiem jednego, jesli dajmy na to, był to zamach, to dlaczego polski rzad nie zamknie granic dla rosji (eksport,import, gaz itp)? Przecież nie musi od razu wszczynać wojny - na ktora nas niestac i zreszta nie mialby kto walczyc, ale granice można zamknąć, przestac handlowac rowniez. Ja rozumiem, że to się wiaże ze stratami dla nas, ale nie beda to az takie straty jakie ponioslaby wojna, a z drugie strony nie mozemy ciagle uginac sie przed rosja, bo ilez mozna. 

Portret użytkownika ja i nikt inny

Śmierć tego świadka to

Śmierć tego świadka to kolejny element układanki dla opornych. Nie rozumiem dlaczego autor straszy wojną? Żadnej wojny nie będzie, bo się nie opłaca. Są inne środki ratowania kraju. Na pewno nie robiłbym tego co robi obecna władza jak np otwieranie granicy z obwodem kaliningradzkim (najbardziej zmiltaryzowany, przestępczy i chory region - aids itp Rosji), nie godziłbym się na sprzedaż strategicznych sektorów Rosji, czy wszystko to co robi obecna władza choćby w kwestii polityki międzynarodowej. Państwo wymaga naprawy, a nie wojny. Gdyby Kaczyski chciał wojny z Rosją to już mielibyśmy ją w 2005r. Jednak nie jest idiotą i wie, że są inne rodzaje szkodzenia wrogom i pomaganie sobie - tu choćby jego polityka wschodnia. Moglibyśmy przejąć byłe republiki ZSRR bez jednego wystrzału, tak jak teraz to my zostajemy przejęci bez ani jednego wystrzału. Nie trzeba wojny konwencjonalnej.

Portret użytkownika mIR EK

Samo zamiesznie i wiele

Samo zamiesznie i wiele kompromitacji w okół tej katastrofy daje do myślenia.Samoloty nie są ze szkła,a mimo to wszystko rozdrobnione jakby zmielone w młynku.Prawdy nie poznamy,ale następne pokolenia w przyszłosci z pewnością.

Portret użytkownika zerg

 Gdzieś w odległej galaktyce,

 Gdzieś w odległej galaktyce, w peryferyjnym układzie planetarnym, na jednej z planet, w małym kraju -  od dłuższego czasu, daje się zaobserwować proces likwidacji osób, które stanowią zagrożenie dla ... . No więc tak; kiedy już wiadomo było, że tzw. blok wschodni się rozpadnie, w latach 80-tych realna władza światowa zaczęła się rozglądać , kogo posadzić na stołkach władzy w Polsce. Wybrano więc młodych prężnych polityków z lewicy i z prawicy  , zaproponowano im fundowane przez osrodki Paryskiej Kultury stypendia ekonomiczne w stanach, czyli szkolenia, w zamian za lojalność. Pamiętacie , że jednemu takiemu co to został prezydentem, z Paryża przysłano gościa co wybierał nawet krawat? No i było by dobrze gdyby do władzy nie zaczęli się dobierać ludzie nie szkoleni. Zachciało im się tworzyć grupę niezależnych państw; Polska , Ukraina, Litwa, Białoruś , Gruzja. To godziło nie tylko w plany odbudowy imperialnej Rosji. To także pstryczek w nos globalistów. Miała być jedna wioska i jeden rząd. EINE VOLK, EINE REICH, EINE FUHRER to dla realizacji tego hasła rozbija się jedność Polaków, i pojawiają się hasła na Śląsku  "Gorole raus,gorole won,gorole wy.... stad ! " Podzielonymi łatwiej jest kierować, ale spróbujcie to im wytłumaczyć. Wiązkę patyczków trudno złamać , dlatego łamie się je pojedynczo. No ale do tematu, najpierw była KASA, potem Tupolew i likwidowanie pojedynczych osobników . Polityków , urzędników , generałów . Ostatnio śmiercią "samobójczą" zginął jeden z pilotów Jaka, tego który wylądował w Smoleńsku. Krytkował on raporty i ustalenia rządowe w sprawie katastrofy smoleńskiej. Reasumując, zbyt wielu "opcjom politycznym" nie tylko w Polsce zależy na zachowaniu tajemnicy w sprawie przyczyn tej katastrofy. Dla tych na wschodzie i dla tych na zachodzie Polska zawsze była problemem. Jeżeli więc nie dojdzie do jakiejś rewolucji to niczego się nie dowiemy. Nie liczmy na jakąś dobrą wolę amerykanów , jakieś zdjęcia itp. Jeżeli coś ujawnią, to tylko po to by nas wystawić w imię własnych szemranych interesów.  A z niezależnych dociekliwych , nawet i naukowców mainstreamowe media robią zwykłych głupców. Wtórują im w tym hordy bezmyślnych szczekaczy na łańcuchach , a z każdym szczeknięciem lańcuch głębiej wrzyna im się w szyję..

Portret użytkownika Karolina

Psycholodzy poznają ludzi po

Psycholodzy poznają ludzi po wyrażeniach werbalnych lub nie werbalnych.Zachowanie Premiera i Prezydenta Komorowskiego podczas sprowadzania ciał z Rosji na lotnisku dało mi dużo do myślenia.Oczekując na trumny ,Tusk z Komorowskim dowcipkowali,jednocześnie bawiąc się, co na to wskazuje nagranie wideo.Dobrze wiedzieli, że ciała są podmienione w ołowianych zalutowanych trumnach,zwierzchu drewniane dla odbiorców kłamliwych mediów.Drewniane zwierzchu trumny miały uświadomić opini publicznej ,że rzetelność Putina i naszego nierządu świadczą   odeterminacji ,skrupulatności i uczciwości.Klękając przed swoją osobę bliską zmarłą wyrażamy wdzięczność i szacunek za dobro jakie wyświadzcyli nam w swoim życiu.Dlatego te śmiechy tych rzekomych ,oddanych Polakom przewódcą zraziły mnie.Upokorzenie jest potrójne .Zamordowanie,zbeszczeszenie zwłok i upokorzenie rodzin.A na koniec słowa Komorowskiego w radiu RMF z 2009 roku.Nie jestem wieszczem ani prorokiem,Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni.A jednak został wieszczem.Tylko ci owi zapomnieli ,że istnieje PAN BÓG,Który Powiedział nie bójcie się tych co zabijają ciało ale bójcie się Tego co może wtrącić duszę do piekła.Pozdrowienia dla prawdziwych Polaków. 

Portret użytkownika Nemezis

Chciałbym się podzielić

Chciałbym się podzielić kilkoma myślami  które pojawiły się w mojej głowie.
Naród to nie chwila obecna to wielowiekowa historia ludzi mówiących jednym językiem lub kilkoma żyjącymi w określonym miejscu. Nasza historia podobnie jak i kilku innych państw żyjących w cieniu potęg militarnych niestety naznaczona jest wojnami i cierpieniem zwykłych ludzi. Czynniki które wywoływały wojny zawsze niszczyły naszą  państwowość. Trzeba zastanowić się dlaczego Polska zawsze była solą w oku sąsiadów, co powodowało że byliśmy niszczeni i mordowani. Rozumiem pragnienie posiadania większych połaci ziemi, przemysłu zniszczonego w większym lub mniejszym stopniu podczas działań wojennych.
Ale dlaczego mordowano nasza inteligencje, niszczono nasze szkoły, wynaradawiano.
Pomyślcie co w nas jest takiego że patrząc na husarię dostaje się gęsiej skórki. Nasz hymn podrywa nas na baczność.
Tym czymś jest to zostało określone w haśle „BÓG HONOR OJCZYZNA”
Tym czymś jest wewnętrzne poczucie prawdy, solidarności z krzywdzonymi i ponad wszystko zrozumienie że wolność jest bezcenna.
Co do tych którzy wybierają się z ojczyzny gdy ta w potrzebie to jedno mi przychodzi do głowy. To ludzie którzy zostali już odpowiednio nastawieni przez naszych specjalistów od obrazu i dźwięku. Którzy mówią - mała ojczyzna to jest najważniejsze. Oni tez używają  słowa ojczyzna ale z jedna małą  poprawką , bez historii. Tu mają maja pole do popisu.
Czy te małe ojczyzny są piękne bez skazy, nie, popatrzcie na przykład Śląska, już pojawiają się hasła GOROLE VON.  Piękne małe ojczyzny !!!.
Co do Niemiec patrzmy na fakty, czy  faszyści zostali wybrani w wolnych wyborach ?
Kto rozpoczął II wojnę światową? Kto budował obozy koncentracyjne.
Co do Afganistanu być może już niedługo pojawią się w Europie talibowie  oczywiście miłujący pokój , krzewiący kulturę i miłość bliźniego.
Co do tego kto wojował w II wojnie światowej.  Mój  dziadek walczył i widział  kto do niego strzelał .

Portret użytkownika robertodedrum

Sram na to... Ludzie sami

Sram na to... Ludzie sami siebie nakrecacie byl zamach to byl bo jakiemus debilowi zalezalo na tym aby powtorke z historii zrobic. Jestesmy pokoloniem kyore jest gowno warte siedzimy przed monitorami i piszemy jakie to z nas kozaki, a w normalnym zyciu jestesmy gowno wartymi pionkami. Chcecie prawdy to moze pora wyjsc na ulice i powiedziec glosno "Dość Kłamstw" . Robia nas w konia na kazdym kroku, sluchamy nic nie wartych obietnic jestesmy pod kontrola technlogii ktora nas otacza a pozniej najlepiej zwalic wine na innych. To nasze lenistwo do tego doprowadzilo...

Co sie stanie to sie stanie i tak nie uciekniemy....

Portret użytkownika danielov

oczywiscie ze amerykanie

oczywiscie ze amerykanie dokladnie wiedzá co sie stalo i nie wykluczone ze zelazne dowody na to ze byl to ewidentny zamach zostaná rzucone na stól w odpowiednim momencie, o ile kiedykolwiek dowiemy sie oficjalnej prawdy bo jak narazie sa tylko domysly ,a dowody i cale sledztwo zostaly albo zniszczone albo nie dopatrzone. Dla mnie to byl zamach , tak samo jak dla innych - byla to tylko katastrofa....mozna tak gdybac bez konca! dopóki USA siedzi cicho i nie zostanie przerwana zmowa milczenia, oficjalnej prawdy sie nie dowiemy.

Portret użytkownika b@ron

z całym szacunkiem ale żeby

z całym szacunkiem ale żeby iść na wojnę to raczej trzeba być patriotą ...a tych coraz mniej bo szczerze mówiąc ojczyzna sie nami zbytnio nie interesuje,poza tym.... w katastrofie zgineło prawie setka ludzi ogrom tragedi dlatego jest tym większy ponieważ w większości byli to ludzie ważni z rządu ...o tych mniej ważnych w zasadzie jest cicho ....i teraz właśnie ci co sie nie liczą niech idą na wojnę i niech w imię tego że "może to był zamach"niech ich zginie nawet z milion ale ot tak dla zasady wojna może być a po wojnie dalej bedą ludzie wielcy którzy wpadli na pomysł żeby ta wojna była i ....ofiary,czyli my...szkoda swoją drogą że nikt nie wini tego kto dopuscił że samolot rządowy był serwisowany za granicą ,jakby w polsce mechaników nie było...ech...

Portret użytkownika BEN

Sami politycy agenci w stylku

Sami politycy agenci w stylku 007 ,patrioci przeklinający Polskę ile milionów opuściło  kraj za lepszym życiem .Rozbiory Polska sprzedawana rozrywana wykorzystywana w rozgrywkach politycznych kto nas sprzedał w 1939 kto w 1945 a teraz co wykorzystuje się katastrofe Smoleńską do niecnych planów skłócenia narodu odwrócenia uwagi od sytuacji na świecie był czas na walkę  lata 80 i co sprzedano nas znowu dano nam otwarte granice sklepy pełne artykułów niewolniczą pracę do 67r ,czym jesteśmy dla POLSKI dla reszty europy niczym .A teraz pytanie ilu z was przeklina istniejący rząd i byłe rzady czy mieliśmy kiedyś rząd dbający o naród? odp NIE .I nie bronie tu ruskich ani amerykanców czas pokaże czyja to wina .Pamiętajcie skłóconym narodem lepiej się manipuluje tak było jest i będzie,wiedzą o tym ci na górze.Tak długo jak pieniądz będzie rządził światem tak nigdy nie bedzie POKOJU na ziemi .Nie bądżmy marionetkami w ręku polityków .Miejmy otwarte oczy nie popadajmy w skrajności.--A tak ogólnie to życie mogło by być piekne gdyby właśnie gdyby każdy z nas popatrzył w swoje serca.Sorki nie jestem nawiedzony tak mnie wzięło na życie w raju ale to utopia.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem