Gerard Depardieu ogłosił swoją miłość do Ukraińców i Putina

Kategorie: 

Francuski aktor Gerard Depardieu ogłosił swoją miłość do prezydenta Rosji Władimira Putina i Ukraińców. Powiedział też, że nie lubi wojny i jest wstrząśnięty tym, co dzieje się na Ukrainie. Swoją ocenę konfliktu aktor zdradził na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie przedstawiał obraz „Valley of Love”, podaje RIA Novosti.

 

Kontrowersyjny aktor wypowiedział się też na temat kreowanego obecnie na czarny charater prezydenta Federacji Rosyjskiej - Władimira Putina. 

„Pana Putina znam dobrze i bardzo lubię. Dużo podróżuję po krajach byłego ZSRR, a ściślej po regionach, gdzie mówią w języku rosyjskim "- powiedział Depardieu.

Według RIA Novosti, słowa aktora wywołały uśmiech reporterów. Aktor podkreślił, że rozumie, co się dzieje na Ukrainie i jak wszyscy „jest w szoku”.

„Znałem [byłego] prezydenta Wiktora Juszczenkę, bardzo lubię Ukraińców, ale dyskusja na temat konfliktów wychodzi poza moje kompetencje (...). Nie lubię wojny, nie lubię konfliktów, ponieważ prowadzą one do śmierci ludzi" - powiedział Depardieu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Może Depardieu odkrył zamiary

Może Depardieu odkrył zamiary masonerii francuskiej więc się wystraszył i wie po tym gdzie szukać ratunku ? Tak samo jak cała UE to wielka wież babel zbudowana jako dzieło mesonów i ma niszczyć wszystkich dookoła.
"„Nadchodzi dyktator”, tymi słowami zapowiedział Jean-Claude Juncker nadchodzącego premiera Węgier, Victora Orbana. Wielu internautów, patrząc na zachowanie i wykonywane gesty, zadaje pytania o stan trzeźwości szefa KE.
 Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker w osobliwy sposób zachował się w czasie szczytu Partnerstwa Wschodniego w Rydze. Widząc nadchodzącego premiera Węgier, Wictora Orbana, powiedział: „Nadchodzi dyktator”.  Po tak zaskakującym powitaniu, eurokrata w sugestywny sposób klepnął Orbana w policzek.
Gdy Orban chciał się ustawić do wspólnego zdjęcia z Junckerem oraz Donaldem Tuskiem, nadmiernie wyluzowany szef KE  starał się wypchnąć premiera Węgier z kadru."

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem