Francja zamknie wkrótce obszar, w którym da się przetrwać rzekomy koniec świata 21 grudnia

Kategorie: 

Władze francuskiego departamentu Aude postanowiły zamknąć dostęp do obszaru Bugarach, górskiej miejscowości gdzie zbierają się zwolennicy końca świata. Znajduje się tam również góra o wysokości około 1,2 tysięcy metrów, położony u podnóża Pirenejów w pobliżu granicy z Hiszpanią. W lecie ubiegłego roku, zostało ogłoszone, że znajduje się tam swoista "ziemia obiecana ", która rzekomo pozwoli przetrwać nadchodzącą apokalipsę 21 grudnia 2012.

 

Jednakże, w prefekturze Carcassonne, która zarządza w tej okolicy, wierzy się, że mówienie o globalnym kataklizmie jest niczym więcej niż zbędną gadaniną.  Dlatego prefekt Eric Freyselinar zastrzegł, że od 18 do 23 grudnia, obszar okolic szczytu góry Bugarach będzie zamknięty. Jest to reakcja na to, co już teraz dzieje się w tej okolicy. Po prostu gęstnieje tam tłum ludzi i władze prędzej czy później będą musiały coś z tym zrobić.

"Oczekujemy nadejścia różnych dziwaków, którzy wierzą w koniec świata, ale ich nie będzie bardzo dużo - wyjaśnił. - Bardziej boimy się napływu widzów, a ich liczba jest niemożliwa do oszacowania. Na dodatek, spodziewamy się, też najazdu dziennikarzy "

Władze mają obawy o bezpieczeństwo normalnych mieszkańców tej okolicy. Jest ich tylko dwustu a nadciąga wielokrotnie więcej. To głównie ich będzie się chronić. Poza tym takie zgromadzenie w miejscu bez odpowiednich środków sanitarnych grozi wybuchem jakiejś epidemii.

 

Trudno to jednak wytłumaczyć ludziom, którzy wierzą, że 21 grudnia 2012 nadejdzie koniec świata. To właśnie tego dnia kończy się obecny cykl w słynnym kalendarzu cywilizacji Majów. Według tych wyznawców w Bugarach znajduje się baza UFO i w okolicy szczytu będzie szansa przetrwania tego, co rozpęta się po 21 grudnia tego roku.

 

Sytuacja w okolicy Bugarach może budzić zaniepokojenie i reakcja władz była niewątpliwie koniecznością. Najbliższe dni mogą przynieść najwyżej eskalacje dziwacznych wydarzeń w okolicy tej niepozornej góry. Miejmy nadzieje, że nie dojdzie do żadnych ekscesów i 22 grudnia wszyscy grzecznie rozejdą się do domów z wielkim kacem o poranku.

 

 

Źródłohttp://www.vesti.ru/doc.html?id=961958&cid=7

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Jemioł

Jeżeli okaże się, że Majowie

Jeżeli okaże się, że Majowie prawidłowo przewidzieli koniec świata zostaniemy uznani za najgłupszy gatunek w historii wszechświata. Gatunek, który znając datę końca planety kręcił o tym filmy, opowiadał dowc**y i robił z tej okazji promocje w hipermarketach. Słowem wszystko z wyjątkiem prób ratowania życia.

Portret użytkownika b@ron

i nie sposób się z tobą nie

i nie sposób się z tobą nie zgodzić...
natomiast zaciekawiła mnie wzmianka którą cytuje admin
"Oczekujemy nadejścia różnych dziwaków, którzy wierzą w koniec świata, ale ich nie będzie bardzo dużo - wyjaśnił. - Bardziej boimy się napływu widzów, a ich liczba jest niemożliwa do oszacowania. Na dodatek, spodziewamy się, też najazdu dziennikarzy "....czyli jak?... jeśli dziwaków to znaczy że piszący nie wierzy w koniec świata a więc czemu bardziej boją sie najazdu widzów ...niby czego???to tak jakby w kinie frekwencja była gigantyczna pomimo że akurat żadnego filmu nie puszczali...ludzie przeczą samym sobie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika syriues

Koniec swiata.Wlasciwie

Koniec swiata.Wlasciwie wytlumacze wam na jakiej zasadzie ten koniec swiata nastapi.Nikt nie bedzie juz chcial zlota,srebra czy pieniedzy.Wtedy swiat sie zemsci na nas i pograzymy sie w wojnie.Wtedy wlasnie bedzie to walka sil dobra i zla
A za takie slowa powinno sie odpowiadac.Ludzie popelniaja samobojstwa itp
To widocznie tylko sposob bankow i naukowcow na ludzi by pobrali wiecej kredytow i zeby splacali dlug bogaczy.
Cala sprawa rozwiazana

Portret użytkownika milache

Teraz, na szybkiego

Teraz, na szybkiego wymyśliłem teorie.

Kiedy słońce dostanie hiper aktywności, to rozgrzeje ziemie do powyżej 100 stopni celcjusza. Woda w oceanach i morzach zacznie się gotować i wytworzy  potworną ilość pary wodnej. Para wodna zacznie się rozpychać w atmosferze, i wytworzy potężne ciśnienie. (nie wiem czy to możliwe, nie jestem fizykiem, strzelam)

Idąc dalej. Mamy pozostawione po poprzedniej cywilizacji piramidy. W piramidach są przedstawione hieroglify ludzi, niosących wodę i jedzenie. 
Czy to prawda, że konstrukcja budowli piramidy wytrzyma duże ciśnienia?
Rozumne jest, że kiedy spadnie temperatura na Ziemi, wytworzą się potworne ulewy deszczy, zalewając wszystko. Czy konstrukcja piramidy, jest tak zrobiona, że kiedy się znajdzie pod wodą, nie zaleje wnętrza jej?

Proszę o krytykę pomysłu
 
http://krzychol1.blog.onet.pl/

Portret użytkownika milache

Tak wiem. I wiem że piramida

Tak wiem. I wiem że piramida była obłożona płytami tak ściśniętymi, że ani kropli nie przepuszczała. Gdyby zadziałał by ogromny nasisck na wierzchołek piramidy, to energia przeszła by do samej postawy, a kto wie czy by sie dalej nie rozeszła w Ziemie. Profesjonalne

Portret użytkownika mag.

 zagipsuj jajko w kształt

 zagipsuj jajko w kształt piramidy, wrzuć do wrzątku i po 5 min wyjmij, sprawdź czy sie ugotowało, jezeli nie to masz pomysł, bo i nie zaleje w piramidzie i nie ugotuje nas, tylko do czego potem wracać, jak się z tego schronienia wyjdzie...
Nie życzmy sobie końca, nawet jeżeli świat jest taki jaki jest, życie trwa i tak bardzo krótko.
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem