Francja zamknie wkrótce obszar, w którym da się przetrwać rzekomy koniec świata 21 grudnia

Kategorie: 

Władze francuskiego departamentu Aude postanowiły zamknąć dostęp do obszaru Bugarach, górskiej miejscowości gdzie zbierają się zwolennicy końca świata. Znajduje się tam również góra o wysokości około 1,2 tysięcy metrów, położony u podnóża Pirenejów w pobliżu granicy z Hiszpanią. W lecie ubiegłego roku, zostało ogłoszone, że znajduje się tam swoista "ziemia obiecana ", która rzekomo pozwoli przetrwać nadchodzącą apokalipsę 21 grudnia 2012.

 

Jednakże, w prefekturze Carcassonne, która zarządza w tej okolicy, wierzy się, że mówienie o globalnym kataklizmie jest niczym więcej niż zbędną gadaniną.  Dlatego prefekt Eric Freyselinar zastrzegł, że od 18 do 23 grudnia, obszar okolic szczytu góry Bugarach będzie zamknięty. Jest to reakcja na to, co już teraz dzieje się w tej okolicy. Po prostu gęstnieje tam tłum ludzi i władze prędzej czy później będą musiały coś z tym zrobić.

"Oczekujemy nadejścia różnych dziwaków, którzy wierzą w koniec świata, ale ich nie będzie bardzo dużo - wyjaśnił. - Bardziej boimy się napływu widzów, a ich liczba jest niemożliwa do oszacowania. Na dodatek, spodziewamy się, też najazdu dziennikarzy "

Władze mają obawy o bezpieczeństwo normalnych mieszkańców tej okolicy. Jest ich tylko dwustu a nadciąga wielokrotnie więcej. To głównie ich będzie się chronić. Poza tym takie zgromadzenie w miejscu bez odpowiednich środków sanitarnych grozi wybuchem jakiejś epidemii.

 

Trudno to jednak wytłumaczyć ludziom, którzy wierzą, że 21 grudnia 2012 nadejdzie koniec świata. To właśnie tego dnia kończy się obecny cykl w słynnym kalendarzu cywilizacji Majów. Według tych wyznawców w Bugarach znajduje się baza UFO i w okolicy szczytu będzie szansa przetrwania tego, co rozpęta się po 21 grudnia tego roku.

 

Sytuacja w okolicy Bugarach może budzić zaniepokojenie i reakcja władz była niewątpliwie koniecznością. Najbliższe dni mogą przynieść najwyżej eskalacje dziwacznych wydarzeń w okolicy tej niepozornej góry. Miejmy nadzieje, że nie dojdzie do żadnych ekscesów i 22 grudnia wszyscy grzecznie rozejdą się do domów z wielkim kacem o poranku.

 

 

Źródłohttp://www.vesti.ru/doc.html?id=961958&cid=7

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jemioł

Jeżeli okaże się, że Majowie

Jeżeli okaże się, że Majowie prawidłowo przewidzieli koniec świata zostaniemy uznani za najgłupszy gatunek w historii wszechświata. Gatunek, który znając datę końca planety kręcił o tym filmy, opowiadał dowc**y i robił z tej okazji promocje w hipermarketach. Słowem wszystko z wyjątkiem prób ratowania życia.

Portret użytkownika b@ron

i nie sposób się z tobą nie

i nie sposób się z tobą nie zgodzić...
natomiast zaciekawiła mnie wzmianka którą cytuje admin
"Oczekujemy nadejścia różnych dziwaków, którzy wierzą w koniec świata, ale ich nie będzie bardzo dużo - wyjaśnił. - Bardziej boimy się napływu widzów, a ich liczba jest niemożliwa do oszacowania. Na dodatek, spodziewamy się, też najazdu dziennikarzy "....czyli jak?... jeśli dziwaków to znaczy że piszący nie wierzy w koniec świata a więc czemu bardziej boją sie najazdu widzów ...niby czego???to tak jakby w kinie frekwencja była gigantyczna pomimo że akurat żadnego filmu nie puszczali...ludzie przeczą samym sobie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika syriues

Koniec swiata.Wlasciwie

Koniec swiata.Wlasciwie wytlumacze wam na jakiej zasadzie ten koniec swiata nastapi.Nikt nie bedzie juz chcial zlota,srebra czy pieniedzy.Wtedy swiat sie zemsci na nas i pograzymy sie w wojnie.Wtedy wlasnie bedzie to walka sil dobra i zla
A za takie slowa powinno sie odpowiadac.Ludzie popelniaja samobojstwa itp
To widocznie tylko sposob bankow i naukowcow na ludzi by pobrali wiecej kredytow i zeby splacali dlug bogaczy.
Cala sprawa rozwiazana

Portret użytkownika milache

Teraz, na szybkiego

Teraz, na szybkiego wymyśliłem teorie.

Kiedy słońce dostanie hiper aktywności, to rozgrzeje ziemie do powyżej 100 stopni celcjusza. Woda w oceanach i morzach zacznie się gotować i wytworzy  potworną ilość pary wodnej. Para wodna zacznie się rozpychać w atmosferze, i wytworzy potężne ciśnienie. (nie wiem czy to możliwe, nie jestem fizykiem, strzelam)

Idąc dalej. Mamy pozostawione po poprzedniej cywilizacji piramidy. W piramidach są przedstawione hieroglify ludzi, niosących wodę i jedzenie. 
Czy to prawda, że konstrukcja budowli piramidy wytrzyma duże ciśnienia?
Rozumne jest, że kiedy spadnie temperatura na Ziemi, wytworzą się potworne ulewy deszczy, zalewając wszystko. Czy konstrukcja piramidy, jest tak zrobiona, że kiedy się znajdzie pod wodą, nie zaleje wnętrza jej?

Proszę o krytykę pomysłu
 
http://krzychol1.blog.onet.pl/

Portret użytkownika milache

Tak wiem. I wiem że piramida

Tak wiem. I wiem że piramida była obłożona płytami tak ściśniętymi, że ani kropli nie przepuszczała. Gdyby zadziałał by ogromny nasisck na wierzchołek piramidy, to energia przeszła by do samej postawy, a kto wie czy by sie dalej nie rozeszła w Ziemie. Profesjonalne

Portret użytkownika mag.

 zagipsuj jajko w kształt

 zagipsuj jajko w kształt piramidy, wrzuć do wrzątku i po 5 min wyjmij, sprawdź czy sie ugotowało, jezeli nie to masz pomysł, bo i nie zaleje w piramidzie i nie ugotuje nas, tylko do czego potem wracać, jak się z tego schronienia wyjdzie...
Nie życzmy sobie końca, nawet jeżeli świat jest taki jaki jest, życie trwa i tak bardzo krótko.
 
 

Portret użytkownika lolx

Co ma być to będzie niebo

Co ma być to będzie niebo znajdę wszędzie gdy zabrkanie tchu . A co do tego miejsca to dziwne bo wg Geryla ma być to Nowa  Gwinea lub Góry Smocze w RPA sam tak to określił psedunonaukowiec za dychę w jego mózgu chyba dojdzie do potężnego rozbłysku między 19 a 21 grudnia i jego chory łeb tego Geryla chyba się przebiegunuje . heheheheh a to że baza UFO tam jest we Francji to ja współczuję tym ludziom co oni wąchali czy brali ????? Że takie jazdy mają żadne UFO nie istnieje tak samo jak marsjanie .

Portret użytkownika Voymir

A po czym to poznałeś, jak

A po czym to poznałeś, jak wstałeś rano i poszedłeś do kibla, to żaden marsjanin nie wyskoczył z pudełka? UFO jest, było i będzie, choćby dlatego, że w kulturze masowej kultywuje się obraz ufoludków, coś musi być na rzeczy. Wszechświat jest za wielki na samych nas ludzi, a ludzie durni w swej ignorancji twierdzą, że Pozaziemskie Obiekty Latające są fikcją... ja nie mogę za tych ludzi. Poza tym określenie "UFO" jest obraźliwe dla naszych gości z kosmosu, lepiej by pasowało określenie "Ludzie Gwiezdni". Pomyśl trochę człowiecze i się zastanów - po cholerę Wszechświat miałby być taki wielki tylko dla ludzkości, bo co - musi być porównywalny do ich ego czy co?

Portret użytkownika deathrow

Multimiliarder George Soros

Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego naszego kraju i ruinę dla milionów Polaków.

Jak pisze Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”. Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja i śmierć.
Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest w ruinach, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywlizacyjnymi. Taka sytuacja jest zresztą nie tylko w Polsce, w innych krajach jest nawet gorzej, na co miliony ludzi zaczyna gwałtownie reagować. I George Soros ma w tym niewątpliwe „zasługi”.

-- Monitor Polski

Portret użytkownika demiczek

czekam na ten koniec niech

czekam na ten koniec niech skonczy sie ta udreka na swiecie i nastanie pokoj ludzie nie sa warci tej ziemi zwlaszcza niekturzy powinni zostac tylko dobrzy uczciwi ludzie krurzy dbaja o przyrode i samych siebie a nie zreja sie miedzy soba/

Portret użytkownika ksmamona

mediamarkt powinno podać się

mediamarkt powinno podać się do sądu za te reklamy. Są w społeczeństwie ludzie którzy w to wierzą i efekty zakupów na raty mogą być opłakane. Mediamarkt bazuje na zwierzęcych instynktach człowieka jest to odzwierciedlenie tego jak postrzegają klienta.

Portret użytkownika danielov

jeszcze tylko miesiąc i sie

jeszcze tylko miesiąc i sie przekonamy....moim zdaniem bardziej prawdopodobna jest III wojna światowa niż te wszystkie przebiegunowania ziemi. Nie wykluczone, że rządzący tym światem wykorzystają propagandę daty 21 grudnia 2012 do swoich podłych celów i sprubója naiwnym wmówić , że to przecież tragedia z kosmosu- zręcznię umywając swoje ręce niczym Poncjusz Piłat , nie biorąc odpowiedzialnosci za to co się ma wydarzyć....o ile cokolwiek się wydarzy. Można na ten temat gdybać i gdybac....Ale moim zdaniem nie trzeba wierzyć aczkolwiek należy wiedzieć i byc świadomym tego co się dookoła nas dzieje. .

Portret użytkownika Ja

Skoro wszystko jest nieprawdą

Skoro wszystko jest nieprawdą lub co najmniej zakłamane: religie, nauka, media "szerokorozumiana informacja mainstreamowa" to jak można wierzyć w cokolwiek??? Wiara jest dla ludzi bez wyobrażni, przestraszonych i łudzących się że stanie się tak a nie inaczej, Nadzieja toważysząca jej wyłancza z działania oraz z jasnego myślenia bo czeka sie na cuda. Jesli Majowie coś wiedzieli to nikomu z plebsu nie będzie dane o tym wiedzieć a jęsli już komuś udałoby się to ogarnąć i będzie chciał przedstwić to do czego doszedł to pozostanie tylko dezinformować manipulacja i dyskredytacja ich "majów" jak i również każdego kto podpisuje sie pod ich osiągnięciami, ostatecznie zapadnie wymowna cisza. Fakt że wielu oszustów próbuje zbić kase na tym "reklama pewnego sklepu :P". Więc cóż pozostało??? Czekać na niepewny koniec który nie wiadomo czy się wydarzy akurat w tym czasie co zostało podane przez niektórych pseudo badaczy "każdy z nas jest pseudobadaczem -bez konkretnego wykształcenia i tytułów - więc Język ... "??? żyć dalej i nie brać niczego z tego na powaznie??? Najlepij byłoby samemu pojechać na wycieczkę tam do "nich" "uzbrojony w podstawową wiedzę o ich kulturze itp." i przekoanać się samemu czy jest coś na rzeczy. A tak to mozna sobie gdybać...
 
ciekawe co sie stanie kiedy bedzie coś na rzeczy - panika, pogodzenie sie z faktem??? - Język
 
Albo
 
jesli nic sie nie wydarzy - masowe samobójstwa - ???

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Koral

...a niby dlaczego ludzie

...a niby dlaczego ludzie mieliby nie zginąć?..wyrządzają tyle krzywd innym stworzeniom na Ziemi,że chyba juz pora pozbyć sie tych "mordoczłowieków",najgorszych z pośród wszystkich gatunków zwierząt,bo nimi jesteśmy.....moze Natura chce żyć bez homo sapiens,bo myślący nie są ,za jakich sie cały czas uważają.....Ziemi nie przestanie istnieć,Ona tylko sprząta i czysci się z "człekobrudów"......ja tez nim jestem i wstyd mi  i za siebie i za resztę ludzi....

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem