FIFA sprzeciwiła się ewentualnemu bojkotowi Mistrzostw Świata 2018 w Rosji

Kategorie: 

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) wystąpiła przeciw bojkotowaniu Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Taką informację opublikowano na stronie federacji.

 

W ostatnich dniach do mediów przebijają się pragnienia m. in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii, aby przenieść zawody do innego kraju.

„Historia pokazuje, że bojkot wydarzeń sportowych lub polityka izolacji i konfrontacji, to nie są najbardziej skuteczne sposoby rozwiązywania problemów”.

„Wiemy, że Mistrzostwa Świata mogą być tą dobra siłą. Impreza odbędzie się W Rosji w 2018 roku” – podają służby prasowe FIFA.

Kolejne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mają się odbyć w Rosji w terminie od 08 czerwca do 08 lipca 2018 roku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kwas solny

Mistrzostwa i ich koszt to

Mistrzostwa i ich koszt to podobna głupota, co wojny. Kto to widział, żeby marnotrawić takie wielkie środki na jednorazowy stadion?
Nie powiem, że nie oglądam dobrych meczów, idea rywalizacji sportowej jest piękna, ale czy nie mogłyby się rozgrywać na dwóch stadionach przystosowanych też do lekkoatletyki, zamiast ośmiu?
Czy ktoś zna bilans zysków i strat środków pieniężnych po mistrzowstwach w Brazylii? Bo o bilansie mentalnyn nie wspominam...

Portret użytkownika pr78

ciekawe jaka będzie rosja w

ciekawe jaka będzie rosja w 2018 roku i kto tam będzie rządził putin wynajął testera jedzenia widać ,że jest podenerwowany ale wiadomo jesli wywodzisz sie z kgb to jestes "kukła" i ktos ma na ciebie haki tak dziła ta organizacja
naszych stadionów i tak nie przebiją widziałem projekty jak na rosje to kiepsko spodziewałem sie obiektow wywalonych w kosmos a tu mizeria

Portret użytkownika Aaron makaron

Do 85r: łatwiej się żyje, jak

Do 85r: łatwiej się żyje, jak wszyscy dookoła spiskuja a tylko Ty jestes w porządku, prawda?
I tylo Ty oczywiście WSZYSTKO wiesz...
To się nazywa mania prześladowcza i na szczęście można to wyleczyć. Więc nie bój się. Na razie może jakaś melisa albo muzyka relaksacyjna. I nie oglądaj za dużo wiadomości.
Pozdrawiam ciepło

Portret użytkownika 85r

Iluminaci bildelbergi żydzi

Iluminaci bildelbergi żydzi czy jak ich zwał snuja plany jak zapanować nad światem i w pewnym sensie im się udaje czy udawało zapanować nad tym tumem, osiągali sukcesy itd do pewnego momentu. Kiedyś społeczeństwo było głupie był mały postęp technologiczny ludzie przez to tez mało używali głowy do myślenia bo nie musieli bo za ich życia dożo się nie zmieniało. Przyszedł postęp technologiczny ludzie by móc się do niego przystosować musiało zmądrzeć a tym samym przy okazji poznali kto nimi rządzi i jak to robi. Z każdym dniem te społeczeństwo staje się mądrzejsze bo technologia idzie nadal naprzód a elity korzystają ze zdobyczy nauki jakie wyprodukują niewolnicy. I gdy elita chce nowych zabawek aut samolotów komputerów to niestety musi się podzielić wiedzą z niewolnikami by ci mogli te rzeczy im zrobić. I to powoduje że niewolnicy mądrzeją. I gdy to się nasyci do tego stopnia że ludzie będą na tyle bystrzy by zasiąść na tronie panów wtedy cała ta piramida padnie. Masoni jeszcze się ratują trując ludzi szczepionkami żywnością GMO, mediami oraz gestapowskimi metodami zastraszania ludzi. Ale prędzej czy później stracą władze. I o tym właśnie mówi generał na tym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=-t0S-jiezAM

-I najlepszym przykładem na to że jednak się tak dzieje jak ten generał prawi jest to że chiny które mają duża nadwyżkę ludności dalej się rozwijają i elicie tego świata nie udaje się tego zastopować. Choć z tego co widzę to było paręnaście prób wytrucia chińczyków wirusami ale zostały one szybko wykryte i zniszczone w zarodku.

-Co się tyczy rosji miała ona być podzielona na 30-40 państw i populacja zmniejszona ze 150mln do 15-50mln, i gdyby jelcyn rządził dalej to kto wie jak by było. Ale wraz wejściem putina i ludźmi którzy za nim stoją doszło do tego że rosja znów staje się mocarstwem i zamiast się dzielić to dostaje nowe terytoria. krym , osetia.

-W japoni też chcieli się wyłamać z szyku to ich postraszyli tsunami czy skutecznie, no na chwile na pewno, ale japonia już buduje systemy obronne przed tymi zjawiskami. Wiec w przyszłości mogą planować ponownie się wyłamać z szyku.

-Ostatnio putin był u fidela kastro i tu nagle samolot z bratanica fidela castro córka raula castro spada i ona ginie.
http://www.wykop.pl/ramka/2090938/corka-raula-castro-wsrod-ofiar-katastrofy-samolotu-algierskich-linii-lotniczych/

-A tu z innej beczki syn rockefelera ginie w wypadku samolotu.

Te wszystkie informacje potwierdzają teorie generała że iluminaci głoszą swoje plany depopulacji ale one nie koniecznie idą tak jak oni chcą, a społeczeństwu się wmawia że wszystkie ich plany są realizowane by ich zdołować i żeby się poddali. To jest niczym innym jak propagandą. A wytrucie 6 miliardów ludzi lub ich zabicie obecną technologią czyli atomówkami wymagały by zgody wszystkich mocarstw i zarządzającymi nimi elitami a z tego co widać zgody niema. Bo głupi nie są i zdają sobie sprawę że ten świat byłby niezdatny do zamieszkania. Nawet jakby się ukryli na 100 lat pod ziemia bo i tam by promieniowanie mogło ich dosięgnąć. A co do depopulacji ludzi wirusem to też to nie jest możliwe by zdziesiątkować populacje do 1 miliarda tą trucizną, bo przy obecnym postępie technologicznym szybko została by wynaleziona odtrutka szczepionka i przekazana do internetu. Po za tym tak jak pisałem mocarstwa się wyłamują z szyku. A ci mają własnych naukowców.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Coś w tym jest jak mówisz...

Coś w tym jest jak mówisz... Istotnie plany syjonistycznego ścierwa nie idą wg ich mysli. Rosnie świadomość. Szybko przenikamy intelektualnie ich prymitywne posunięcia i uświadamiamy o co biega.
Walka z zbrodniczym syjonizmem światowym, to walka poprzez wzrost świadomości mas ludzkich i każdy z nas ma w tym robotę do zrobienia...
Znajdziemy już wkrótce  inne środki jak wytruć ten prymitywny gen syjonu ... antygenem...
pozdrawiam

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem