FBI przeprowadziło akcję w ramach walki z wykorzystywaniem seksualnym dzieci

Kategorie: 

W ramach operacji "Cross Country" przeprowadzono akcję w weekend w 76 miastach Stanów Zjednoczonych. FBI zdołało uratować ponad 100 nastolatków, którzy byli poszukiwani i wykorzystywani seksualnie. Aresztowano również około 150 sutenerów.

 

W poniedziałek rano FBI wydało oświadczenie z którego wynika, że ofiarami są głównie dziewczęta, w wieku 13-17 lat. Większość nieletnich, zaginionych osób zostało uratowanych między innymi w San Francisco, Kalifornii, Detroit, Michigan, Milwaukee, Wisconsin, Denver, Kolorado i Nowym Orleanie oraz Luizjanie. Pomocnik dyrektora FBI Roland Hosko powiedział, że dziecięca prostytucja pozostaje stałym zagrożeniem dla dzieci w całej Ameryce. Przestępcy poszukują bezbronnych nastolatków, którzy są potem wykorzystywani przez dłuższy czas.

 

John Ryan z Narodowego Centrum dla Dzieci Wykorzystywanych i Poszukiwanych powiedział, że jego grupa współpracuje z FBI w celu wsparcia tej inicjatywy. Handel nieletnimi opierał się w dużej mierze na sprzedawaniu seksualnym dzieci przez witryny internetowe, na postojach dla ciężarówek, w motelach, kasynach i na ulicach miast w Stanach Zjednoczonych. Według FBI, niektórzy sutenerzy wysyłali nieletnie na duże imprezy sportowe.

 

Operacja "Cross Country" rozpoczęła się w 2003 roku. Przez te 10 lat FBI zdołało już uratować około 2700 dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym. W tym czasie ogłoszono około 1350 wyroków a co najmniej 10 z nich skończyło się więzieniem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

10 z 1350 skończyło się

10 z 1350 skończyło się więzieniem...ale po co więzienie?  dla wszystkich ,całkowita konfiskata majątku na rzecz pokrzywdzonych dzieci i 1360 jednorazowych i przymusowych "szczepień " ...wyjdzie nawet taniej jak utrzymywanie zboczonego darmozjada za pieniądze podatników...najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że nikt nie wróci tym dzieciom tego co ta banda skurwysynów im zabrała.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika wnerwiony

Naprawdę nie wiem jakim

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być bydlakiem i jaki stopień upodlenia może nastąpić aby tak krzywdzić całkowicie bezbronne dzieci. Nie wiem czy istnieje obrzydliwsze wynaturzenie niż pedoifilia. Tacy ludzie powinni być zamykani w nieczynnych kopalniach, pod ziemią, bez dostępu do słońca a za pożywienie niech im służę ochłapy i sama woda. Bestialstwo

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem