Europejska wojna z Islamem zaczęła się w Mali

Kategorie: 

Wojna z terroryzmem dotarła w końcu do Europy. Francuzi zdali sobie sprawę, że ich polityka otwartości na emigrantów z dawnych kolonii zaprowadziła ich do tego, że ich kraj może zmienić się w pole walki. Powstaje pytanie czy to już czas na rekonkwistę ? Wygląda na to, że zaczęła się ona w Mali.

 

Gdy tylko francuska armia zaczęła walczyć z islamistami w Mali doszło do ataku na budowę kompleksu gazowego w Algierii. Islamiści pokazali swoją siłę biorąc kilkuset zakładników i odpierając skutecznie próbę ich odbicia podjętą przez armię algierską.

 

Już teraz się mówi o tym, że interwencja w mali będzie francuskim "Afganistanem" z tym, że sytuacja jest dużo poważniejsza, bo Ameryce nie zagrażają ataki Talibów a każdy, kto wierzy, że to oni stali za atakami na WTC nie jest delikatnie mówiąc najbystrzejszy. Z Francją sytuacja jest gorsza, bo terroryści już są na terenie kraju i mają francuskie paszporty. Tylko tacy z nich Francuzi, że podczas ostatnich Mistrzostw Świata w piłce nożnej biegali po Paryżu z algierskimi flagami.

 

Powstaje pytanie ilu z tych młodych arabów popiera Islamistów. Każdy, kto nie rozumie skali problemu powinien odwiedzić Paryż w okresie Ramadanu. Przejazd środkami komunikacji publicznej w towarzystwie kilku czarnoskórych pasażerów czytających kieszonkowy Koran daje do myślenia. Dla nas to szok kulturowy, ale dla Francuzów to norma tak jak rozmawiający po arabsku taksówkarz z długą brodą. Jednak zdają sobie oni sprawę z tego, że sprawy zaszły za daleko a zamach terrorystyczny w Paryżu jest tylko kwestią czasu.

 

Francuskie służby potrafią być skuteczne a ryzyko zamachu jest doceniane, o czym świadczy ilość uzbrojonych w broń automatyczną żołnierzy patrolujących okolice Wieży Eiffla czy Luwru. Jedno jest pewne, jeśli jesteś w jakimś miejscu publicznym i widzisz, że zjeżdża się policja to oddalaj się szybko z tego miejsca. Gorzej, kiedy Policja przybywa już po fakcie.

 

Wracając do Mali, problem polega na tym, że Francuzi walczą z grupami terrorystycznymi, które sami uzbroili i wykształcili. Ta islamska armia, której podbój Mali zatrzymały wojska francuskie to ta sama armia, którą użyto do obalenia Kadafiego. To właśnie Libia jest matecznikiem tych terrorystów. Jednak, gdy libijscy terroryści jadą do Syrii to jest to OK, ale gdy ci sami terroryści podbijają Mali i grożą krwawym zamachem w Paryżu to zmieniają się we wrogów.

 

Działania Francji w Środkowej Afryce można interpretować rozmaicie. Jedni widza w tym zapowiedź ery neokolonialnej a inni początek nowej wielkiej wojny w Europie, która może upodobnić poziom bezpieczeństwa w największych miastach na kontynencie do tego, jaki jest w wyzwolonym Bagdadzie. Jak to się może skończyć? Niestety jeśli skala przemocy przekroczy pewien poziom być może pojawią się nawet pomysły zakłądające przymusowe deportacje całych grup społecznych. 

 

 

Źródłohttp://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Islamisci-wciaz-przetrzymuja-zakladnikow-w-Algierii-Widmo-wojny-u-bram-Europy,wid,15262793,wiadomosc.html?ticaid=1fe7a&_ticrsn=3

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jaro

Wszystkie komentarze o dupe

Wszystkie komentarze o dupe rozbić! ! Udajecie oswieconych, a lykacie tanszą chałę!! Malijscy terrorysci...tak jak terrorysci z samoobrony Leppera! Uran drodzy durnie!!! Uran do francuskich elektrowni atomowych ... po to jest ta operacja.Kazdy kto niewspolpracuje to terrorysta... Wake up !!!

Portret użytkownika misiek

Walką z terroryzmem nazywa

Walką z terroryzmem nazywa się teraz napaść Francji na kraj, który ma duże złoza rud uranu, złota, diamentów i innych surowców. MFW juz czeka, żeby udzielić kredytów, któe wykończą kraj, a bankowcy, żeby założyć stoswny bank "narodowy".

Portret użytkownika byly baca

widze i z newsa jak i z

widze i z newsa jak i z komentarzy ze NIKT nie wie o co chodzi tak naprawdę w Mali.
to nie jest "wojna z terrorem" dzieciaczki, to nie jest "konkwista", to nie jest "NWO" to nie jest inne spiskowe sranie w banie.
wojna w Mali jest wojną o surowce - identyczną jak w Bośni gdyż chodzi o uran, ok?
uran kuźwa, czyli paliwo do bomb i elektrowni atomowych. Francki mają właśnie z Mali paliwo sprowadzane do swoich elektrowni jadrowych więc nie chca po prostu aby szmatogłowi im odcięli źródło bo by padli bez prądu.
to wszystko i to naprawdę tylko tyle jeśli chodzi o Mali.
tam nie ma terrorystow i antyterrorystow lub "walki o pokój" - jest brudna wojna o złoża uranu - ten sam powód dla ktorego rozpętano wojnę w byłej Jugosławii.
 

Portret użytkownika 3plabc

Bardzo ważny aspekt, który

Bardzo ważny aspekt, który przegapiłem, a należy dołożyć go do układanki... niewyklucza zresztą on innych elementów. Ciąg przyczynoeo skótkowy może naprawdę odbić się ostro na Europie, zwłaszcza Francji... ciekawe czy islamiści mając dostęp do uranu próbowali by zbudować "brudną bombe"? Na prawdziwą to raczej z braku technologi nie mają co liczyc.

Portret użytkownika 3plabc

Kto sieje wiatr zbiera burze,

Kto sieje wiatr zbiera burze, może nadchodzi czas, w którym hipokrytą przyjdzie płacić za swoje grzechy? W Mali całą tą rebeli na północy wszczeli ogólnie Tuaregowie, czyli nomadowie zamieszkujący zachodnią Sahare, a jak mamy rebelie, powstanie etc. w państwie arabskim/muzułmańskim to i mamy tam chłopców z Al-Kaidy podobnie jak w Libii, Syrii etc. Kadafi może i był dyktatorem, okrutnikiem, bękartem diabła i jak kto tam by go chciał jeszcze nazwać i zbluzgać, ale trzymał wszystko żelazną ręką i zapewniał stabilność, jak to na dyktatora w państwi muzułmańskim przystało. A teraz rządzi ten kto ma więcej kałachów i palców ciągnących za cyngiel pod rozkazami, przynajmniej na Saharze, na pólnocy jest niby jakiś rząd podobno. Wyznawcy islamu we francji stanowią1/13 (5/65mln) społeczeństwa bodajże, więc bez dramatyzmu. Wiadomo, też że nie każdy muzułmanin biega w pasie szachida, w sumie radykałowie są marginesem... ale zła sytuacja gospodarcza, społeczna, bezrobocie i wykluczenie społeczne może napędzić zwolenników radykałom... łatwo mogą też przenikać na terytorium Francji... a więcej terroru, to więcej kontroli, więcej kontroli to wiekszy ciśnienie na dole społecznym i tak już uciskanym, a jak to wybuchnie to okaże się, że Nostradamus miał racje i mieszkańcy miasta ze stalową wieżą puszczą je z dymem. To akurat, tak pól żartem, pół serio;) Co niezmienia faktu, że terror może zwiększyć kontrole, a na to łapki już zacierają kolesie od chipów i podobnych klimatów.

Portret użytkownika Edmund

o! jednooki Machdi się

o! jednooki Machdi się znalazł w końcu.
Jak ulał pasuje to do szefa algierskich rebaliantów -- jednookiego pana o nazwisku Mochtar Belmochtar.
 
Mochtar (Mochti)  i Machdi wymawia sie dosć podobnie, więc dawni prorocy pewnie o nim mówili...
 
 
przypadek???
 

Portret użytkownika Ja

Widać że konsekwentnie brnie

Widać że konsekwentnie brnie się w realizacjach NWO, najpierw organizuje sie grupy terrorystyczne, następnie zastrasza lemingi w rezultacie zaczną być prowadzone ataki false flag "bo jak na tych wielbładach mieliby się dostać do UE?" a spragnieni "lemingi" spokoju oraz swojego TVmanipulatora zrobią wszystko i trochę więcej aby nic nie zakłuciło ich niewolniczego żywota. Najlepsze w tym że za to każdy leming "zwykli ludzie również" będzie rozliczony a za przeciwstawianie się swojemu człowieczeństwu "bo widocznię wolą być zwierzątkami domowymi/gospodarczymi" odpowiednio wynagrodzony po śmierci :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika jw23

'.....Wracając do Mali,

'.....Wracając do Mali, problem polega na tym, że Francuzi walczą z grupami terrorystycznymi, które sami uzbroili i wykształcili. Ta islamska armia, której podbój Mali zatrzymały wojska francuskie to ta sama armia, którą użyto do obalenia Kadafiego. To właśnie Libia jest matecznikiem tych terrorystów. Jednak, gdy libijscy terroryści jadą do Syrii to jest to OK, ale gdy ci sami terroryści podbijają Mali i grożą krwawym zamachem w Paryżu to zmieniają się we wrogów......'
 
nic dodac nic ująć tylko ze dlaczego wciaga sie w te zabawy załą europe a szczegolnie polskę?????.
Jakich my mamy politykow.....
jezeli slowa do nich nie trafiają powinnysmy wyjsc na ulice i przeciwko ich decyzją wyslania naszych wojsk do Mali.
jeszcze raz powtarzam to francja podrzegala do wojennek i dostała z głowki od "piłkarza jak uczy historia" ponoc francuza?????.
 

Portret użytkownika SurvivorMan

Gdyby te brudasy wpadły na

Gdyby te brudasy wpadły na przykład do zwykłego polskiego pub-u i wycięły komuś taki numer, to taki wpier.ol by wyłapali, że nie wyszliby z podziwu przez tydzień!!! Że też rdzenni angole sobie z nimi nie radzą (choć teraz to może już być kłopot, bo namnożyło się tego ścierwa zbyt dużo)!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika ad vocem

"gdyby wpadli do polskiego

"gdyby wpadli do polskiego ..." Z tym "ścierwem" jak ich chazarski wieprzu nazwałeś można się spokojnie porozumieć.Natomiast takie ścierwo jak ty,czyli homopejsatus należy tępić wszelkimi możliwymi środkami nie wyłączając broni jądrowej.

Portret użytkownika Takitam

Tu nie ma "gotowego

Tu nie ma "gotowego rozwiązania". Francuzi wcześniej otwierali granicę dla tego motłochu z przyczyn czysto formalnych, po prostu ten motłoch miał obywatelstwo francuskie - i nie było podstaw prawnych by ich nie wpuszczać. A teraz mają duży problem bo tacy z nich Francuzi jak ze mnie Japończyk. Nie tylko Francja ma ten problem. W Szwecji jest już tak, że gdy np. młodzi Szwedzi demolują samochody czy sklepy na ulicach - policja natychmiast interweniuje. Ale gdy robi to "asfalt" to policja się tylko z daleka przygląda i nie interweniuje by ktoś nie posądził jej o rasizm. Parę lat temu byłem w Sztokholmie i doznałem szoku - większość tych Szwedów ma śniadą karnację. Co drugi to Alan czy Ahmed. I tak niestety wygląda sytuacja w większości państw Unii. Anglia, Niemcy, Francja czy Holandia jest zapchana islamistami i to jest taki koń trojański czy V-kolumna. Prędzej czy później uderzą, i to z taką siłą że się nie pozbieramy.

Portret użytkownika 3plabc

Jak czytam niektóre głupoty

Jak czytam niektóre głupoty to mnie szlak trafia. Francuzi prowadzili politykę kolonialną, część mieszkańców tych koloni emigrowała za czasów kolonijnych... jakoś w latach '50-'60 kolonie uzyskały/wywalczyły niepodległość (również indochiny)  w latach '60 we Francji był bum gospodarczy, bardzo inwestowano w przemysł, budowano fabryki itd. (coś jak w Polsce za Gierka) okazało się że potrzeba rąk do pracy i taniej siły roboczej... więc w pseudo geście pomocy dla eks koloni zaczęto sprowadzać robotników, oni sprowadzili swoje rodziny itd. itp. w pólnocnej Afryce powstał mit ziemi obiecanej i całe tłumy waliły do Francji. Tylko, że  gospodarka z czasem przyhamowała, a mit pozostał. Powstały wielkomiejskie getta na obrżerzach etc. I w sumie to cała filozofia... Patrząc na wielu polaków wyjeżdzających na zachód do pracy też zachowujemy się jak motłoch, szukacie przykładów to spójście na Holandie, gdzie już holendrzy patrzeć nie mogą na spitych polaczków robiących syf, rodem wziety z naszego kraju! Religia niedużo ma tu do rzeczy... Ale jak to się mówi "przyganiał kocioł garnkowi" no cóż polaków uważano już w latach '70 za rasistów, szowinistów etc. Przyczynay tej naszej narodowej głupoty upatrywałbym w rozbiorach, które tak się na nas odcisneły, a do których doprowadziła nasza własna szlachta jej prywata, głupota itd. Wcześniej byliśmy jednnym z najbardziej tolerancyjnych narodów(w sumie związkiem narodów) i byliśmy wtedy najpotężniejsi w Europie!

Portret użytkownika k

Czy uderzą..? Nie jestem tego

Czy uderzą..? Nie jestem tego taki pewien... Wszystko zależy od nas i od tego, co my zrobimy - najważniejsze jest propagować prawdę o islamistach i o ich bajkach, ponadto ważne jest, aby propagować to, co dzieje się w częściach świata opanowanych przez islamistów - o tym, jak w Nigerii wrzucają do kościołów granaty czy mordują buddystów w Indochinach. O Polskę się nie martwię - spróbują tutaj takie akcje robić, to wszyscy stąd wylecą prędzej niż przyszli, a polski rząd będzie się śmiał w kułak. Ponadto w interesie Europy jest wspieranie ruchów narodowych, które walczą z islamizacją. Polecam też tekst http://www.euroislam.pl/index.php/2013/01/jak-apostata-z-islamista/

Portret użytkownika magi74

  O! Zgadzam sie. Tu w

  O! Zgadzam sie. Tu w okolicy niektore miasteczka maja inna niz oryginalna nazwe- maly Istambul. Moja dzielnica w polowie sklada sie z kolorowych.
  Kiedy moj syn zostal pobity w szkole przez grupe Rumunow a ja interweniowalam, uslyszalam od wychowawcy, ze szkoly maja w takich sytuacjach zwiazane rece bo posadzeni zostana o rasizm. Powiedzialam brzydalowi na osobnosci, ze jesli jeszcze raz zbliza sie do mojego syna- poczuja prawdziwa, europejska kobieca sile. I ja naprawde nie zartowalam. Powiedzialam mu to z taka wrogoscia w oczach, ze chlopak skurczyl sie przy mnie. Trzeba bylo tylko uwazac zeby w poblizu nie bylo swiadkow. Nie powiem, ze sie nie balam. I to bardzo!! Wystarczylo by zeby ten kurdupel skrzyknal sasiadow i okolice- trzymaja ze soba nieslychana sztame.Od tamtego dnia jednak ucichlo. A moj syn wiecej sie juz nie poskarzyl.
Mozecie mi wierzyc lub nie, w Niemczech policja nie wtraca sie w klotnie rodzinne. Tu sie interweniuje kiedy jest juz wlasciwie za pozno. Ale jesli dasz dziecku klapsa na ulicy i ktos uprzejmy cie zglosi- masz gwarancje spaceru w bransoletkach.
  Pytanie tylko czy rzeczywiscie muzulmanie moga zaatakowac czy poprostu zostana sprowokowani. W najlepszym przypadku sytuacja moze byc jak z WTC a kto geba klapnie ten " popelni samobojstwo".
 

Portret użytkownika paryzant001

" stwórz problem , nagłaśniaj

" stwórz problem , nagłaśniaj w mediach , poczekaj aż społeczeństwo bedzie zmęcznone i bedzie błagać o jego rozwiązanie a w tedy zaproponuj rozwiązanie na które nit wcześniej by się nie zgodził " popieam w Cię w 100% ciekawski ,  GMO , pandemie , wyimaginowani terroryści (na garnuszku rządów) wszystko to prowadzi do NWO

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem