Europejska wojna z Islamem zaczęła się w Mali

Kategorie: 

Wojna z terroryzmem dotarła w końcu do Europy. Francuzi zdali sobie sprawę, że ich polityka otwartości na emigrantów z dawnych kolonii zaprowadziła ich do tego, że ich kraj może zmienić się w pole walki. Powstaje pytanie czy to już czas na rekonkwistę ? Wygląda na to, że zaczęła się ona w Mali.

 

Gdy tylko francuska armia zaczęła walczyć z islamistami w Mali doszło do ataku na budowę kompleksu gazowego w Algierii. Islamiści pokazali swoją siłę biorąc kilkuset zakładników i odpierając skutecznie próbę ich odbicia podjętą przez armię algierską.

 

Już teraz się mówi o tym, że interwencja w mali będzie francuskim "Afganistanem" z tym, że sytuacja jest dużo poważniejsza, bo Ameryce nie zagrażają ataki Talibów a każdy, kto wierzy, że to oni stali za atakami na WTC nie jest delikatnie mówiąc najbystrzejszy. Z Francją sytuacja jest gorsza, bo terroryści już są na terenie kraju i mają francuskie paszporty. Tylko tacy z nich Francuzi, że podczas ostatnich Mistrzostw Świata w piłce nożnej biegali po Paryżu z algierskimi flagami.

 

Powstaje pytanie ilu z tych młodych arabów popiera Islamistów. Każdy, kto nie rozumie skali problemu powinien odwiedzić Paryż w okresie Ramadanu. Przejazd środkami komunikacji publicznej w towarzystwie kilku czarnoskórych pasażerów czytających kieszonkowy Koran daje do myślenia. Dla nas to szok kulturowy, ale dla Francuzów to norma tak jak rozmawiający po arabsku taksówkarz z długą brodą. Jednak zdają sobie oni sprawę z tego, że sprawy zaszły za daleko a zamach terrorystyczny w Paryżu jest tylko kwestią czasu.

 

Francuskie służby potrafią być skuteczne a ryzyko zamachu jest doceniane, o czym świadczy ilość uzbrojonych w broń automatyczną żołnierzy patrolujących okolice Wieży Eiffla czy Luwru. Jedno jest pewne, jeśli jesteś w jakimś miejscu publicznym i widzisz, że zjeżdża się policja to oddalaj się szybko z tego miejsca. Gorzej, kiedy Policja przybywa już po fakcie.

 

Wracając do Mali, problem polega na tym, że Francuzi walczą z grupami terrorystycznymi, które sami uzbroili i wykształcili. Ta islamska armia, której podbój Mali zatrzymały wojska francuskie to ta sama armia, którą użyto do obalenia Kadafiego. To właśnie Libia jest matecznikiem tych terrorystów. Jednak, gdy libijscy terroryści jadą do Syrii to jest to OK, ale gdy ci sami terroryści podbijają Mali i grożą krwawym zamachem w Paryżu to zmieniają się we wrogów.

 

Działania Francji w Środkowej Afryce można interpretować rozmaicie. Jedni widza w tym zapowiedź ery neokolonialnej a inni początek nowej wielkiej wojny w Europie, która może upodobnić poziom bezpieczeństwa w największych miastach na kontynencie do tego, jaki jest w wyzwolonym Bagdadzie. Jak to się może skończyć? Niestety jeśli skala przemocy przekroczy pewien poziom być może pojawią się nawet pomysły zakłądające przymusowe deportacje całych grup społecznych. 

 

 

Źródłohttp://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Islamisci-wciaz-przetrzymuja-zakladnikow-w-Algierii-Widmo-wojny-u-bram-Europy,wid,15262793,wiadomosc.html?ticaid=1fe7a&_ticrsn=3

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jaro

Wszystkie komentarze o dupe

Wszystkie komentarze o dupe rozbić! ! Udajecie oswieconych, a lykacie tanszą chałę!! Malijscy terrorysci...tak jak terrorysci z samoobrony Leppera! Uran drodzy durnie!!! Uran do francuskich elektrowni atomowych ... po to jest ta operacja.Kazdy kto niewspolpracuje to terrorysta... Wake up !!!

Portret użytkownika misiek

Walką z terroryzmem nazywa

Walką z terroryzmem nazywa się teraz napaść Francji na kraj, który ma duże złoza rud uranu, złota, diamentów i innych surowców. MFW juz czeka, żeby udzielić kredytów, któe wykończą kraj, a bankowcy, żeby założyć stoswny bank "narodowy".

Portret użytkownika byly baca

widze i z newsa jak i z

widze i z newsa jak i z komentarzy ze NIKT nie wie o co chodzi tak naprawdę w Mali.
to nie jest "wojna z terrorem" dzieciaczki, to nie jest "konkwista", to nie jest "NWO" to nie jest inne spiskowe sranie w banie.
wojna w Mali jest wojną o surowce - identyczną jak w Bośni gdyż chodzi o uran, ok?
uran kuźwa, czyli paliwo do bomb i elektrowni atomowych. Francki mają właśnie z Mali paliwo sprowadzane do swoich elektrowni jadrowych więc nie chca po prostu aby szmatogłowi im odcięli źródło bo by padli bez prądu.
to wszystko i to naprawdę tylko tyle jeśli chodzi o Mali.
tam nie ma terrorystow i antyterrorystow lub "walki o pokój" - jest brudna wojna o złoża uranu - ten sam powód dla ktorego rozpętano wojnę w byłej Jugosławii.
 

Portret użytkownika 3plabc

Bardzo ważny aspekt, który

Bardzo ważny aspekt, który przegapiłem, a należy dołożyć go do układanki... niewyklucza zresztą on innych elementów. Ciąg przyczynoeo skótkowy może naprawdę odbić się ostro na Europie, zwłaszcza Francji... ciekawe czy islamiści mając dostęp do uranu próbowali by zbudować "brudną bombe"? Na prawdziwą to raczej z braku technologi nie mają co liczyc.

Portret użytkownika 3plabc

Kto sieje wiatr zbiera burze,

Kto sieje wiatr zbiera burze, może nadchodzi czas, w którym hipokrytą przyjdzie płacić za swoje grzechy? W Mali całą tą rebeli na północy wszczeli ogólnie Tuaregowie, czyli nomadowie zamieszkujący zachodnią Sahare, a jak mamy rebelie, powstanie etc. w państwie arabskim/muzułmańskim to i mamy tam chłopców z Al-Kaidy podobnie jak w Libii, Syrii etc. Kadafi może i był dyktatorem, okrutnikiem, bękartem diabła i jak kto tam by go chciał jeszcze nazwać i zbluzgać, ale trzymał wszystko żelazną ręką i zapewniał stabilność, jak to na dyktatora w państwi muzułmańskim przystało. A teraz rządzi ten kto ma więcej kałachów i palców ciągnących za cyngiel pod rozkazami, przynajmniej na Saharze, na pólnocy jest niby jakiś rząd podobno. Wyznawcy islamu we francji stanowią1/13 (5/65mln) społeczeństwa bodajże, więc bez dramatyzmu. Wiadomo, też że nie każdy muzułmanin biega w pasie szachida, w sumie radykałowie są marginesem... ale zła sytuacja gospodarcza, społeczna, bezrobocie i wykluczenie społeczne może napędzić zwolenników radykałom... łatwo mogą też przenikać na terytorium Francji... a więcej terroru, to więcej kontroli, więcej kontroli to wiekszy ciśnienie na dole społecznym i tak już uciskanym, a jak to wybuchnie to okaże się, że Nostradamus miał racje i mieszkańcy miasta ze stalową wieżą puszczą je z dymem. To akurat, tak pól żartem, pół serio;) Co niezmienia faktu, że terror może zwiększyć kontrole, a na to łapki już zacierają kolesie od chipów i podobnych klimatów.

Portret użytkownika Edmund

o! jednooki Machdi się

o! jednooki Machdi się znalazł w końcu.
Jak ulał pasuje to do szefa algierskich rebaliantów -- jednookiego pana o nazwisku Mochtar Belmochtar.
 
Mochtar (Mochti)  i Machdi wymawia sie dosć podobnie, więc dawni prorocy pewnie o nim mówili...
 
 
przypadek???
 

Portret użytkownika Ja

Widać że konsekwentnie brnie

Widać że konsekwentnie brnie się w realizacjach NWO, najpierw organizuje sie grupy terrorystyczne, następnie zastrasza lemingi w rezultacie zaczną być prowadzone ataki false flag "bo jak na tych wielbładach mieliby się dostać do UE?" a spragnieni "lemingi" spokoju oraz swojego TVmanipulatora zrobią wszystko i trochę więcej aby nic nie zakłuciło ich niewolniczego żywota. Najlepsze w tym że za to każdy leming "zwykli ludzie również" będzie rozliczony a za przeciwstawianie się swojemu człowieczeństwu "bo widocznię wolą być zwierzątkami domowymi/gospodarczymi" odpowiednio wynagrodzony po śmierci :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem