Europejczycy chcą legalizacji marihuany

Kategorie: 

Petycja na rzecz legalizacji marihuany, pod którą musi podpisać się co najmniej milion osób, już wkróce może trafić do Komisji Europejskiej.

 

Ludzie w różnych krajach Europy zbierają podpisy w celu legalizacji marihuany. Akcja ma potrwać do 20 listopada 2014 roku, po czym sprawa zostanie przedłożona Komisji Europejskiej (KE), pisze Ridus. KE może zgodzić się lub nie zgodzić z propozycją „ludzi”. Szczegółowa analiza wszystkich pozytywnych i negatywnych aspektów legalizacji potrwa trzy miesiące. Następnie sprawą zajmie się Parlament Europejski. Jeśli ten ostatni zatwierdzi inicjatywę obywatelską, nowe prawo będzie wiążące dla wszystkich krajów UE.

Źródło: 123rf.com

Zatem legalizacja marihuany, i ewentualnie innych miękkich narkotyków, może stać się rzeczywistością w Europie już w latach 2016 - 2017. Byłoby to bardzo absurdalne, jeśli weźmie się pod uwagę antynikotynowy terror, uprawiany przez Brukselę. Palenie papierosów ma być złe, a marihuana? Tak! On ma „właściwości lecznicze” i „pozytywnie” wpływa na mózg.

 

A właściwie czemu się tu dziwić? W Królestwie Krzywy Zwierciadeł  dzieje się wiele absurdalnych rzeczy, które już nie zaskakują. Obywatel UE stopniowo i dobrowolnie pozbawiany jest własnej woli, chociażby przez zażywanie coraz większej ilości odurniających lęków, reklamowanych wszędzie, gdzie się da.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Zalegalizować wieśniakom

Zalegalizować wieśniakom wszystko co chcą. Niech jarają, wciągają a nawet wstrzykują. Do tego piwo, wódka i dziwki do bólu. Niech się trują, niech ryją berety, niech łapią wenery. Wymieszać z lesbami i pedziami, dodać trochę pedo i zoo. Tylko prosiłbym, żeby takie barachło odizolować od normalnego społeczeństwa jakimś grubym i wysokim murem.
Dałbym każdemu możliwość wyboru po której stronie tego muru chce się znaleźć. Bez prawa powrotu na drugą stronę.

Portret użytkownika euklides

Ja każdy lewak nie możesz

Ja każdy lewak nie możesz pojąć, że będąc za deregulacją rynku narkotykowego wcale nie mam zamiaru ćpać. Też jestem za takim podziałem, tylko uważam, że po wolnościowej stronie będzie mniej patologii niż po stronie z zakazami. Już teraz jesteśmy po jednej stronie tego muru - tej z zakazami.

Portret użytkownika Wlastek

Panowie i Panie, zamiast

Panowie i Panie, zamiast wypisywać głupoty o narkomanach itd. poczytajcie nt. oleju z cannabis indica. Otwórzcie w końcu oczy, że nie o gandzię tutaj bój się toczy, tylko o być albo nie być hiperbiznesu farmaceutycznego. Dobranoc

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

A ja jestem ciekaw ilu jest

A ja jestem ciekaw ilu jest tu narkomanów twierdzących, że wódka to zło i alkoholizm, a tak naprawdę najpierw idą się nawalić piwskiem i wódą, a potem zjarać marihuaną. Wniosek? Chyba nie muszę pisać.

Portret użytkownika blevle

konopie leczą 9 na 10

konopie leczą 9 na 10 przypadków raka, poza tym nasze ciało posiada specjalne receptory służące do przyjmowania cannabidolow ponadto samo produkuje endocannabidy które odpowiadają za regulacje procesów w naszych organizmach

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem